Powrót do natury, Naturalne mydło `Delfin vege`

Powrót do natury, Naturalne mydło `Delfin vege`

Przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, wręcz zalecane do skóry wrażliwej oraz dla osób ze skłonnością do alergii skórnych. Produkowane według tradycyjnej receptury z roślinnych, naturalnych surowców najwyższej jakości. Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Wyprodukowane na bazie naturalnych surowców. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień. Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych detergentów. Posiada naturalny mydlany zapach.

100% naturalne

Moje ulubione mydło. Zabieram zawsze ze sobą na siłownię.
Bardzo mnie cieszy to że producent sprzedaje naturalne mydła bez polepszaczy.
Można je kupić w internecie jak i w Rossmannie.
Tak jak mój poprzednik muszę się przyczepić do opakowania, które nie jest ekologiczne, trochę szkoda.

archetyp mydła szarego

Obecnie moje podstawowe mydło. Zastąpiło z powodzeniem Białego Jelenia, który zdrożał i zaczął być sprzedawany w mniejszych opakowaniach (co nie do końca jest wadą, ale nie z perspektywy ceny).

Prawie brak zapachu. Minimalistyczny skład. Parametry m.in. pienienia idealnie wypośrodkowane.

Jedno spostrzeżenie na marginesie. Kiedyś było ciemniejsze, bardziej brązowe. Obecnie sprzedawane kostki są jaśniejsze. Bliżej im szarości.

Mógłbym się przyczepić tylko paru drobnostek:
- foliowe opakowanie - nie jest przecież ekologiczne oraz nadruk się złuszcza,
- kostka pęka z czasem, gdy złapie wilgoci,
- przydałoby się też mniejsze 100g opakowanie, odpowiednio tańsze, częściowo zmniejszyłoby to problem pękania.