Avon, Mark., Lionsmane Brow Mascara (Tusz do brwi)

Avon, Mark., Lionsmane Brow Mascara (Tusz do brwi)

Tusz do stylizacji brwi podkreśla włoski kolorem z mikrowłóknami, umożliwiając osiągnięcie efektu grzecznego lub… grzesznego!

tusz do brwi dla brunetek lub blondynek
Efekt: gładko ułożone lub dziko podkreślone brwi
Anielsko grzeczna czy diabelsko grzeszna? Poznaj nasz pierwszy tusz do brwi, którym szybko podkreślisz je tak, jak chcesz! Jego trwała formuła z kolorem wzbogaconym mikrowłóknami wypełni brwi naturalną barwą, a wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie je wyczesze. Możesz nim gładko uczesać włoski lub pomalować nieregularnymi ruchami, uwydatniając ich dzikość. Wybór jest Twój!

Niezły.

Zazwyczaj używam tuszu do brwi innej marki, jednak robiąc zamówienie w Avon, wpadł do koszyka tym razem ten produkt.
Zachęcona ceną (zakupiłam go w promocji za jakieś 15zł, zazwyczaj kosztuje ponad 22zł) pomyślałam, że spróbuję.
Zakupiłam kolor Light Brown.
Tusz przyszedł w czarnym kartoniku. W nim kryje się niewielkie opakowanie produktu, posiada złoty napis i złotą zakrętkę.
Szczoteczka nie jest zbyt wygodna dla mnie, jeśli porównam ją do swoich poprzednich tuszy. Jest dosyć szeroka i ma krótkie włoski. Ciężko było przestawić się na inny kształt szczoteczki, jednak udało się.
Kolor na początku był dziwnie jasny na moich brwiach, myślałam, że będzie niewypał. Nie zmyłam go od razu, zaczekałam chwilę i był to strzał w dziesiątkę, gdyż tusz zrobił się ciemniejszy i ładnie dopasował.
Sam w sobie jest bardzo w porządku, nie ściera się, wygląda ładnie.
W takiej cenie może być poprawnym zamiennikiem innych moich tuszy do brwi. Jednak w wyższej cenie na pewno go nie kupię, bo mam swojego ulubieńca w innym produkcie ;)

Super efekt

Mam nieco rzadkie brwi i muszę je podkreślać. Ostatnio bardzo polubiłam się z tuszami do brwi. Wcześniej malowałam brwi woskiem i cieniem lub kredką. Ale zauważyłam, że aplikacja tuszy jest prostsza. Używałam też tuszu do brwi od Bourjois i również jest wart polecenia. Ale wracając do tego tuszu to:

Tusz ma małą prostą szczoteczkę, ale trzeba uważać jak jest go dużo bo nakłada ona za dużo tuszu. A tak to aplikacja jest prosta i przede wszystkim bardzo szybka. Wystarczy przejechać szczoteczką po brwiach i efekt gotowy.

Tusz dobrze utrzymuje się na brwiach. Utrwala włoski, które trzymają się cały dzień. Bardzo dobrze spisuje się też na innych produktach, np. na kredce, ale sam też bardzo dobrze wygląda. Tusz wygląda naturalnie. Delikatnie przyciemnia brwi. Ja mam odcień soft brown bo jestem ciemną blondynką. Ale tusz jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Czy tusz jest wydajny? Raczej tak - chociaż jego opakowanie jest niewielkie. Używam go już drugi miesiąc.

Tusz jest dostępny w każdym katalogu avon. Tusz kupiłam za 29,99 zł. Jest to droższe rozwiązanie niż kredki czy cienie do brwi, tym bardziej, że podejrzewam, że wystarczy on na krótszy czas niż kredka.

Myślę, że w skali od 1-10 dała bym mu 9,5 gwiazki. Czy go kupię ponownie? Pewnie kiedyś tak, ale raczej będę szukać jeszcze jakiś innych fajnych produktów do brwi może bardziej korzystnych cenowo.

Jeden kosmetyk, dwa różne efekty

Tu pierwsze użycie było mega wtopą ????‍♀️????
Nałożyłam go zdecydowanie za dużo i po zastygnięciu czułam mocne ściągnięcie brwi. Zmyłam, nałożyłam ponownie, ale już mniej. Wszystko przez to, że na szczoteczkę nabiera się dużo kosmetyku. Kolor jaki otrzymałam bardzo mi odpowiada. Trwałość super, trzyma w ryzach brwi przez cały dzień. Lubię tego typu kosmetyki do stylizacji brwi, mogę szybko je podkreślić gdy nie mam czasu na makijaż.
Posiadam odcień Soft Brown, ale mam ochotę zamówić jeszcze Blonde.