Eveline, Egyptian Miracle, Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów

Eveline, Egyptian Miracle, Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów

Zobacz oferty

3. Nawilżającego kremu pod oczy,
4. Odżywczego i regenerującego balsamu do ust,
5. Regenerującego kremu do rąk,
6. Silnie naprawczej odżywki do włosów,
7. Profesjonalnej kuracji zmniejszającej widoczność blizn i rozstępów.
Wyjątkowa formuła pod wpływem ciepła rąk zamienia się w ultraodżywczy olejek, który kompleksowo pielęgnuje skórę twarzy i ciała. Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów opracowany został na bazie 100% naturalnej receptury. Posty, unikalny skład zawiera wyłącznie 7 najskuteczniejszych składników:
- Oliwa z oliwek jest niezwykle bogatym źródłem przeciwutleniaczy, witaminy E, kwasów tłuszczowych, wyjątkowo skutecznie wygładza, zmiękcza, natłuszcza, chroni, łagodzi i redukuje szorstkość.
- Wosk pszczeli to doskonały, naturalny składnik natłuszczający i zatrzymujący wodę w naskórku, zapewniająca długotrwałe nawilżenie.
- Miód wykazuje silne właściwości regenerujące, odżywcze i kojące. Poprawia elastyczność, przywraca promienny koloryt, zmniejsza skłonność do podrażnień, wzmacnia odporność skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
- Pyłek pszczeli, to bomba odżywcza, bogaty w aminokwasy, flawonoidy, NNKT, dzięki czemu znacząco nawilża, odżywia, wygładza, opóźnia procesy starzenia i regeneruje skórę.
- Propolis wyjątkowy składnik przeciwstarzeniowy i regeneracyjny, otrzymywany w opatentowanym procesie ekstrakcji olejowej. Działa silnie antyoksydacyjnie i przyspiesza produkcję kolagenu w skórze.
- Mleczko pszczele (Royal Jelly) zwane „królewskim darem”, doskonale pielęgnuje skórę, zmniejsza szorstkość naskórka, spektakularnie nawilża i odżywia.
- Olej słonecznikowy silnie nawilża, wygładza, wzmacnia naturalną barierę ochronną, ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjnie, regeneruje skórę z niedoskonałościami (blizny, rozstępy).

Wielofunkcyjny produkt

Krem Egyptian Miracle od Eveline zachęcił mnie do testów przez dużo pozytywnych recenzji. Produkt ma bardzo tłustą formułę, która potrzebuje trochę czasu na wchłonięcie. Stosowałam ten krem do stóp, na końcówki włosów, dłonie, ciało i usta. Ze względu moją mieszaną skórę nie zdecydowałam się na stosowanie go do twarzy. Produkt dobrze natłuszcza, nawilża i odżywia suche miejsca. Przy regularnym stosowaniu faktycznie widać różnicę na skórze. Najlepiej spisał się u mnie przy pielęgnacji rąk i stóp, bo do włosów trzeba z nim uważać, ze względu na tłustą formułę, chociaż można go pewnie wypróbować też do olejowania. Ogólnie uważam, że to ciekawy produkt, który w sezonie jesień-zima będzie przydatny dla każdego, ale trzeba polubić tego typu formułę.

ZALETY
Odżywia, natłuszcza, regeneruje
Skład
Wielofunkcyjny
Fajny na stopy i dłonie

WADY
Długo się wchłania

w ch.. cięcie też zajęcie

Ale mi eveline ostatnio podpada... te wszystkie ich nowe produkty łudząco podobne do innych jest strasznie słabe.. z makijażu potrafią jeszcze jakoś wybrnąć i zrobic cos fajnego i swojego, ale pielęgnacja.. szkoda słów. Tutaj też oczywiście trzeba dać dziwny słoiczek i pomysł taniego tłustego kremu za większe pieniądze i cud nad cudy.
Krem jest bardzo ciężki i tłusty i uważam, ze oprócz warstwy ochronnej kiedy jest na skórze nie robi nic. Gdy zmywa się go po długim czasie lub wstaje rano to nie widzę róznicy, naprawdę. Dodatkowo nie jestem w stanie nałożyć go na buzię bo jest tak tłusty i ciężki. Może być nieodpowiedni dla wrażliwej cery, bo pszczele produkty często potrafią kogoś uczulić.

krem - ratunek

Krem - ratunek polubiłam od pierwszego zastosowania. Jak tylko przeczytałam, że ma propolis, pyłek, miód, mleczko pszczele od razu wrzuciłam do koszyka.
używam go;
1. jako krem- maseczka do twarz. Dobrze odżywia, nawilża i wygładza skórę.(olejek nakłądam wieczorem na zwilżoną twarz. Na suchą rónież można tylko wtedy na twarzy zostaje tłustawa warstwa)
2 krem pod oczy - uwielbiam sotosowaćgo jako krem pod oczy. Mam wrażenie, że drobne zmarszczki które zaczynają mi się juz pokazywać są mniej widoczne, a do tego mam dobrze nawilżoną okolicę pod oczami.
3. Stosuje go również jako odżywkę-olej na długość włosów.Włosy po nim sa błyszczące, odżywione i przyjemne w dotyku.
4. Jak na razie dobrze sie sprawdza jako balsam do ust i olejek odżywczy do rąk. W zimę przetestuję jak sprawdza się przy minusowych temperaturach.Ale myśl, że będzie spełniał swoje zadanie, a usta i dłonie będą nawilżone.

Kolejny hit od Eveline

Kolejny złoty środek od Eveline. Ma wiele zastosowań, min. Przed myciem głowy nakładam na około godzinę na zniszczone końcówki. Po umyciu włosy nie puszą się i są sypkie. Używam również jako maskę do rąk na popękane dłonie. Nakładam średnia warstwę na ręce przed snem i czekam aż produkt w większości mi się wchłonie. Ulga jaką odczuwam po nałożeniu kremu na popękane ręce jest nie do opisana. Używam też jako maski do popękanych ust. Przed snem nakładam produkt, a rano budzę się z odżywionymi i miękkimi ustami. Co do zapachu jest specyficzny. Pachnie jak wosk pszczeli. Jest dość intensywny. Na koniec mogę napisać, że jestem zachwycona tym produktem i mogę go z czystym sercem polecić.

Bardzo fajna formuła

dla osób z mega suchą skórą jest idealny :) Ja stosuję go na całe ciało, czasem też na twarz i świetnie koi skórę. Polecam też stosować go na pięty i łokcie jeśli ktoś ma szorstkie. Kilka razy też użyłam go na włosy i efekt był ok.

Magia dla suchych pięt

Od zawsze miałam suche, skłonne do pęknięć pięty. Podobno się to dziedziczy - i fakt, moja mama również ma z tym problem. O stopy dbałam i dbam tak, jak o resztę ciała - codziennie myłam, pięty dodatkowo lekką tarką + nakładałam krem do wchłonięcia. I wydawać by się mogło, że było nawet nawet. One były nadal suche i niestety chociaż raz w roku (i niestety w sezonie letnim urlopowym) pękały do krwi.
Przerobiłam wiele kremów, masek, maści dedykowanych suchej skórze pięt. Tych z wysoką zawartością mocznika, alantoiny - efekt był, ale krótkotrwały. Niby wszystkie nawilżały, ale jak raz zapomniało mi się użyć - następnego dnia znowu Sahara.
Na to masło Eveline natknęłam się podczas zakupów w jednej drogerii internetowej jako nowość (ok roku temu). Pierwsze łowy zakończone fiaskiem, bo masełko wykupione w ciągu chwili, nie udało się. Udało się za drugim razem. CIESZĘ SIĘ, że się udało. To naprawdę idealny, magiczny, sprzymierzeniec do walki z suchą skórą. Suchą skórą pięt i każdego miejsca na ciele, które wymaga natłuszczenia, odżywienia, ukojenia.
Masło uleczyło moje stopy do wyglądu takiego, jakbym nigdy nie borykała się z problemem suchości i pękania pięt.
Tak, trzeba systematyczności. Min 3-4 razy w tym potraktowanie pięt tarką i smarowanie. Ale nie od wielkiego dzwonu, tylko systematycznie. Po jednym razie efektu nie ma, niestety. Ale po dłuższym stosowaniu naprawdę widać efekty. Efekty, które z biegiem czasu dalej się utrzymują.
Ja po swojej kilkutygodniowej kuracji cieszę się już wiele miesięcy z efektów.
Masło aktualnie stosuję 2 razy w tygodniu.
Ono naprawdę zasługuje na nazwę MIRACLE :)

Strona techniczna:
Masło zamknięte w słoiku z grubego plastiku, ma mocną zakrętkę. Łatwo wydobyć produkt ze środka. Ma delikatny miły dla nosa zapach, jednak po jakimś czasie się on ulatnia.

Magia?

Przyznać muszę, że mimo wielu cudownych właściwości wymienionych przez producenta, u mnie krem sprawdził się średnio. Próbowałam go stosować na włosy, twarz i ciało, najlepiej sprawdził się jako ratunek na spierzchnięte usta i dłonie. Nie zauważyłam natomiast poprawy nawilżenia włosów czy skóry po nim, na twarz w ogóle był dla mnie nie do zaakceptowania, był za tłusty. Zapach dla mnie znośny. używałam go sporadycznie, pełnił funkcję kosmetyku ratunkowego w określonych sytuacjach, nie sprawdził się do codziennego użytku.

Tłuścioch, do tego brzydko pachnie.

Można twierdzić, że zapach to kwestia gustu - jednak ten tutaj jest wręcz odpychający. Egipski cud zostawia na twarzy tłustą warstwę, która się nie wchłania, i która też nie nawilża. Cudem było to, że mnie zapchał, ale stosowałam go tylko na noc, bo pod makijaż raczej się totalnie nie nadaje. Mimo niewielkiej objętości zamkniętej w olbrzymim opakowaniu, miałam problem, żeby go zużyć. A ze względu na zapach chciałam go już "mieć za sobą", więc smarowałam się cała - zwłaszcza nogi. zapach okropny - pościel nim przesiąkała. Na włosy nie próbowałam, ale na pewno już go nie kupię. Wolę naturalne olejki (te w brązowych butelkach).

ogromne opakowanie, mało kremu. Nie zachwyca mnie i nie wiem jak go stosować

Kupiłam ten krem pod wpływem bardzo dobrych recenzji. Ale zupełnie się nie sprawdził. Nie sprawdził się do tego stopnia, że mam ochotę napisać ogłoszenie "oddam niedobry krem w dobre ręce".

SKŁAD
Skład zachęcił mnie do kupna (oprócz recenzji). W 100% naturalny i tylko kilka składników.

OPAKOWANIE
Opakowanie to skandal! Naprawdę. Producencie - czy nie czujesz żadnej odpowiedzialności za środowisko? Czy liczą się tylko zyski i udawanie przed klientem, że kupuje więcej niż kupuje? Do psa mówi się "Siadaj i wstydź się". A do producenta? Hm...

Krem jest zapakowany w ogromny kartonik. W środku duże plastikowe pudełko. W pudełku kremu niewiele. Daleko do wypełnienia całości. "Siadaj i wstydź się".
Zresztą podobnie jest w kremie w tubce o tej samej nazwie (jest moja recenzja, jeśli kogoś ten krem w tubce interesuje).

KONSYSTENCJA I ZAPACH
Zbite, tłuste mazidło. Zapach niebyt przyjemny. Zapach do zaakceptowania, bo nie ma tu dodatkowych substancji zapachowych. Tak pachną zastosowane składniki.

STOSOWANIE i DZIAŁANIE
Moja skóra jest mocno dojrzała. Uwielbiam tłuste olejki i treściwe kremy. Nienawidzę tego kremu. To tak jakby się posmarować olejem jadalnym, tylko zapach gorszy. Krem nie wchłania się. Stosowany na noc brudzi poduszkę. Stosowany na dzień utrudnia makijaż. Próbowałam do łydek, gdzie mam bardzo suchą skórę, ale zostawia tłustą warstwę i mam poczucie, że nie robi nic innego.

Owszem można pod oczy i na usta, ale tu mam lepsze kosmetyki. Do włosów nie próbowałam.

PODSUMOWUJĄC
Czasami widzę recenzje, gdzie ktoś pisze, że bardzo mu przykro pisać krytyczne recenzje. Mnie nie jest przykro. Ten krem ma praktycznie same wady i uważam, że trzeba ostrzec osoby, które rozważają jego kupno, by nie popełniły błędu jaki ja popełniłam wydając 20 zł i popierając producenta, który za nic ma ekologiczne podejście do środowiska.

Czy na pewno krem - ratunek?

Konsystencja produktu przypomina mi bardziej olej kokosowy. w opakowaniu jest warty i wilgotny, natomiast po nałożeniu na dłonie rozpuszcza się, przez co ułatwia nałożenie. Ma dziwny, specyficzny zapach, według mnie mało przyjemny. Po nałożeniu długo się wchłania. A czy są efekty? Moje popękane dłonie nie uratował. efektu ulgi i regeneracji nie miałam. Produkt hjest za ciężki by nakładać na włosy, a na twarz też nie- zauważyłam że trochę mi pozapychał. Idealnie sprawdza się na suche skórki przyy paznokciach. Opakowanie jest małe, choć wydaje się że tego kremu jest bardzo dużo, przez co wprowadzają klientów w błąd!

Rewelacyjny!

Skusiłam się na ten krem pozytywnymi opiniami w internecie. W moim przypadku nie jest to krem do codziennego użytku, ale 2-3 razy w tygodniu. Nakładam go wieczorem, ponieważ zostawia tłustą warstwę na skórze. Wspaniale nawilża, regeneruję i sprawdza się w przypadku przesuszonej skóry. Jest też idealny na końcówki włosów. Nadaje im zdrowszy wygląd i pomaga je zdyscyplinować. Krem do zadań specjalnych.

bądźcie bardziej fair dla ziemi jak i konsumentów

Chciałabym zaznaczyć, że kosmetyk kupiłam w Rossmannie i przepłaciłam ok 30% procent wartości kremu, także nie popełniajcie mojego błędu. ;)

OPAKOWANIE: !!!
Na wstępie chciałabym napisać, że bardzo nie lubię takich zagrywek producentów jakie tutaj ma miejsce. Kupując krem o danej wielkości spodziewamy się, że tyle też będzie w pojemniku. Tutaj ten pojemnik ma dwie części a pomiędzy nimi jest powietrze, dużo powietrza.... E efekcie kosmetyk o pojemności 40ml można by było zmieścić w trzy razy mniejszym opakowaniu, bez zbędnego surowca i bardziej fair dla ziemi jak i konsumentów. (dołączam zdjęcie)

KONSYSTENCJA:
Mamy tutaj do czynienia ze zmieszanymi olejkami, które długo się wchłaniają. Konsystencja przypomina roztopione masło.

WYDAJNOŚĆ:
Jeżeli chodzi o ergonomiczność produktu, to szybkość jego zużycia jest zależna do czego go potrzebujemy. Najwięcej produktu używamy podczas pielęgnacji stóp. Generalnie ten wielofunkcyjny kosmetyk ma bardzo indywidualną wydajność.

DZIAŁANIE:
Początkowo nie byłam zadowolona z efektów jakie przyniósł kosmetyk. Używany głównie do ust, przyniósł im natłuszczenie ale nie regenerację. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam nawilżenie, ale bez jakiegoś spektakularnego efektu WOW. W tej sytuacji przestałam być ciekawa jak sprawdzi się jego oryginał.

PODSUMOWANIE:
Natłuszczający krem o pojemności większego balsamu do ust. Zauważyłam lekkie nawilżenie, ale bez pokrycia przesadnych obietnic producenta na opakowaniu.