Bema Cosmetici, Deo, Love Bio Bloom Deoodrante Donna Roll-on (Dezodorant w kulce dla kobiet)

Dezodorant w kulce dla kobiet Bema Love Bio neutralizuje nieprzyjemny zapach bez negatywnego wpływu na fizjologiczną równowagę skóry i nie hamując naturalnego procesu pocenia się. Nie zawiera propelentów, alkoholu etylowego, alergenów, chlorku glinu oraz innych szkodliwych składników. Szczególnie polecany dla skóry wrażliwej. Ma przyjemny kwiatowy zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Jego naturalny skład minimalizuje do minimum ryzyko wystąpienia alergii skóry.

w kulce
50 - 100ml
ochronne, łagodzące

Najlepszy Deo w kulce

Lubię szukać nowych firm, które starają się tworzyć jak najbardziej naturalne kosmetyki. Po tym jak przeczytałam kilka artykułów na temat szkodliwości wielu kosmetyków "pod pachy" (m.in. aluminium), zaczęłam szukać czegoś dobrego i o dobrym składzie. Wypróbowałam kilka różnych produktów i natrafiłam na ten od Bema.
Przez pierwsze 2 tygodnie organizm ciężko się przestawiał, musiałam używać kulki 2-3 razy dziennie. Czasami było widać plamy potu na ubraniach. Ale po dłuższym stosowaniu było już coraz lepiej.
Od 3 lat używam tylko tych rollerów i jestem bardzo zadowolona. Czuję, że skóra jest delikatna, nawilżona, nie poci się, nie ma zapachu.
Czasami użyję dodatkowo przed zajęciami sportowymi czy ważniejszym spotkaniem, ale komfort jaki odczuwa moja skóra i świadomość, że wchłania mniej szkodliwych substancji jest dla mnie najważniejszy.
Jedno opakowanie starcza mi na 3 miesiące.