FIT.Friends by Oceanic, Men, Be Ready, Żel do higieny intymnej dla mężczyzn `Multi-odświeżenie `

Poznaj FIT FRIENDS by Oceanic – ekspertów do zadań specjalnych. Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport, dbasz o urodę i sylwetkę? – To właściwy wybór.

Poczuj się pewnie i komfortowo w każdej sferze. Niezależnie od aktywności, możesz liczyć na wsparcie. Żel do higieny intymnej zapewni odpowiednią pielęgnację i maksimum świeżości przez cały dzień.

Wykorzystaj multi-odświeżające działanie, na każde zawołanie, które zapewni:
● długotrwałe odświeżenie
● neutralizację przykrego zapachu
● komfort i łagodzenie podrażnień

w butelce
żel

Płyn do higieny intymnej dla Panów

Płyn kupiłam na promocji w Rosku za nie całe 5 zł.Był przeceniony z 18 zł więc oferta super.Do tej pory nie znałam tej marki.A mąż używał płynu do higieny intymnej innej marki.

Płyn jest zamknięty w butelce,posiada dozownik przez co łatwiej go wydobyć i dzięki też dozownikowi możemy nabrać małą ilość.Płyn jest bezbarwny,lekko pachnie bardzo delikatnie ( zapach przypomina mi trochu cytrusy ) .Jest mega wydany,bardzo się pieni,ale też szybko i łatwo się spłukuje.Mąż mówi że żel nie podrażnia,nie uczula,daje uczucie świeżości nawet przez cały dzień.Dodatkowo dobrze nawilża,oraz łagodzi podrażnienia.Mąż jest zadowolony .