Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ożyw swoje spojrzenie z maskarą Max Factor Lash Revival. Twoje rzęsy natychmiast staną się pełniejsze, dłuższe i silniejsze. Gęsta, lecz jednocześnie lekka formuła sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze już po 4 tygodniach, a zawarty w niej ekstrakt z bambusa znany jest ze swojego korzystnego działania na rzęsy. Wyjątkowa szczoteczka nadaje rzęsom objętość, nie zostawiając grudek, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrazistym, perfekcyjnym lookiem.

Efekt
wydłużające, pogrubiające, regenerujące
niewodoodporne
Szczoteczka
grzebyk

Świetny tusz

Tusz do rzęs ma ciekawą wygiętą szczoteczkę, która znacznie ułatwia aplikacje tuszu na rzęsy. Rzęsy są świetnie rozczesane, nie sklejają się, są pogrubione i tworzą piękny efekt firanki. Całość wygląda bardzo naturalnie, dostałam masę pytań od koleżanek czy przedłużałam rzęsy :) tusz się nie osypuje, nie rozmazuje ani nie odbija na górnej powiece co uważam za duży plus, ponieważ często w upalne dni miałam z tym problem. Tusz dał radę nawet przy 32 stopniach :)

mega tusz

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego tuszu. Spełnia nawet swoją rolę bez nałożenia bazy. Pogrubia, nie skleja i nadaję pięknego spojrzenia. Moje rzęski akurat już są długie, ale właśnie brakuję im objętości, dlatego tusz w moim przypadku zadziałał rewelacyjnie. Podoba mi się również zaokrąglona szczoteczka, co daję efekt podkręcenia. Jestem jak najbardziej na tak i zapewne kupię ponownie taki cenny produkt.

Wcale nie jestem zaskoczona.

Tusze od MaxFactora znam dobrze i używam ich od lat. Nawet przez chwilę nie przeszło mi przez myśl, że ten tusz mi się nie sprawdzi. Samo opakowanie już jest przepiękne, a szczoteczka wygląda drogo i obiecująco. Co do samego tuszu to jest bardzo dobry, nie osypuje się, nie robi grudek ani nie skleja. Dosyć krótko go używam, więc nie mogę doczekać się efektu, gdy już się "rozwinie" i wtedy pokaże swoją moc na 100%.Swoim efektem, zapachem i szczoteczką przypomina mi tusz z Lancome co tylko mnie zachęca do dalszych testów. Polecam!

Nie zawiodłam się

Tusz jak najbardziej spełnił wysoko postawioną poprzeczkę. Pięknie wydłuża rzęsy, sprawia,że są one nawilżone i zdrowe. Wydłuża i sprawia,że nawet krotkie rzęsy zyskują nowe życie i piękne spojrzenie

Czysta czerń

Tusz umieszczony jest w bardzo eleganckim opakowaniu, dzięki czemu pięknie prezentuje się w kosmetyczce. Pierwsze nałożenie było dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ do tej pory byłam fanką silikonowych szczoteczek, a tu otwieram produkt i widzę dość masywną wlochatą szczoteczkę. Po nałożeniu rzęsy wyglądały niesamowicie, były czarne, pogrubienie, wydłużone, a jednocześnie pięknie rozdzielone. Po kilku stosowaniach muszę przyznać, że efekt jest bardzo trwały, tusz nie osypuje się, nie odbija na powiekach i jest dość wydajny. Muszę przyznać, że jest to mój nowy ulubiony tusz, który daje efekt sztucznych rzęs, a jednocześnie mam wrażenie jakby mniej ich wypadało.

Siła tuszu!

Przyznam,że dawno nie testowałam tak dobrego tuszu.
Mega wydłuża i pogrubia rzęsy, które w ciągu dnia,.co jest bardzo ważne, nie osypują się !!!
Letnie przyciągające spojrzenie - tylko z Max Factor!

Bardzo dobry tusz jak wszystkie MF , które miałam

Bardzo jestem zadowolona tuszu jak inne które miałam MF i tu się nie zawiodłam. Ten mimo moich obaw związanych ze szczoteczką świetnie pogrubia rzęsy. Mam dość długie więc efektu wydłużenia nie zauważyłam. Dla mnie plusem jest to że mam gęstą konsystencję po 2-3 warstwach robi efekt WOW
a nie wodnista jak niektóre tusze, które dopiero po ok. 2 tyg. gęstnieją i udaje się je fajnie nałożyć.

Max Factor, Lash Revival, Mascara Fuller, Longer, Stronger (Tusz do rzęs)

Mogę powiedzieć, że w 100% spełnił moje oczekiwania. Tusz Lash Revival widocznie wzmacnia i pogrubia rzęsy. Ponadto nie pozostawia grudek i jest łatwy z aplikacji dzięki wygodnej szczoteczce. Nie wiem również, czy to zaleta samego tuszu czy kwestia połączenia z bazą, ale tusz Lash Revival się nie osypuje się w ciągu dnia i nie trzeba go ponownie aplikować po upływie kilku godzin. Polecam produkt!

Dobrej jakości tusz

Tusz do rzęs na bardzo fajną w użytkowaniu podkręconą szczoteczkę, dzięki czemu świetnie maluje rzęsy i rozprowadza tusz. To co najważniejsze to to, że nie skleja rzęs, nie osypuje się i nie pozostawia grudek, a świetnie pielęgnuje rzęsy i daje efekt wachlarzu.

Wlatuje do ulubieńców!

Ta mascara jest super! Zwykle wybieram tusze do rzęs, które mają mniejsze szczoteczki, ale mimo, że w tym jest dość okazała, to super rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia. Po użyciu bazy pod tusz i wcześniejszym podkręceniu zalotką rzęsy wyglądają super, nadają się nawet na większe wyjście :) Plusem jest, że przy zmywaniu tuszu nie wypada tyle rzęs, jak to było przy niektórych innych, zatem można się pokusić o stwierdzenie, iż trochę te rzęsy wzmacnia.
Plusy:
+cena
+wydajność
+nie osypuje się
+szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy
+efekt dłuższych rzęs, ale bez grudek i sklejenia
+wzmocnienie rzęs
+wygląd opakowania
Minusy
Brak :)

Mega kupię ponownie :)

Mascara pięknie wydłuża rzęsy, w ciągu dnia nie osypuje się, i moze rzęsy stały się mocniejsze, rzęsy są pięknie podwinięte, może lekko skleja ale jest ok polecam

Całkiem dobry tusz

Jeśli chodzi o tusz to posiada on dużą szczoteczkę, tusz aplikuje się przyjemnie a na szczoteczce jest mała ilość produktu przez co nie skleja rzęs a delikatnie je wyczesuje równocześnie ładnie podkreślając je. Nie tworzy efektu ,,pajęczych nóżek,, nie kruszy się i nie zostawia grudek. Na pewno będzie brany pod uwagę przy zakupie tego typu produktu.