Wibo, Art Liner (Lakier do zdobienia paznokci)

Wibo, Art Liner (Lakier do zdobienia paznokci)

Odpowiednia konsystencja lakieru ułatwia wykonanie na paznokciach nawet najbardziej precyzyjnych zdobień. Art Liner dostępny jest w dużej gamie kolorów, co daje duże pole do popisu. Na paznokciach utrzymuje się bardzo długo.

Cena: ok. 7zł / 8ml
/bw/

Lepszego nie trzeba

Kupiłam kolor biały i używam go od maja tego roku. Niezmiennie do tej pory uważam, że to jeden z najlepszych lakierów do zdobień jakie można dostać.

Zalety lakieru:
- kilka kolorów do wyboru
- cena
- dostępność
- wygodny pędzelek, którym można narysować równe kreseczki i różne wzorki
- nie rozlewa się na wszystkie strony
- szybko schnie
- nie gęstnieje w szybkim tempie - od maja jest w niezmienionym stanie
- dobrze napigmentowany - nie trzeba poprawiać wzorków kilka razy

Minusy:
- wg mnie brak

Z pewnościa kupię kolejne kolory, bo polubiłam zdobienie paznokci linerami :)

Używam tego produktu od: Maja 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bubel jakich mało!

Beznadziejny liner. Miałam wersję brokatową. Miałam, ponieważ po jednym użyciu nadawała się do śmieci. Lakier zgęstniał a pędzelek "rozcapierzył" się we wszystkie strony świata... Szkoda nawet tych kilku złotych na ten produkt.

Beznadziejny

Kupiłam 2 lakiery ( czarny i biały) na promocji -40%,wiec cena byla dosyc atrakcyjna.
W maju otwierałam buteleczki, dobrze je zakręciłam i schowałam w nienasłonecznione miejsce. Wczoraj otworzyłam biały lakier (1,5 miesiąca od pierwszego odkręcenia, pierwsze użycie.
Już teraz lakier jest gęsty, tworzą się takie nitki,które zostają na paznokciach,które psują efekt :/

+cena
+dostępność

-wysycha
-trudo nim zrobić ładne wzorki

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Zawiodłam się

Skusiłam się na czarny laker żeby zrobić coś nowego z paznokciami. Kropeczi, kreseczki nic nadzwyczajnego. Ale nawet do tego nie sprawdził się ten lakier.

Plusy to cena, dostępność i duży wybór kolorów. Moja czerń za pierwszym pociągnięciem jest głęboka co jest dużym plusem.

Minusem jest dla mnie bardzo leista konsystencja. Nawet gdy obetrę o krawędź pędzelek to lakier spływa z patyczka. Końcówka jest nierówna i mało wygodna. Musiałam wyrównać ją nożyczkami. Ciężko nawrysować kreseczki o jednakowej grubości.

Lubię lakiery z wibo ale ten jest zdecydowanie najgorszy.

nie do końca, ale ok

Mam 4 te linery i we wszystkich zauważyłam to samo.
Plusy:
-wybór kolorów
-dobry pędzelek
-intensywne, nie trzeba poprawiac drugi raz
-szybko schną na paznokciach
Minusy:
-dość szybko zgęstniały w buteleczkach
-nie można pokrywać ich top coatem! rozmazują się..

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: prawie 4

Po stokroć nie!

Kupiłam ten lakier, ponieważ potrzebowałam czegoś do wzorków, a był on jedynym tego typu, jaki znalazłam... I jest to bardzo nieudany zakup.

Minusy:
- Lakier gęstnieje bardzo szybko, dosłownie po dwóch, trzech użyciach jest już do wyrzucenia
- Z końcówki spływa za dużo lakieru, wielokrotne ocieranie jej o krawędź opakowania nic nie daje
- Sama w sobie końcówka nie jest za wygodna

Doszukałam się też plusów, a mianowicie wygodna, podłużna buteleczka i głęboka czerń za pierwszym pociągnięciem (bo takowy kolor posiadam), jednak jest to stanowczo za mało, by lakier uznać chociażby za "średni".

Używam tego produktu od: użyłam tylko 2,3 razy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

W porządku

Używam ich od bardzo dawna. Przetestowałam większość kolorów i brokatów. Lakiery dość trwałe. Wzorki nimi malowane wyglądają ładnie. Kolory w porządku, ale trochę mały wybór. Pędzelek jest wygodny (chociaż ze dwa razy trafił mi się krzywo przycięty).
Jeżeli chodzi o minusy, to przede wszystkim brokaty bardzo szybko gęstnieją i momentalnie się kończą.

Używam tego produktu od: ho, ho albo i dłużej:)
Ilość zużytych opakowań: ho, ho albo i więcej:)

Kiepski

Kupiłam czarny z brokatem (prawdopodobnie lewy na zdjęciu) ale niestety szybko gęstniał i nie nadawał się do dalszego użytku, kolor ok, pędzelek cały się powykrzywiał, lecz to może ze względu na gęstość lakieru...

Używam tego produktu od: dwóch lat

Szybko gęstnieje

Mam kolor srebrny, który bardzo ładnie ozdabia paznokcie. Lakier jest baaaardzo trwały , nie odpryskuje i ciężko się go zmywa z paznokcia. Niestety, w opakowaniu bardzo szybko gęstnieje i to do tego stopnia, że nie da się go żadnym sposobem wydłubać. Poza tym pędzelek pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością nie da się nim namalować równych, prostych, perfekcyjnych kresek. Nie da się też kontrolować ich grubości, więc do malowania raczej trzeba używać innego patyczka.

niezbyt...

Zakupiony za 7 z groszami w Rossmanie (albo za 6zł?). Srebrno-brokatowy. Nie mam dużego pola do popisu, ponieważ robię nim małe kropeczki lub po prostu ukośne kreski.
-Nie trzyma się specjalnie długo bo około 3 dni, ale to żaden problem poprawić. Nie mam zbyt dużych wymagań w tym kierunku, dla mnie się sprawdza, choć
- w zwykłych sklepach kosmetycznych można spotkać podobne lakiery za ok 4 zł.
- lakier dla cierpliwych- jeśli nałożymy za dużo trzeba odczekać do 10 minut żeby dokładnie wysechł
- nie szukam na siłę minusów, jednak zauważyłam, że po pewnym czasie z pędzelkiem od lakieru staje się to samo co z eyelinerem z wibo- jeden włos wychodzi przed szereg i bardzo łatwo popsuć paznokcie

+ łatwo go zmyć
+jest dobry to narysowania cienkiej albo trochę grubszej kreski

Ogólnie produkt jest średni, nie wymagam zbyt wiele, jednak podobny lakier można kupić w jakimkolwiek sklepie kosmetycznym za max 4 zł. Raczej nie kupię go ponownie, jestem zniechęcona przygodami z pędzelkami od wibo i ich lakierami.

Używam tego produktu od: 2 msc

Może być.

Całkiem niezły lakier. Niestety nie nadaje się do robienia bardziej precyzyjnych wzorów, ale daje radę z prostymi kreskami. Mam brokat w kolorze niebieskim. Drobinki są dość duże, dobrze się trzymają paznokcia, wyglądają elegancko, a nie tandetnie, mimo, że są dość duże. O ile efekt jest zadowalający, to sam lakier nie jest aż tak rewelacyjny - dość szybko zasycha w opakowaniu, na paznokciu zaś trzeba poczekać zanim pokryje się go bezbarwną warstwą. Poza tym niewygodny pędzelek, wypadają z niego włosy, jest zbyt gruby i nabiera za dużą ilość lakieru. Kupię go pewnie nie raz, bo jest w korzystnej cenie, do wyboru jest dużo kolorów i zawsze jest dostępny w Rossmanie.

Używam tego produktu od: niecałe pół roku.

Dość dobry

Potrzebowałam lakieru do frencha. Nie lubię malować na biało końcówek dużym pędzelkiem . Więc kupiłam ten wynalazek . Hmm ... co by tu powiedzieć ? Lakier jak lakier . Dobra cena .Ładne paseczki wyszły :) Nieraz się jakby "zrolował" z paznokci.
Polecam, polecam .

Używam tego produktu od: Nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Średni.

Kupiłam go, bo chciałam coś do wzorków. Mam czarny. Jest zbyt rzadki, nie da się nim malować, spływa. Za tą cenę nie można dużo wymagać. Ale nie kupiłabym go ponownie. Czuję, że go nie zużyję całego, bo opakowanie jest duże.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe