Wibo, Art Liner (Lakier do zdobienia paznokci)

Wibo, Art Liner (Lakier do zdobienia paznokci)

Odpowiednia konsystencja lakieru ułatwia wykonanie na paznokciach nawet najbardziej precyzyjnych zdobień. Art Liner dostępny jest w dużej gamie kolorów, co daje duże pole do popisu. Na paznokciach utrzymuje się bardzo długo.

Cena: ok. 7zł / 8ml
/bw/

Bubel jakich mało!

Beznadziejny liner. Miałam wersję brokatową. Miałam, ponieważ po jednym użyciu nadawała się do śmieci. Lakier zgęstniał a pędzelek "rozcapierzył" się we wszystkie strony świata... Szkoda nawet tych kilku złotych na ten produkt.

Beznadziejny

Kupiłam 2 lakiery ( czarny i biały) na promocji -40%,wiec cena byla dosyc atrakcyjna.
W maju otwierałam buteleczki, dobrze je zakręciłam i schowałam w nienasłonecznione miejsce. Wczoraj otworzyłam biały lakier (1,5 miesiąca od pierwszego odkręcenia, pierwsze użycie.
Już teraz lakier jest gęsty, tworzą się takie nitki,które zostają na paznokciach,które psują efekt :/

+cena
+dostępność

-wysycha
-trudo nim zrobić ładne wzorki

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Zawiodłam się

Skusiłam się na czarny laker żeby zrobić coś nowego z paznokciami. Kropeczi, kreseczki nic nadzwyczajnego. Ale nawet do tego nie sprawdził się ten lakier.

Plusy to cena, dostępność i duży wybór kolorów. Moja czerń za pierwszym pociągnięciem jest głęboka co jest dużym plusem.

Minusem jest dla mnie bardzo leista konsystencja. Nawet gdy obetrę o krawędź pędzelek to lakier spływa z patyczka. Końcówka jest nierówna i mało wygodna. Musiałam wyrównać ją nożyczkami. Ciężko nawrysować kreseczki o jednakowej grubości.

Lubię lakiery z wibo ale ten jest zdecydowanie najgorszy.

Lepszego nie trzeba

Kupiłam kolor biały i używam go od maja tego roku. Niezmiennie do tej pory uważam, że to jeden z najlepszych lakierów do zdobień jakie można dostać.

Zalety lakieru:
- kilka kolorów do wyboru
- cena
- dostępność
- wygodny pędzelek, którym można narysować równe kreseczki i różne wzorki
- nie rozlewa się na wszystkie strony
- szybko schnie
- nie gęstnieje w szybkim tempie - od maja jest w niezmienionym stanie
- dobrze napigmentowany - nie trzeba poprawiać wzorków kilka razy

Minusy:
- wg mnie brak

Z pewnościa kupię kolejne kolory, bo polubiłam zdobienie paznokci linerami :)

Używam tego produktu od: Maja 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nie do końca, ale ok

Mam 4 te linery i we wszystkich zauważyłam to samo.
Plusy:
-wybór kolorów
-dobry pędzelek
-intensywne, nie trzeba poprawiac drugi raz
-szybko schną na paznokciach
Minusy:
-dość szybko zgęstniały w buteleczkach
-nie można pokrywać ich top coatem! rozmazują się..

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: prawie 4

Po stokroć nie!

Kupiłam ten lakier, ponieważ potrzebowałam czegoś do wzorków, a był on jedynym tego typu, jaki znalazłam... I jest to bardzo nieudany zakup.

Minusy:
- Lakier gęstnieje bardzo szybko, dosłownie po dwóch, trzech użyciach jest już do wyrzucenia
- Z końcówki spływa za dużo lakieru, wielokrotne ocieranie jej o krawędź opakowania nic nie daje
- Sama w sobie końcówka nie jest za wygodna

Doszukałam się też plusów, a mianowicie wygodna, podłużna buteleczka i głęboka czerń za pierwszym pociągnięciem (bo takowy kolor posiadam), jednak jest to stanowczo za mało, by lakier uznać chociażby za "średni".

Używam tego produktu od: użyłam tylko 2,3 razy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

W porządku

Używam ich od bardzo dawna. Przetestowałam większość kolorów i brokatów. Lakiery dość trwałe. Wzorki nimi malowane wyglądają ładnie. Kolory w porządku, ale trochę mały wybór. Pędzelek jest wygodny (chociaż ze dwa razy trafił mi się krzywo przycięty).
Jeżeli chodzi o minusy, to przede wszystkim brokaty bardzo szybko gęstnieją i momentalnie się kończą.

Używam tego produktu od: ho, ho albo i dłużej:)
Ilość zużytych opakowań: ho, ho albo i więcej:)

Kiepski

Kupiłam czarny z brokatem (prawdopodobnie lewy na zdjęciu) ale niestety szybko gęstniał i nie nadawał się do dalszego użytku, kolor ok, pędzelek cały się powykrzywiał, lecz to może ze względu na gęstość lakieru...

Używam tego produktu od: dwóch lat

Szybko gęstnieje

Mam kolor srebrny, który bardzo ładnie ozdabia paznokcie. Lakier jest baaaardzo trwały , nie odpryskuje i ciężko się go zmywa z paznokcia. Niestety, w opakowaniu bardzo szybko gęstnieje i to do tego stopnia, że nie da się go żadnym sposobem wydłubać. Poza tym pędzelek pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością nie da się nim namalować równych, prostych, perfekcyjnych kresek. Nie da się też kontrolować ich grubości, więc do malowania raczej trzeba używać innego patyczka.

niezbyt...

Zakupiony za 7 z groszami w Rossmanie (albo za 6zł?). Srebrno-brokatowy. Nie mam dużego pola do popisu, ponieważ robię nim małe kropeczki lub po prostu ukośne kreski.
-Nie trzyma się specjalnie długo bo około 3 dni, ale to żaden problem poprawić. Nie mam zbyt dużych wymagań w tym kierunku, dla mnie się sprawdza, choć
- w zwykłych sklepach kosmetycznych można spotkać podobne lakiery za ok 4 zł.
- lakier dla cierpliwych- jeśli nałożymy za dużo trzeba odczekać do 10 minut żeby dokładnie wysechł
- nie szukam na siłę minusów, jednak zauważyłam, że po pewnym czasie z pędzelkiem od lakieru staje się to samo co z eyelinerem z wibo- jeden włos wychodzi przed szereg i bardzo łatwo popsuć paznokcie

+ łatwo go zmyć
+jest dobry to narysowania cienkiej albo trochę grubszej kreski

Ogólnie produkt jest średni, nie wymagam zbyt wiele, jednak podobny lakier można kupić w jakimkolwiek sklepie kosmetycznym za max 4 zł. Raczej nie kupię go ponownie, jestem zniechęcona przygodami z pędzelkami od wibo i ich lakierami.

Używam tego produktu od: 2 msc

Może być.

Całkiem niezły lakier. Niestety nie nadaje się do robienia bardziej precyzyjnych wzorów, ale daje radę z prostymi kreskami. Mam brokat w kolorze niebieskim. Drobinki są dość duże, dobrze się trzymają paznokcia, wyglądają elegancko, a nie tandetnie, mimo, że są dość duże. O ile efekt jest zadowalający, to sam lakier nie jest aż tak rewelacyjny - dość szybko zasycha w opakowaniu, na paznokciu zaś trzeba poczekać zanim pokryje się go bezbarwną warstwą. Poza tym niewygodny pędzelek, wypadają z niego włosy, jest zbyt gruby i nabiera za dużą ilość lakieru. Kupię go pewnie nie raz, bo jest w korzystnej cenie, do wyboru jest dużo kolorów i zawsze jest dostępny w Rossmanie.

Używam tego produktu od: niecałe pół roku.

Dość dobry

Potrzebowałam lakieru do frencha. Nie lubię malować na biało końcówek dużym pędzelkiem . Więc kupiłam ten wynalazek . Hmm ... co by tu powiedzieć ? Lakier jak lakier . Dobra cena .Ładne paseczki wyszły :) Nieraz się jakby "zrolował" z paznokci.
Polecam, polecam .

Używam tego produktu od: Nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1