XD, Krem do rąk `Magic Mango`

XD, Krem do rąk `Magic Mango`

Zadbaj o zdrowy, zadbany wygląd skóry dłoni każdego dnia. Zaopatrz się w XD Magic Mango, innowacyjny kosmetyk w postaci kremu do rąk, wyróżniający się niebywałą skutecznością już przy pierwszym zastosowaniu. Z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom!

XD Magic Mango jest kremem powstałym z myślą o zapewnieniu odpowiedniej pielęgnacji normalnej oraz suchej skóry dłoni. Natychmiast przywróci jej doskonałą kondycję.

Składniki aktywne zawarte w kremie oraz ich działanie:
- Mocznik – składnik aktywny odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie skóry.
- Masło Shea – składnik wzbogacony o witaminę A i E, odpowiadający za głębokie nawilżenie skóry. Wzmacnia cement komórkowy warstwy rogowej naskórka, poprawiając jego elastyczność.
- Emolienty – skutecznie natłuszcza naskórek i zapobiega jego wysuszaniu, tworząc warstwę ochronną.
- Olej migdałowy – poprawia cyrkulację krwi, działa przeciwstarzeniowo i nawilżająco.
- Owocowe ekstrakty – nawilżają skórę i przynoszą jej ukojenie.

Krem do rak XD Magic Mango to kosmetyk, który zachwyca nie tylko doskonałą skutecznością, ale również pięknym zapachem soczystego, egzotycznego mango, który z pewnością przypadnie Tobie do gustu i sprawi, że codzienna pielęgnacja skóry dłoni stanie się prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny.

Skuteczny, tani, wydajny i o przyjemnym zapachu.

Krem zakupiłam na targach kosmetycznych bezpośrednio od producenta za 6.29zł. Przekonał mnie bogaty skład, niska cena i cudowny zapach mango.

Zamknięty został w białej tubce o pojemności 100ml zamykanej na zatrzask. Zamknięcie jest szczelne, bez obaw możemy więc wrzucić krem do torebki i nie martwić się, że nam się w niej otworzy i wyleje, a otwór do wydobycia choć malutki, jest idealnie dobrany do konsystencji, więc dozowanie kremu jest bardzo łatwo.

Zapach jest przyjemny, kosmetyczne mango, ale nie czyste. Jakby z tyłu chowały się mandarynki, cytryny, odrobina grejpfruta może... Jest to słodki zapach, głównie mango, ale właśnie po wczuciu coś tam jeszcze występuje... Czuć go podczas nakładania i chwilę po, ale wraz z całkowitym wchłonięciem kremu zapach się ulatnia.

Konsystencja kremowa, całkiem gęsta, ale jednocześnie lekka, dzięki czemu nie trzeba wiele kremu na jednorazowe użycie, dobrze się rozprowadza po dłoniach, dzięki czemu kosmetyk jest wydajny. Mimo białego koloru nie bieli skóry, ani się po niej nie maże.
Wchłania się całkiem szybko, ale pozostawia wyczuwalny film. Nie jest on tłusty, nie brudzi dokumentów czy innych powierzchni, ale jest wyczuwalny na skórze dłoni, śliski. Jakby ktoś nałożył cieniutkie lateksowe rękawiczki ochronne. Warstwa dość długo się utrzymuje, na tyle długo, że zanim znika to już zapominam, że miałam jej liczyć czas, więc zaryzykuję, że jest do mycia rąk ;) Osobiście mi nie przeszkadza, jak napisałam wyżej, nie brudzi, a dłonie są przyjemnie gładkie w dotyku.

Całkiem fajnie nawilża i zmiękcza. Przy moich bardzo suchych dłoniach sprawdził się rewelacyjnie jako krem w torebce czy na biurku, błyskawicznie przynosił ulgę suchej skórze i przyjemnie nawilżał na dłuższy czas, a przy tym nie musiałam długo czekać na jego wchłonięcie i już chwilę po aplikacji mogłam wrócić do swoich zajęć.
Nie jest jednak na tyle treściwy by używać go jako ratunkowy na noc, jednak też nie to obiecuje producent, więc i nie wymagałam takich cudów ;)

Jak dla mnie jest to bardzo dobry krem do rąk w przystępnej cenie i o przyjemnym zapachu, więc jak najbardziej myślę, że warto się na niego skusić i sama jak go gdzieś zobaczę to też z chęcią zaopatrzę się w następny egzemplarz.

Dobry krem

Kupiłam z ciekawości, bo jeszcze nie miałam okazji testować produktów tej firmy. Krem się sprawdził bardzo dobrze. Przede wszystkim ma przepiękny owocowy zapach, niestety nie utrzymuje on się długo na dłoniach. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając na dłoniach tłustego filtru. Nawilża dłonie, tak jak obiecuje producent. Ma fajną, gęstą konsystencję. Na plus zasługuje zamknięcie "na pstryk". Polecam