Sther, Lorys Professional, Mousse de Chocolate, Odżywka do włosów farbowanych i zniszczonych

Pojemność 1 000 ml

Odżywka do włosów farbowanych i zniszczonych zabiegami chemicznymi przywracająca witalność i blask.
Zapewnia nawilżenie i naprawę uszkodzeń włosów spowodowanych zabiegami chemicznymi dzięki kombinacji Czekolady + Keratyny + Aktywowanemu Termalnie Silikonowi. Powoduje, że włosy odzyskują witalność i blask, zapewnia ochronę oraz ułatwia rozczesywanie.
Może być stosowana zarówno jako odżywka, jak i maska.

OPŁACA SIĘ KUPIĆ

Odżywkę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji i tym razem sie nie zawiodłam.
-fajny zapach
-włosy po niej miękkie bardziej nawilżone (a mam włosy zniszczone rozjaśnianiem i dekoloryzacją)
-starcza na bardzo długo
-sprawdza sie jako kompres pod czepek termiczny włosy rozmiękczone łatwiej się rozczesuja odżywione.
Jak na takie działanie cenę i wydajność POLECAM

jak każdy lorys udana

Lorysy są już kultowe, tak samo ten nie zawodzi.
ma super zapach, czekoladowy, a sam jest całkiem niebanalną odżywką, którą można narzucić na włosy w dużych ilościach. Zdecydowanie na plus ilość, cena, jakość. Zawsze dobrze jest mieć pudełko lorysa w domu :)

Używam tego produktu od: 1rok

spodziewałam sie po niej więcej

skusiła mnie nazwa: muss czekoladowy... brzmi apetycznie:) niestety na samym brzmieniu się skończyło. Zapach czekoladowy jest bardzo sztuczny, chemiczny, zdecydowanie nie przypomina mi czekolady. działanie też raczej przeciętne w porównaniu do innych lorysów. kupiłam na spróbowanie, nie wyrzucę jej oczywiście, bo nie jest to zła odżywka, ale ponownie na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Miłe zaskoczenie, ale znam lepszą :)

Cena w porównaniu do ilości produktu jest po prostu śmieszna, ale mnie to cieszy :)
Konsystencja jest ok, ładnie pachnie troszkę jak taki budyń. Poprawia wygląd włosów, co mnie cieszy, ale ja znalazłam lepszy (trochę droższy, ale wole zainwestować i być mega zadowoloną), ale chętnie tego używam więc jest dobry :)

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno, co mnie cieszy :)

jedna z lepszych :)

bardzo fajna maska :) polubilam ją :)

+ przyjemna konsystencja, dobrze sie naklada i rozprowdza, nie spływa z głowy i łatwo sie spłukuje
+ wlosy po uzyciu są miekkie, gładkie i błyszczące
+ odzywia
+ nie obciaza
+ nie podraznia skory glowy
+ cena smieszna przy tej pojemnosci :D
+ bajeczny zapach :)

polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Przyjemna

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami o odżywkach Lorys. Długo nie mogłam się zdecydować, którą kupić, ale w końcu padło na czekoladową wersję. Moje włosy są dość długie, farbowane, choć zadbane, to potrzebują porządnej dawki nawilżenia conajmniej dwa razy w tygodniu. Odżywka Lorys sprawdza się u mnie przyzwoicie. Nie padam z zachwytu, ale jestem zadowolona.

Plusy:
+świetny zapach
+przyjemna konsystencja
+łatwo nałożyć odpowiednią ilość, jednak włosy nie mogą być za bardzo mokre, bo spływa
+można jej używać jako odżywki i maski
+nałożona jako odżywka ułatwia rozczesywanie, wygładza, nawilża
+nałożona jako maska odżywia włosy, sprawia, że są lśniące i wyglądają świetnie
+łatwo się spłukuje
+cena
+/- wielkie pudło, które starczy mi pewnie na rok

Minusy:
-ma dość intensywny kolor i brudzi wannę, ręczniki, szlafrok itp
-jest trudnodostępna, swoją kupiłam w Auchan
-opakowanie wydaje mi się niesolidne i nieszczelne
-myślę, że zniszczonych włosów nie uzdrowi

Generalnie jest to dobry produkt, który z pewnością zużyję do końca, ale nie sądzę, bym do niej wracała.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

nie tego oczekiwałam

po poniższych recenzjach spodziewałam się dużo więcej po tej masce. nawet trzymana dłuugo, pod folią, ogrzewana, i takie tam inne sztuki - daje efekt zaledwie średni. mam suche mocno plączące się włosy i niewiele pomaga w rozczesaniu. zapach trochę sztuczny, ale przywykłam i nawet go polubiłam.
za słaba do potrzebujących nawilżenia włosów, ale całkiem przyjemna w stosowaniu - gęsta i pachnąca.
szkoda, że efekt nie ten :(

Ilość zużytych opakowań: jeden słój 1000ml

nie rozumiem

zupełnie nie rozumiem tak dobrych opinii o tym produkcie, mam faktycznie zniszczone włosy zabiegami chemicznymi i po dredach, odżywka nie spełnia obietnic producenta, nieco latwiej je rozczesac, ale o pielęgnacji nie ma mowy, u mojej corki z zupełnie zdrowymi długimi włosami, daje jedynie fajny efekt miękkości, do tego paskudny sztuczny, zapach jakby lekarstwa w syropie, bleuhhh...słowem dla potrzebujących włosow naprawdę nie warto, mimo niskiej zachęcajacej ceny.. do tego bardzo niepraktyczny słój z nietrzymającą zakrętką,/ szkoda że nie wiadro od razu;)

ideał

to była moja kolejna odżywka Lorysowa i kolejna z której byłam zadowolona
włosy są lśniące
miłe w dotyku
łatwo się rozczesują
bardzo mi się podoba zapach odżywki
ogólnie zauważyłam że od kiedy używam Lorysów moje włosy są w naprawdę dobrej kondycjina do tego cena bardzo tania w stosunku do mega wydajnej odżywki

dostępne w Auchan

Mój ukochany lorys :)

czekolada z keratyną czyli wszystko czego potrzebują włosy w 1 opakowaniu. Zmiękcza , wygładza , idealnie pachnie , prawdziwy aromat budyniu czekoladowego , wcześniej byłam blondynką , teraz szatynką ze złotymi refleksami i włosy lśnią a złote pasma są idealnie podkreślone , polecam wszystkim brunetkom , nie wiem jak zachowa się na włosach blond ???

producent zapewnia odnowę włosów zniszczonych i przewrażliwionych i naprawdę mam wrażenie że moje włosy odpoczęły po latach rozjaśniania , farbowania , prostowania

używam z szamponem czekoladowym i naprawdę polecam do wszystkich rodzajów włosów , najlepiej rozczesać zaraz po kąpieli i rano nie ma żadnego problemu z niesfornymi włosami , układają się same i jak nigdy wcześniej , polecam kupić cały zestaw :)

ulubiony rodzaj lorys\\\'a

Ilość zużytych opakowań: 1/1000 ml

Ilość zużytych opakowań: 1/1000 ml

Czekoladowe cudo;)

Bardzo porządna maska:) A na dodatek o ślicznym zapachu budyniowo-czekoladowym:) Włoski zmiękczone, wygładzone. Bardzo wydajna. Super cena. Szkoda, że cięzko ją dostać, chyba tylko w Auchan. No i jedynym minusem, jaki widzę to opakowanie, a szczególnie tragiczna nakrętka, którą bardzo cięzko zakręcić...

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Fajna, warto kupić

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami Wizażanek i już od pierwszego użycia sama zaliczam się do grona zachwyconych konsumentek.

Odżywka znakomicie sprawdza się na moich bardzo długich, kręconych włosach - nadaje im miękkość, blask. Włosy wyglądają naprawdę dobrze - są odżywione i nawilżone, nie ma problemu z ich rozczesywaniem.

Moje loki nie są obciążone po użyciu tej odżywki i nadal bardzo ładnie się kręcą. Są sprężyste i dużo lepiej wyglądają.

Kremu używam trochę po swojemu - trzymam go dłużej aniżeli sugeruje producent (od godziny do dwóch) i efekty są zachwycające.

Zapach kremu przypomina mi troszkę czekoladowy budyń - jest bardzo przyjemny, słodki, ale nie \"przydusza\". Nawet po spłukaniu odżywki zapach jest nadal lekko wyczuwalny.

Odżywka jest niesamowicie wydajna – nakładam ją naprawdę hojnie, a ubytek w ogromnym, bo litrowym słoju, jest niewielki.

Używałam już różnych odżywek, także tych profesjonalnych, i w przypadku tego Lorysa nie dostrzegam pomiędzy nimi dużej różnicy. No prócz ceny oczywiście ;)

Opakowanie jest proste – zwykły słoik, zakrętka jest solidna.

Za czekoladowego Lorysa zapłaciłam 18 zł – był w promocji razem z szamponem z tej samej serii.
Myślę, że warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie litrowego