Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dermika, Inspiracja, Fantastyczny Krem na Noc

Dermika, Inspiracja, Fantastyczny Krem na Noc

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem o bardzo delikatnej, puszystej konsystencji. Zawiera m.in. wit. A, E, C. W miarę dobrze się wchłania, ale raczej trzeba go wklepywać, bo rozsmarowując, trochę się maże. Prawie każdy kosmetyk z tej serii, po wchłonięciu zostawia lekko klejącą warstwę na mojej skórze. Efekt rano jest natomiast naprawdę bardzo dobry. Skóra wygląda na dobrze odżywioną, wypoczętą (choć nie zawsze miała czas, żeby wypocząć) i jaśniejszą. Mankamentem dość dużym jest zapach, wprawdzie już się z nim oswoiłam, ale i tak uważam, że do najprzyjemniejszych nie należy.

Recenzje 4

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie dla mnie

Mam wrażenie, że jest to kosmetyk dla osób, których cera jest całkowicie zdrowa i kompletnie niewymagająca. Niestety moja jest dość wymagająca: większość kremów (tłustych nie wyłączając) jest dla mnie po prostu za sucha, a ten był suchy wybitnie. Cerę miałam ściąniętą zarówno po aplikacji jak i rano, nadto przyszarzałą i szorstką. Słowem - nie podobał mi się i uważam, że wydałam niepotrzebnie pieniądze.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

dziękuję, nie!

Nie pierwsze to moje rozczarowanie produktami Dermiki lecz zaiste, ostatnie- nie dam się więcej wpuścić w maliny.Gdzież to kosmetyk nowej generacji? Fatalny zapach, leista konsystencja i tandetne opakowanie(choć idea całkiem sensowna), nie wzbudziły zaufania mimo to zaryzykowałam. Podobnie jak Ptasia, aplikację powtarzałam dwa razy, by poczuć cokolwiek na twarzy a ta nie należy do przyjemnych ze względu na wspomnianą KOSZMARNĄ woń mazidła. Moja buzia jednak nie wyglądała rano na wypoczętą i zrelaksowaną a wręcz przeciwnie, wydawała się przygaszona, smutna i pomięta. Kosmetyk w sposób widoczny jej nie służył mimo iż nie przejawiał właściwości uczulających.Za co więc druga gwiazdka? Za szpatułkę dołączoną do kremu; bardzo wygodnie i jeszcze bardziej higienicznie;) Ilość zużytych opakowań: jedno.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

średni

Krem na noc, wg. mnie przynajmniej, powinien być treściwy i nie powinno się dokładać kolejnej warstwy w kilkanaście minut po nałożeniu pierwszej, a tak się dzieje w przypadku tego kremu - może po prostu dla mojej cery jest za lekki, ale mam wrażenie się wchłania się stanowczo za szybko. Słoik zużyłam w związku z tym też dość szybko. Fakt, że rano skóra wyglądała na wypoczętą, gładką. Niestety, jest jeszcze jedna wada: specyficzny zapach, kojarzący mi się ze sfermentowanym środkiem spożywczym. Gdyby nawilżał trochę lepiej, mogłabym to jednak znieść. Plus za opakowanie (ładny słoiczek) i szpatułkę.Ilość zużytych opakowań: 1, raczej ostatnie.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Oceniam na 4.00

Do kremów na noc mam mniejsze wymagania, jeśli chodzi o wygląd skóry zaraz po nałożeniu, bardziej interesuje mnie poranny efekt, a ten jak dla mnie jest bardzo dobry, dobrze odżywiona, nawilżona, rozjaśniona i wyrównana cera.Daję cztery gwiazdki, choć tak naprawdę to należy mu sie 3,75 gwiazdki :-)

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  73
  produktów

  179
  recenzji

  670
  pochwał

  10,00

 2. 2

  95
  produktów

  30
  recenzji

  1022
  pochwał

  9,32

 3. 3

  5
  produktów

  26
  recenzji

  804
  pochwał

  7,11

Zobacz cały ranking