Joanna, Rzepa, Odżywka-wcierka wzmacniająca

Joanna, Rzepa, Odżywka-wcierka wzmacniająca

Odżywka-wcierka to specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy przeznaczony do włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Jego receptura oparta jest na ekstrakcie z czarnej rzepy, która uznawana jest przez medycynę ludową za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków wzmacniających i zapobiegających wypadaniu włosów. W skład preparatu wchodzą składniki energizujące, które wzmacniają działanie rzepy i skutecznie regulują proces przetłuszczania się skóry głowy. Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania. Stosując regularnie uzyskasz optymalne rezultaty:
- Redukcja objawów łupieżu
- Zmniejszenie wypadania włosów
- Złagodzenie nadmiernego przetłuszczania się włosów
- Włosy mocniejsze i pełne życia

Lepsza siostra

Wcierka Rzepa to według mnie zdecydowanie lepsza siostra wcierki konopnej od Joanny. Podczas stosowania jej otrzymałam jeden najważniejszy efekt - wzmożony wzrost włosów - zauważalnie pojawiło się więcej baby hair.
Minusem może być zapach, jak to rzepa, nie pachnie zbyt pięknie, ale nie utrzymuje się i łatwo można się do niego przyzwyczaić.
Polecam zaczynającym przygodę ze wcierkami - jest tania i widać efekty, więc nie powinna zniechęcić.
Nie zauważyłam zmniejszonego przetłuszczenia się włosów.

Dobra, ale śmierdzi

Wcierka zagęściła włosy i pogrubiła je u nasady oraz na długości. Ale niestety nie dała rady z wypadającymi włosami. Kosmetyk ma brzydki zapach więc nie wszyscy pewnie będą w stanie używać ten produkt. Wystarczył mi na długo. Aplikowałam sobie co drugie mycie wcierając w skórę głowy. Nie przetłuszcza jej i nie stwarzał żadnych problemów typu uczulenia czy łupież. Włosy szybciej rosły to na pewno. Wyrastało też mi dużo baby hair. Polecam tą wcierke tym bardziej, że nie jest droga. Opakowanie wygodne w użyciu. Dobrze rozpyla kosmetyk.

Całkiem dobra

Odżywka-wcierka marki Joanna ma za zadanie wzmocnić cebulki włosów oraz zmniejszyć przetłuszczanie się. Zawiera w składzie ekstrakt z czarnej rzepy, która działa przeciw wypadaniu włosów. Wcierkę nakładam przed myciem włosów. Następnie warto jest wykonać masaż skóry głowy aby kosmetyk dobrze się wchłonął. Rzeczywiście włosy są dłużej świeższe po tej odżywce. Jeżeli chodzi o wzmocnienie to wcierka daje jakiś efekt ale nie jest to efekt wow. Myślę że ważna jest regularność przy stosowaniu tego rodzaju kosmetyków. Zapach odżywki rzeczywiście przypomina rzepę. Nie wszystkim przypadnie do gustu. Wcierka jest w wygodnym opakowaniu z aplikatorem.Niestety wydajność jest mała, mi starcza na kilka zastosowań. Pojemność kosmetyku to 100ml. Wcierkę możemy kupić np. w drogeriach Hebe za około 13zł.

Przecenione oczekiwania

Wydaje się, że na mojej głowie po dłuższym stosowaniu faktycznie pojawiło się więcej włosów, jednak wraz z nimi uporczywy łupież i swędząca skóra. Początkowo nic na to nie wskazywało i byłam zadowolona z produktu, jednak po dłuższym czasie pojawił się łupież, którego ciężko się pozbyć.