Benton, Tea Tree Mist (Mgiełka do twarzy)

Benton, Tea Tree Mist (Mgiełka do twarzy)

Tea Tree Mist to mgiełka, która zawiera wodę z liści drzewa herbacianego, kwas hialaurynowy i różne ekstrakty botaniczne, które zapewniają natychmiastowe nawilżenie, jednocześnie pozostawiając skórę odświeżoną i czystą. Lekka mgiełka rewelacyjnie odświeża i orzeźwia cerę, zapobiega nadprodukcji sebum i działa antybakteryjnie, a także wykazuje właściwości nawilżające. Mgiełkę do twarzy można stosować jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji, która daje natychmiastowy efekt.

Cera
tłusta
nawilżające, odświeżające
w sprayu
płyn
50 – 100ml

idealne uzupełnienie pielęgnacji zimą

Mgiełkę Bentona zamówiłam z ciekawości, na stronie skin79 była na nią duuuża promocja, a ja i tak chciałam kupić coś, co dodatkowo nawilży mi skórę twarzy po tonizowaniu.
Zacznę od tego, że mgiełka ma super skład: głównie różne ekstrakty z drzewa herbacianego, trochę aloesu, do tego usnea (działanie przeciwbakteryjne), Guava, pieprz japoński. Generalnie samo dobro, ani ciutki alkoholu.
Stosuję ją po tonizowaniu, a przed esencją.
Daje natychmiastowy efekt ukojenia, nawilżenia i chłodzi. Bardzo dobrze nawilża skórę i przygotowuje ją do następnych etapów pielęgnacji. Czuję potem jej działanie, ale w takim pozytywnym sensie. Efekt ochłodzenia nie ustępuje i towarzyszy mi przez większość dnia.
Można ją stosować na inne partie ciała, jeśli czujemy w nich suchość, i podobno na makijaż też. Tego akurat nie próbowałam, ale myślę, że na wakacje to super opcja