Oriflame, Feminelle, Soothing Intimate Wash Aloe Vera & Mallow (Kojący płyn do higieny intymnej z aloesem i malwą)

Przyjemnie pachnący, łagodnie oczyszczający żel o jedwabistej konsystencji. Łatwy w użyciu: wystarczy spienić i spłukać. Kwas mlekowy i składnik prebiotyczny równoważą pH i chronią mikrobiom, wpomagając ogólne zdrowie okolic intymnych. Aloes i malwa mają działanie kojące. Testowany dermatologicznie i ginekologicznie, biodegradowalny.

Nie zakupię ponownie

Dotychczas, z uporem maniaka trzymałam się jednego żelu do higieny intymnej, ten zakupiłam z myślą, że sprezentuję go jakiejś pani (brakowało mi paru złoty przy zamówieniu, by otrzymać bonus, więc wrzuciłam go do koszyka). Niestety, zagapiłam się i mój dotychczas używany żel skończył się, a ten był w domu jedynym dostępnym. Nie pozostało mi nic innego jak użyć tego żelu od Oriflame. Do zakupu zachęciło mnie (także) bardzo ładna etykieta i opakowanie z pompką - całość bardzo efektowna. Konsystencja nie jest za rzadka, idealna, płyn w kolorze perłowym. Zapach delikatny, kwiatowy. Działanie: płyn mi zupełnie nie podpasował, czułam jakbym umyła się zwykłym mydłem. Wszystko szczypało mnie niemiłosiernie, więc nie zauważam żadnych plusów jego stosowania. Często składnikiem uczulającym w kosmetykach jest aloes (i tu przed użyciem panie powinny sprawdzić miejscowo czy i im nie doskwiera ta alergia), ale ja stosuję od lat czysty aloes na całe ciało, więc w produkcie znajdować się musi inny czynnik, który tak silnie podrażnia mi skórę.