Profumum, Antico Caruso EDP

Profumum, Antico Caruso EDP

Unisexsowe perfumy Profumum Roma mają wiele wersji zapachowych, a każda ma wokół siebie stworzoną historię. 'Antico Caruso' został zaprojektowany jako zapach małej wioski na południu Włoch, gdzie odbywa się święto zbiorów: dzieci biegają na głównym placu, kobiety zakładają najlepsze stroje. Wszystko już gotowe... A mężczyźni? Wykonują stary rytuał, szlachetny i elegancki: golenie brody. 'Antico Caruso' ma przywodzić na myśl zapach dawnych ostrzy i gabinetów fryzjerskich.

Nuty zapachowe: cytrusy, migdały, drzewo sandałowe

muszmieć

Mam słabość do firmy Profumum Roma. Ich Fumidus odmienił moje spojrzenie na perfumy, otworzył mi oczy, a Victrix często gości na mojej szyji.
Antico Caruso jest piękny, po prostu piękny. Początek kojarzy mi się z męskim zakładem fryzjerskim (czyli zgodnie z intencjami ) skąpanym w gorących promieniach słońca. Dużo tu ciepłych ręczników i pianki do golenia golenia i mięciutkich mydlin. Jest też odrobina wody kolońskiej. Ale zapach nie jest męski. Od początku czuć miękkie drewno sandałowe i olejek z migdałów, a z czasem te nuty stają się coraz mocniejsze, a zapach zaczyna zmierzać w kierunku wonnych olejków używanych do aromaterapeutycznych rozgrzewających i relaksujących masaży. Dam sobie rękę uciąć również, że jest tam odrobina tłustego olejku lawendowego.
Zakochałam się w tym zapachu. Otula mnie mięciutkim ciepłem. Cały czas przywołuje wspomnienia, które powodują uśmiech na mej twarzy :)
aaaa i trwałość chyba z minimum 12 godzin

Używam tego produktu od: testy, ale będzie flaszka
Ilość zużytych opakowań: próbka