Romantic, Professional, Balsam do włosów z jedwabiem

Romantic, Professional, Balsam do włosów z jedwabiem

Pojemność 1 000 ml

Intensywna pielęgnacja dla każdego rodzaju włosów. Jedwab zawarty w balsamie posiada silne właściwości nawilżające i regenerujące. Dzięki niemu włosy odzyskują połysk i elastyczność.

okej?

Kupiłam tą odżywkę już kilka lat temu, potem wyprowadziłam sie z domu, więc nie miałam okazji jej wykończyć i tylko tak dziubdziam jak wrócę do domu. Cena 1l za 10zł jest bardzo atrakcyjna. Opakowanie, co prawda o niezbyt zachęcającym wyglądzie, jest bardzo wygodne dzięki umieszczeniu pompki. Sama odżywka jest silikonowo-proteinowa. Moje niskopory mają niesamowitą tendencję do reagowania źle na proteiny. Szybko się przetłuszczją, dostają oklapu i stają się dziwnie gumowe. Tutaj tego efektu nie ma. Odżywka ładnie wygładza i delikatnie dodaje blasku. Nie jest to efekt zatrważający, ale jest "ok". Nie obciąża, nie przyśpiesza przetłuszczania, delikatnie dociąża. Skład prosty, ale nie podoba mi się alkohol izopropylowy. Ogólnie jest to spoko odzywka, taki średniak, ale ze względu na alkohol raczej nie kupię.

Tani a skuteczny :)

Kolejny produkt, który mnie pozytywnie zaskoczył :)

(+) cena: litrowa butelka z wygodnym dozownikiem za niecałe 11zł
(+) wydajność - jest mało gęsty i nie ma potrzeby aplokowania dużej ilości
(+) włosy są gładkie i łatwo je rozczesać bez szarpania
(+) po wysuszeniu miękkie i BARDZO LŚNIĄCE
(+) nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów

można więc rzec - balsam doskonały :-)
dla mnie super mimo niepozornej trochę kiczowatej butli, ale jak widać ładna miska jeść nie daje

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

ok

Kupowałam szampon z tej samej serii więc skusiłam się ze względu na cenę na ten balsam.
Jeśli chodzi o działanie to jest ok, w jakimś tam stopniu wygładza włosy, nawilża, nie są obciążone lecz moje długie włosy potrzebują wiekszej dawki nawilżenia niż otrzymuję od tego balsamu.
Jest rzadka przez co przelewa się przez dłonie i muszę wiecej jej nakładać. Wolę gęste odżywki.
Skład ma też dosyć przyjemny. Drażni mnie trochę zapach.
Jak na tą cenę jest dobra, krzywdy włosom nie zrobiła :)

Ogólnie dla włosów mniej wymagających myślę że będzie idealna :)

Dobry

Używam taki, ale z dozownikiem :) może zacznę od plusów :)

Plusem jest wydajność - jak na mnie to starcza mi na dosyć sporo, podczas spłukiwania jest efekt śliskich wygładzonych włosów, cena jest także duużym plusem :) bo zapłaciłam coś ok. 10 zł, za 1000 ml to się opłaca :)

Z opisem producenta powinien chronić kolor włosów farbowanych ja tam z tym nie zauważyłam różnicy.

Minusem jest zapach który mi się nie podoba ale cóż nie ma co narzekać :D

nie wiem jak z dostępnością ale chyba w zbyt wielu sklepach go nie ma, ja trafiłam na ten balsam przypadkiem w netto :D więc zbytnio się nie rozwijam w tej wypowiedzi :D

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Tani i dobry kosmetyk

Kupiłam balsam w nowym opakowaniu (z praktyczną pompką) o tej samej pojemności.

W Leclercu pojawił się jako nowość, a mnie skusił krótki skład i cena (niecałe 9 zł!).

Nie powoduje, przynajmniej na mojej głowie, łupieżu ani też nie sprawia, że włosy się szybciej przetłuszczają, co jest nagminne przy stosowaniu balsamów i odżywek popularnych marek.

Miałam trochę obawy co do tego balsamu, ale po pierwszym użyciu mogę go spokojnie polecić jako produkt, który nawilża, ułatwia rozczesywanie i poprawia wygląd włosów.

Ilość zużytych opakowań: zużyta 1/4 opakowania

Super !!!

Balsam jest świetny !!! Polecam dla osób które maja bardzo zniszczone włosy jest to jedyny specyfik który ułatwia rozczesywanie włosów , a uwierzcie mi ze prawie wszystkiego próbowałam,jest bardzo wydajny ,włoski sa mieciutkie i błyszczace !!! KWC!!!! Jest problem z zakupem poniewaz mozna go kupic tylko w selgrosie (czasem na allegro)

Używam tego produktu od:6 miesiecy