Sunshade Elements, Conturing Brush F162 (Pędzel do konturowania)

Sunshade Elements, Conturing Brush F162 (Pędzel do konturowania)

Pojemność 1 szt

SUNSHADE Elements F162 to profesjonalny pędzel kosmetyczny, który wykonany został z najwyższej jakości syntetycznego białego włosia. Miękkie i delikatne włosie o odpowiedniej gęstości i długości ułożono po skosie. Pędzel idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy precyzyjnie nakładając kosmetyki. Jest niezastąpiony przy konturowaniu twarzy. Rozprowadza kosmetyki nie pozostawiając smug. Idealne ułożenie włosia pozwala na subtelne wymodelowanie twarzy, uzyskując naturalny efekt. Polecany do aplikacji wszelkich kosmetyków brązujących i róży.

Idealny do kosmetyków sypkich, prasowanych, mineralnych. Włosie osadzono w lekko spłaszczonej srebrnej skuwce, na długim, czarnym, drewnianym trzonku. Pędzel szczególnie polecany dla wymagających klientek ceniących wysoką jakość i naturalność makijażu

pędzle
do pudru brązującego
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest okej!

Skusiła mnie jego cena na promocji - coś około 7 złotych bodajże.
Wypróbowałam, po jakimś czasie kupiłam drugi.

Ma fajny ścięty kształt, co faktycznie ułatwia konturowanie. Gęste mięciutkie włosie, które na szczęście nie wypada, nawet przy myciu.

Używam go do suchego konturowania oczywiście, do bronzera i efekt jest naprawdę fajny. :)

Średniej jakości pędzel.

Kupiłam z ciekawości w jednej z drogerii internetowych - cena była niska jak za pędzel do konturowania. Jakość włosia nansfednim poziomie. Pędzel nie jest zły, ale wiele mu brakuje do ideału. Po kilku myciach włosie wypada. Generalnie średniej klasy produkt w niskiej cenie.