Avon, Anew, Skin Reset Plumping Shot (Odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach)

Pojemność 1,3 ml

7 dniowa kuracja, która zaskoczy efektami. Nowa, przełomowa technologia, której jeszcze nie było na rynku. Protinol, który odbudowuje dwa typy kolagenu.
Technologia PROTINOL to prawdziwa REWOLUCJA W PIELĘGNACJI SKÓRY - pomaga stymulować produkcję 2 typów kolagenu.
POMAGA PRZYWRÓCIĆ POZIOM KOLAGENU W SKÓRZE SPRZED 7 LAT W 7 DNI dla efektu spektakularnie jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry (rezultat potwierdzony na podst. testów z użyciem trójwymiarowego modelu tkanki).
Po 1 ampułce skóra jest wygładzona i świeża.
Po 3 ampułkach skóra odzyskuje młodszy i zdrowszy wygląd.
Po 7 ampułkach skóra wygląda na zdecydowanie jędrniejszą, bardziej elastyczną, a zmarszczki zostają wygładzone.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Phenoxyethanol, Hydrolyzd Hyaluronic Acid, Carbomer, Caprylyl Glycol, Thiazolylalanine, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Urea, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Alcohol Denat., CI 17200, CI 42090

Sama nie wiem....

Heh... ujędrniona, bardziej elastyczna, wyglądająca młodziej i zdrowiej? Tak.
Ale nie po pierwszym zastosowaniu, a po trzecim. 7 lat mniej w 7 dni? Aż tak bym z deklaracjami nie szalała. Działa- ale na kolana mnie nie powaliło.
No i muszę się doczepić, bo działa faktycznie na całej twarzy, za to w okolicach oczu nie dostrzegam absolutnie żadnego efektu.
Czy do nich wrócę? Pewnie tak. Aczkolwiek uważam, że produkt jest trochę przereklamowany. Jak się chce dawać wielkie obietnice, to trzeba się liczyć z tym, że i ludzie będą mieć wielkie oczekiwania....
Opakowanie- ok, estetyczne, ampułka spokojnie wystarcza na twarz i szyję
Współpracuje ładnie z każdym kremem.
Pozostawia klejącą, nieprzyjemną warstwę, więc stosowałam tylko na noc.
Zapach- właściwie brak.
Dałam 40 zł i tyle są warte(uważam). Więcej bym za nie nie dała.
Aaa....no i jestem ciekawa, jak długo utrzymają się efekty...to się jeszcze okaże.

bez większych zmian

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Stosowałam go troszkę dłużej niż tydzień (jedna fiolka wystarcza na dwa użycia) i powiem szczerze, że nie widziałam żadnych spektakularnych efektów. Jedna różnica to to, że cera była trochę lepiej nawilżona i delikatna. Żadnej redukcji zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień, poprawy kolorytu itp. Zaraz po użyciu troszkę piekło i pojawiły się czerwone plamki ale szybko znikały. Na szczęście nie kupiłam w Avonie tylko znalazłam o połowę taniej więc tragedii nie ma ;-)
Wkurzające plastikowe fiolki które ciężko się otwiera (odcina)

Niby ok ale złe pierwsze wrażenie zostało

Mój pierwszy problem się pojawił gdy otwierałam ampułkę - Matko Boska! Przecież tego cholerstwa ciężko było ruszyć! Zdecydowanie mocno trzyma i potrzeba sporo siły aby urwać / odkręcić czy tam przekręcić tą piekielną górę. Zawartość ampułki to lekko niebieskawa ciecz, która nie jest tłusta i trochę mi przypomina zwykłą, barwioną wodę. Na szczęście nie ma zapachu co uważam za ogromny plus.
Pierwsze użycie jak i drugie było dziwne - sam płyn momentalnie wsiąka w skórę. Jedna ampułka całkowicie wystarczy na wmasowanie jej w twarz, szyję i dekolt. Pół ampułki wystarczy na wymizianie buzi. Jak wspomniałam te dwa pierwsze użycia były dziwne bo po tym jak cała zawartość wylądowała na buzi i została wmasowana pojawiło się mocne uczucie ściągnięcia. I tu mówiąc mocne mam na myśli mega nieprzyjemne, takie, że buzia się krzywi i masz wrażenie się ktoś okleił Cię taśmą. Nałożenie kremu nawilżającego (bo tak zalecają) sprawiło, że ten problem znika . I przez te dwa dni nie zauważyłam by cokolwiek to 'cudo' zrobiło. Nic a nic. Więc jakby nie patrząc obaliłam już pierwsze efekty, które miały nastąpić.
Trzeciego dnia było zupełnie inaczej - nie towarzyszyło mi już uczucie ściągnięcia. Zupełnie nic i wtedy postanowiłam też odpuścić na ten jeden wieczór kremu bo co złego może się stać? A jak każda szanująca się blogerka muszę przetestować produkt w każdy możliwy sposób. I wtedy stało się coś! Rano, po przebudzeniu odkryłam, że buzia jest strasznie mięciutka, delikatnie napięta i lekko wygładzona. Kusiło mnie by znowu wieczorem nie użyć kremu ale wróciłam do tradycyjnego zalecenia i o dziwo, ten sam efekt pojawił się czwartego dnia i taki już się utrzymywał do końca kuracji - od trzeciego dnia aż po siódmy moja buzia stała się bardziej napięta (w ten miły sposób), bardziej jędrna, nawilżenie było idealne i delikatnie wygładzona. Nic mi nie wyszło, żadnych efektów ubocznych nie było i w sumie mogłam powiedzieć, że przez pięć dni stosowania kuracji efekt był namacalny. W sumie jeszcze dzień po jej zakończeniu efekt był ok, ale następnego dnia obudziłam się z przekonaniem 'coś jest nie tak'. Moje policzki były chropowate i usiane maleńkimi, czerwonymi kropeczkami, strasznie suche, a wokół skrzydełek nosa zebrała się sucha i twarda skóra,z którą do teraz nie mogę sobie poradzić. Moja mieszana cera nigdy nie była tłusta ale to co się stało po odstawieniu ampułek jest okropne. Pielęgnację od tygodni miałam tą samą i jedyną rzeczą którą dodałam i potem skończyłam była cała ta kuracja. Na moim nosku od czasu do czasu pojawiają się suche skórki ale nigdy skóra nie schodziła płatkami z jego skrzydełek. Teraz to robi, zbiera się w jednym miejscu i sprawia ogromny 'tępy' ból. Policzki to pole minowe stąd wnioskuję, że dopóki używa się kurację jest ok, dopiero gdy wraca się do normalnej dla siebie rutyny moja skóra zareagowała tak a nie inaczej

Nie dla mnie

Ampułki Anew, Skin Reset Plumping Shot kupiłam u konsultantki.Kosmetyk ten według obietnic producenta ma wygładzać zmarszczki w ciągu 7 dniowej kuracji i przywrócić stan skóry sprzed 7 lat.Stosowałam "jak Pan Bóg przykazał" i nie zauważyłam w zasadzie nic. Nie nawilża, nie ujędrnia, nie poprawia wyglądu.Ampułki są bardzo wydajne i bez problemu wystarcza na aplikację na szyję i dekolt..Produkt wchłania się szybko, ma delikatny przyjemny zapach.

Używa produktu od: próbka

Małe ampułki młodości

Kilka małych fiolek zrobiło naprawdę dobrą robotę. Poprawiło się nawilżenie skóry, wygładziły drobne zmarszczki. Produkt ładnie pachnie, nie jest tłusty i świetnie nadaje się pod makijaż. Polecam :)

Jak najbardziej na plus.

Po tygodniowej kuracji ampułkami byłam zachwycona ich działaniem i myślę, że jeszcze do nich wrócę.
Jeśli chodzi o szczegóły, to na pierwszy rzut oka opakowanie wygląda zachęcająco. Rzuca się w oczy, jest bardzo wygodne. W środku znajduje się 7 ampułek w niebieskim kolorze. Otwierają się wygodnie. Konsystencja produktu to taki lejący się żel, który świetnie się nakłada i szybko wchłania. Nie czuć klejącej się warstwy, nie czuć ściągnięcia na skórze.
Co do działania - po tygodniu stosowania jestem zachwycona tym jak wygląda moja skóra twarzy. Jest miękka, jędrna, delikatne zmarszczki się wygładziły.
Świetny produkt!

Czyni cuda

Moja recenzja wideo:

Najpierw podeszłam sceptycznie,choc oczywiście słyszałam wiele dobrego o serii Anew i mam wiele faworytów w Avonie. Ale zobaczyłam koleżankę po jednym dniu stosowania tych ampułek i nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Jej cera stała się promienna, widocznie nawilżona, świeża, jakby soczysta. Ona od razu zamówiła drugie opakowanie a ja zaczełam swoje pierwsze jak tylko weszłam do domu....i nieworygonde po dwóch dniach zniknęłam moja okropna, głeboka zmarszka na czole (miałam 4 a zostały 3 ,nie wiem dlaczego akurat ta jedna zniknęła ale zniknęła w całości) Cera poprawiła mi się niewiarygodnie.... jesli coś działa na tym swiecie to własnie Anew Skin Reset. Warto.

Co za nawilżenie!

Ampułki udało mi się kupić po cenie netto dla Ambasadorek. Z ciekawości kupiłam, żeby przetestować i przekazać wrażenia swoim klientkom. Dla mnie wielkie wow. Używałam zgodnie z zaleceniami, przez 7 dni. Nakładałam na twarz, szyję i dekolt. Kuracja do twarzy świetnie nawilża i odżywia zmęczoną skórę. Po kilku dniach widać znaczne ujędrnienie, wygładzenie drobnych zmarszczek i świetne rozświetlenie. Polecam każdemu, kto ma szarą, suchą twarz i chce ją rozświetlić i dodać życia. :)

Niesamowite Efekty

Kupiłam ten produkt z oferty demo :) kiedy dostałam paczuszkę od razu przeszłam do testów nowości na rynku wiec byłam ciekawa efektu po pierwszej ampułce nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów natomiast po tygodniu efekt wow skóra zrobiła się bardziej elastyczna sprężysta nawilżona zmarszczki wyraźnie się zmniejszyły. Co najważniejsze to postronne osoby te zauważyły różnicę w wyglądzie cery zdecydowanie produkt spełnia wszystkie obiecane rezultaty

Jeden z lepszych produktów jakie testowałam!

Na początek pochwała- Nie mogłam wyjść z podziwu - dobry stary Avon i takie działanie! Ależ to możliwe!!!
Ampułki mnie zaskoczyły - efekt był widoczny już przy pierwszej aplikacji.
Teraz minus-Jednak ampułki lekko zapychają.
Produkt szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, a już po chwili drobne zmarszczki i linie załamania, które miałam wokół oczu jakby zniknęły....? whhhhat?
Efekt po 7 dniach jest bardzo zachęcający. Drobne zmarszczki i bruzdy są płytsze, a skóra jędrniejsza i bardziej rozświetlona.
Cera jest nawilżona i rozświetlona.
Zapach jak i sposób kuracji bardzo przyjemny.
Na produkt nakładałam Avon krem do nocnej pielęgnacji, aby wzmocnić dodatkowo działanie serii.

Co jest fajne?
Długotrwały efekt nawilżenia i nie podrażnia oczu- a to u mnie się zdarza dość często.
Jednak minus to opakowanie - za dużo plastiku-można zrobić ampułkę szklaną!

Zdecydowanie nie odmładzająca

Kosmetyk ten jak obiecuje producent ma wygładzać zmarszczki. Czy to robi ? Nie koniecznie.

Samo opakowanie w formie ampułek zdecydowanie trafione. Są one bardzo wydaje i nie musimy się obawiać ze nie starczy nam na dekolt i szyje. Produkt wchłania się szybko, ma delikatny przyjemny zapach.

Następnego dnia po użyciu produktu twarz jest odżywiona, bardziej jędrna i nie ma uczucia ściągnięcia.

Muszę przyznać, że po tygodniu stosowania zauważyłam efekty w nawilżeniu i odżywianiu. Skóra odzyskuje swój wewnętrzny blask i jędrność która z wiekiem traci. Napewno jest to świetna kuracja odżywiająca.

Ale jak po tytule widać, nie uważam żeby wpłynęła na stan moich zmarszczek. Zaczynajac testy nawet nie nastawiałam się na jakaś rewolucje. Czy to możliwe ze w tydzień zniwelujemy oznaki starzenia skory? Każdy kto się łudzi, powinien dwa razy się zastanowić.

Podsumowując nie uważam produktu za nie wypał. Przyjemnie się go testowało i może powtórzę kuracje za jakiś czas, by znów przywrócić skore trochę witalności.

Odmłodzenie w ampułkach:)

Jestem bardzo zadowolona z ampułek od Avon.Już dawno nie miałam styczności z produktami tej marki i podeszłam do testowania tego produktu dosyć sceptycznie.Ale jestem bardzo zadowolona.Produkt zamknięty w małych wygodnych do użytku ampułkach.Delikatnie wklepuję wieczorem w skórę.Czuję,że cera jest dogłębnie nawilżona i odżywiona oraz gładka w dotyku.Twarz wydaje się być rozpromieniona i bardzo zdrowa.