Percy & Reed, Hair, Bountifully Bouncy Volumising Shampoo (Szampon nadający objętość)

Dodaj swoim włosom niesamowitej objętości! Szampon idealny dla każdego, kto zmaga się z cienkimi włosami. Wyjątkowa, lekka formuła zaprojektowana by nadać włosom puszystość i zapobiegać ich obciązaniu i oklapywaniu. Nie pozostawia żadnych obciążających osadów na włosach, zawiera wzmacniający wyciąg z czarnej porzeczki, prowitaminę B5, nawilżające proteiny pszenicy.

dobry

Szampon faktycznie nadaje włosom objętość, dobrze je oczyszcza, ale nie przesusza przy tym. Są po nim miękkie, sypkie, puszyste i długo świeże. Zostawia na włosach delikatny, kwiatowo-ziołowy zapach.
Bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, co trochę rekompenuje cenę.
Najgorsze jest opakowanie - ładne ale strasznie niepraktyczne. Ma przekręcaną zakrętkę a w niej maleńki otworek, przez który gęsty zampon wyciska się zadecydowanie za długo. Ręka boli, a ja stoję z mokrymi włosami i czekam, czekam, czekam. Bardzo nieprzemyślana sprawa. Do tego opakowanie będzie ciągle upaćkane szamponem.
Wydajność bardzo dobra, zuzyłam 2/3 opakowania w kilka miesięcy, a mam długie i gęste włosy.