Canabo, Żel pod prysznic i do kąpieli `Ekstrakt z konopi`

Canabo, Żel pod prysznic i do kąpieli `Ekstrakt z konopi`

85% składników roślinnych pochodzenia naturalnego.
Zawiera kompleks łagodzący.
Delikatnie oczyszcza, nawilża, koi i regeneruje, przywracając skórze promienny wygląd.

Składniki aktywne:
Konopie siewne (Canabis sativa L.) to źródło kannabinoidów, witamin, minerałów, protein i fitosteroli – łagodzą uczucie suchości i podrażnienia, działają ściągająco i antyoksydacyjnie.
Delikatne substancje, myjące naturalnego pochodzenia – gwarantują powstawanie delikatnej, puszystej piany, nie wysuszają i nie podrażniają skóry.
Żel przebadany dermatologicznie wśród osób z dodatnim wywiadem alergologicznym.

Całkiem dobry, chociaż zapach bardziej męski

Żel zakupiłam przez przypadek, gdyż spieszyłam się i zerknęłam tylko na etykietę z ceną a nie na sam produkt. Dopiero w domu, gdy chciałam umyć włosy - pierwotnie chciałam kupić szampon okazało się, że zakupiłam żel pod prysznic.

Opakowanie wygodne z pompką to jest jedna z zalet, której brakuje wielu innym żelom pod prysznic. Uwielbiam produkty z pompą bo ułatwiają pobieranie produktu w odpowiedniej ilości przez co produkt staje się wydajniejszy.

Żel bardzo dobrze się pieni. Ma kolor mleczny, z łatwością się go rozprowadza po skórze. Żel nie wysusza, nie powoduje alergii, a skóra po jego zastosowaniu jest delikatna w dotyku. Jedynie nie każdemu może odpowiadać zapach. Jak dla mnie przypomina typowe żele pod prysznic, ale dla mężczyzn. Intensywny, orzeźwiający i typowo męski.

Jak dla mnie za cenę 10 zł dostajemy super żel :) jedynie polecałabym sprawdzić czy zapach nam odpowiada.