Canabo, Żel pod prysznic i do kąpieli `Czarnuszka`

Canabo, Żel pod prysznic i do kąpieli `Czarnuszka`

85% składników roślinnych pochodzenia naturalnego.
Zawiera kompleks łagodzący.
Delikatnie oczyszcza, nawilża, łagodzi i długotrwale odświeża.

Składniki aktywne:
Czarnuszka (Nigella sativa L.) usprawnia działanie naturalnych funkcji obronnych naskórka, działa detoksykujaco, pozytywnie wpływa na mikroflorę skóry.
Konopie siewne (Canabis sativa L.) to źródło kannabinoidów, witamin, minerałów, protein i fitosteroli – łagodzą uczucie suchości i podrażnienia, działają ściągająco i antyoksydacyjnie.
Delikatne substancje, myjące naturalnego pochodzenia – gwarantują powstawanie delikatnej, puszystej piany, nie wysuszają i nie podrażniają skóry
Żel przebadany dermatologicznie wśród osób z dodatnim wywiadem alergologicznym.

Moje odkrycie

Jeżeli chodzi o kolory, to moim najukochańszym jest kobalt - mega twarzowy, podkreślający moje niebieskie oczy. Nie mogłam więc przejść obojętnie obok ocenianego w tym miejscu żelu. Ta spora butla w kobaltowym kolorze zdawała się krzyczeć "kup mnie, kup mnie". Kupiłam więc i nie żałuję ani trochę. Wręcz przeciwnie- na pewno sięgnę ponownie po to cudo. Ale po kolei.

Pisałam już o opakowaniu, o tym, że taki kolor mnie zachwyca? Pisałam. Dodam więc tylko, że pojemność jest zacna, bo aż 400 ml. Dozownik działa oczywiście bez zarzutu.
Nie wiem, czy nazwa " żel" jest odpowiednia w przypadku tego produktu. Kosmetyk posiada bowiem kremową, a właściwie- emulsjowatą konsystencję. Ma biały kolor i delikatny, niemal niewyczuwalny zapach, kojarzący się z kosmetykami Dove.
Kosmetyk pieni się średnio, co mi osobiście bardzo odpowiada. Producent nie przesadza ze swoim obietnicami- żel (emulsja?) nie wysusza skóry, wręcz zdaje się łagodzić jej jakieś drobne przesuszenie, zdaje się uspokajać skórę. Z tego powodu kosmetyk świetnie sprawdza się do wieczornego mycia .
Trudno mi powiedzieć, czy żel pod prysznic może nawilżać skórę, ale ten na pewno ją wygładza, czyni ją przyjemną w dotyku i miękką, a przy tym fajnie odświeża.
Skład jest znakomity, bo znajdziemy tu i czarnuszkę, i konopie siewne , a receptura sprzyja wegetarianom i weganom.
Warto spróbować.