Mexx, Whenever Wherever, Fragrance Body Splash (Perfumowana mgiełka do ciała dla kobiet)

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała Mexx Whenever Wherever! Sięgnij po świeżą, kwiatowo-owocową kompozycję którą otwierają świeże aromaty pomarańczy i gruszki dostarczające orzeźwiającej świeżości i poprawiające nastrój. Kobiecy zapach płatków róży został wzmocniony łagodnymi aromatami słodkiego jaśminu i fiołka. Zapach uwalnia ciepłe nuty drewna cedrowego i wanilii, które dodają kompozycji niewymuszonej elegancji. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten świeży, kwiatowo-owocowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody toaletowej.

Idealne uzupełnienie perfum !

Ten produkt to idealne uzupełnienie do perfum z tej samej serii. Możemy sięgać po tę mgiełkę kiedy tylko chcemy - chyba nie da się jej przedawkować :D

To bardzo przydatny produkt dla aktywnych osób . Można ja zabrać ze sobą na siłownie i spryskać ubranie żeby czuć się bardziej komfortowo podczas ćwiczeń. Dobrze sprawdzi się zapewne na plaży czy wyjeździe pod namiot. Ja lubię spryskiwać nią poduszki żeby dodać wakacyjnego klimatu do wnętrza w piękny słoneczny dzień :)

Szkoda, że tak mało cytrusów

Zapach mgiełki jest świeżo-słodki, kwiatowo-owocowy. Jak dla mnie bardzo kobiecy, przyjemny i delikatny. Cudo w lato, kiedy nie mam ochoty na intensywniejsze zapachy.
Szkoda tylko, że cytrusy nie są bardziej wyczuwalne, wtedy mgiełka była by mega orzeźwiająca. A tak jest troche jakby landrynkowa. Ale cały czas ładna.
Pomimo , że zapach jest łagodny to utrzymuje się długo ciele, a na ubraniach i włosach jeszcze dłużej. Jak na mgiełkę trwałość rewelacyjna.
Zakupiłam ją w fajnej cenie 36,99 przez internet i bardzo lubię używać na codzień.
Bardzo wydajna, plasikowa, lekka butelka ze sprayem wygodna w użyciu.
Często zabieram ją ze sobą, bo cudownie odświeża.

Świeża fajna

Mgiełka posiada świeże aromaty pomarańczy i gruszki. Zapach słodkawy owocowy. Śliczny różowy flakon znanej marki, w przystępnej cenie. Doskonały kosmetyk na lato lub siłownie, kiedy mam ochotę spryskać się delikatnym zapachem. Jest bardzo lekka, świeża, przyjemna i wydajna. Niezbędnik na lato np. Do kosza na rower, czy plażę:)

Zmysłowa, moja ulubiona.

Uwielbiam mgiełki. Ta przykuła moją uwagę ze względu na cenę bo była wtedy na promocji w rossmanie;) Ale jak się potem okazało nie tylko cena była dobra. Mgiełka ma słodki ale delikatny zapach. Do torebki jest raczej za duża ale jest dokładnie taki jak lubię;)

Zapach <3

Pięknie pachnie! :) Mam ją zawsze przy sobie, bo zapewnia mi odświeżenie w ciągu dnia. Jedno opakowanie starcza naprawdę na długo. Z dostępnych zapachów ten mi najbardziej odpowiada

Mgiełkowy zawrót głowy

Dostałam do testowania inny zapach niż ten, byłam zachwycona, więc postanowiłam skusić się na inne możliwości, które oferował Wizaż. Piękny zapach. Naprawdę można by psikać i psikać. Kwiatowo-owocowa nuta, w dużej butli 200ml. Bardzo wydajna. Opakowanie bardzo ładne. Cena jest bardzo fajna. Cudowne są te zapachy chyba dokupię pozostałe :)

Uśmiech. Słońce i letni spacer. Miłe odkrycie w sam raz na wakacje.

Mgiełka posiada idealny aplikator. Doskonały do spryskiwania ciała, włosów czy pościeli. Jak kto woli ;) Dla mnie ten zapach to przyjemne przebudzenie i miło mieć go na sobie i przy sobie.
Mimo sporych rozmiarów - butelka jest lekka (plastikowa) i to czyni ją wygodnym wyposażeniem mojej codziennej torebki.
Mgiełka jak na mgiełkę przystało lekko odświeża i nie przytłacza intensywnością. Nie wysusza skóry ani włosów.
Utrzymuje się do 2h w normalnych, domowych czy biurowych warunkach bez większego wysiłku fizycznego. Ulatnia się subtelnie, a kolejne "psik,psik" pachnie równie lekko i świeżo jak o poranku.
Produkt ten jest bardzo wydajny. Po dwóch tygodniach niemal codziennego testowania zużyłam 1/4 butelki - wcale jej nie oszczędzając.
Mój mąż w mgnieniu oka oczarował się tym zapachem. Odkąd go używam ciągle wącha moje włosy i podbiera mi poduszkę ;). Stwierdził, że to "mój zapach" i że jest, dziewczęcy i przyjemny.

Używa produktu od: próbka

Polecam!!

Przede wszystkim zestaw przyszedł do mnie przepięknie zapakowany, niczym najlepszy prezent urodzinowy. Prześliczna szata graficzna i pojemność akurat. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny i zarazem trwały.

Super mgiełka na lato

Bardzo dobrze się sprawdza, nie pozostawia na ciele żadnego tłustego filtru. Nie skleja włosów. Ma śliczny lekki zapach, utrzymuje się na ciele jakieś kilka godzin co na mgiełke i tak jest na prawde super. 200ml w buteleczce to na prawde sporo nie łatwo jest mieć ją zawsze przy sobie ale na takie wypadki warto mieć perfumy z tej samej serii które są o wiele mniejsze i super sie zmieszczą do każdej torebki na dłuższe wyjście. Na pewno zakupie ponownie ale szybko opakowania nie skończe :D

Bardzo Dobry

Opakowanie bardzo gustowne i poręczne, spore. Jak na mgiełkę ma dużą pojemność to jest ogromny plus. Bardzo trafia w moje gusta, estetyczne i minimalistyczne opakowanie. Zapach bardzo delikatny, świeży powiedziałabym że bardzo dobrze wyważona proporcja owocowo-cytrusowa-kwiatowa. Jak dla mnie zapach słodki ale nie mdły. Bardzo przyjemny, u mnie idealnie sprawdza się w ciągu dnia jak i wieczorami. Dość długo utrzymuje się szczególnie na ubraniach. Jest to dla mnie ogromny plus jak na wodę toaletową. Zdecydowanie zapach idealny na porę wiosenna i letnią.

Idealne odświeżenie

Uzależniłam się od tego zapachu ???? Mgiełka idelanie orzeźwia i odświeża w ciągu dnia. Mam ją ciągle przy sobie. Polecam każdemu kto lubi świeże, delikatne zapachy. Chętnie kupię ponownie!

Super na lato

Mgiełka to super pomysł na letnie/wiosenne dni. Zapach, który posiadam to duet cytrusów i róży. Ma bardzo przyjemny zapach, świeży i kwiatowy. Bardzo fajnie odświeża w ciągu dnia ciało, a spryskana po włosach utrzymuje się na nich jakiś czas. Ten produkt to idealna opcja na piękny, ale nienachalny zapach. Mgiełka posiada bardzo wygodny atomizer, nie zacina się, idealnie dozuje produkt. Opakowanie, które posiada 250 ml jest bardzo praktyczne i poręczne.

Zarówno mgiełka jak i mini perfum ma zapach świeżości na codzień spisze się świetnie ale w moim odczuciu produkty te są mało trwałe. Co do mgiełki to nie mam zastrzeżeń ze względu na tobie taka jej funkcja. Perfumy również mało trwałe. Ogólnie zapach bardzo przyjemny, świeży orzeźwiajacy.