Bobini, Kids, Żel o mycia ciała i płyn do kąpieli 2 w 1 `Prebiotyk + ekstrakt z owsa` (różne rodzaje)

Łagodne substancje myjące roślinnego pochodzenia delikatnie myją ciało zaś składniki nawilżające sprawiają że skóra po kąpieli jest gładka i miękka.
Kosmetyk nie szczypie w oczy i ma pH neutralne dla skóry dziecka. Przyjazne dziecku ilustracje ze zwierzętami.
Może być stosowany powyżej 1 roku życia.
Naturalny ekstrakt z owsa.
Prebiotyki chroniące naturalną barierę ochronną skóry.
92% surowców pochodzenia naturalnego.

pielęgnujące, oczyszczające
zapachowa
w butelce
płyn
500 - 1000ml
Skóra
normalna

BOBINI KIDS- Szampon, żel i płyn do kąpieli

Na codzień bardzo lubię korzystać z kosmetyków przeznaczonych dla dzieci, mam wrażenie, że te kosmetyki są produkowane z większą starannością i lepiej pasują do naszej skóry.
Produkt BOBINI KIDS wykorzystywałam akurat teraz do mycia włosów i skóry głowy. Akurat on dla mnie się nie sprawdził. Włosy nawet po umyciu były jak przetłuszczone, ochlapnięte i ciężkie, bez zdrowego połysku.
Jednak jeśli chodzi o konsystencję i zapach to jak najbardziej super! Ładny delikatny malinowy zapach a konsystencja nie zbyt wodnista, nie za gęsta, taka w sam raz.

Żel do mycia TAK - pozostałe funkcje nie...

Witam, żel Bobini stosowała moja córeczka - 4 lata, wrażliwa skóra, skłonna do atopii, podrażnień, uczuleń.
Produkt spełnia się dobrze jako żel do mycia, nie podrażnia skóry, ma kremową konsystencję, jest wydajny i pięknie pachnie.
Niestety jako płyn do kąpieli - wlany do wanny słabo się pieni. A jako szampon dla długich włosów u dziecka wcale się nie nadaje. Co prawda włosy pachną pięknie, ale się elektryzują i nie mają świeżości na długo.

Fajny, ale mało w nim truskawki

Jak mówi tytuł, mamy wersję truskawkową. Jak dla mnie nie jest to zapach truskawki. Jest sztuczny i przesłodzony.

Poza tym płyn spełnił nasze wszelkie oczekiwania. Daje dużo piany, która długo się utrzymuje. Dobrze myje, nie podrażnia oczu, jest wydajny. Cena bardzo dobra jak za tę pojemność. Opakowanie wygodne, z klikiem. Można postawić na korku, dzięki czemu spłynie do ostatniej kropli.

Akurat ta wersja zapachowa średnio przypadła mi do gustu, ale na pewno wypróbuję inne.

Klasyk wśród płynów dla dzieci

Płyn Bobini 2 w 1 wybrała sobie córka w Rossmannie podczas zakupów. Spodobało jej się opakowanie-my mamy z Leniwcem ale wiem że co jakiś czas grafika zmienia się więc każdy znajdzie coś co lubi jego dziecko.

Duża butelka tego kosmetyku kosztowałam 11.90 zł a jak trafimy na promocje to cena jest jeszcze niższa.
Płyn ładnie pachnie i nie wysusza skóry pomimo zawartości dość mocnego detergentu SCS. Zawiera prebiotyk i ekstrakt z owsa które pielęgnują skórę
Wystarczy niewielką ilość wlać pod strumień wody a tworzy się obfita piana. Jest wydajny więc starczy na długo.
Nie szczypie w oczy.
Od czasu do czasu kupujemy Bobini choć staram się kupować kosmetyki dla córki bez mocnych środków myjących

Płyn nie podrażnił i nie wysuszył skóry dziecka, daje dużo piany i łagodnie myje -czego chcieć więcej.

PLUSY
-92 % składników pochodzenia naturalnego
-nie szczypie
-nie podrażnia skóry
-robi dużo piany
-ładny zapach
-wydajny
-łatwo dostępny
-niska cena
-kolorowe opakowanie spodoba się dzieciom
-skład

Świetny = nie szczypie w oczy plus dużo piany

Żel do kąpieli od bobini ,kupił dla naszego synka mój mąż.
Wybrał wersję truskawkową z żyrafą na opakowaniu.
Żel ma bardzo dużą pojemność bo aż 660 ml ,dzięki czemu jest bardzo wydajny.
Fajnie się prezentuje w łazience dzięki kolorowej grafice którą zachwyca się nasz synek.
Pachnie bardzo słodko i intensywnie truskawkami.
Zapach unosi się w łazience przez całą kąpiel jednak nie pozostaje na skórze zbyt długo.
Podoba mi się bardzo skład żelu który praktycznie w całości jest naturalny.
Po kąpieli skóra dziecka jest miękka i nawilżona ,nie potrzebuje stosowania dodatkowo balsamów nawilżających.
Jest to zel do mycia ciała oraz płyn do kąpieli także do mycia włosów używam innego produktu.
Bardzo mi się podoba że produkt momentalnie się pieni, piany jest bardzo dużo i nie znika w trakcie kąpieli.
Dodatkowo nie szczypie w oczy co jest bardzo istotne przy kąpieli malucha.

Polecam i sama z chęcią będę do niego wracać

Delikatny

Produkt zakupiłam dla córki w jednej z drogerii .
Córka zawsze przy kąpieli pociera oczka i był problem ze wszystko szczypie i płacze po użyciu bobini płacz się skończył . Jest super zabawa i nie ma płaczu bo szczypią oczka .
Polecam jest bardzo wydajny przy kąpieli codziennej starcza na bardzo długo.
Cena jest również zadowalająca .
Pachnie delikatnie bardzo ładnie .