Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

Pojemność 13,1 ml

Maksymalnie zwiększ efekt swojego tuszu dzięki bazie pod maskarę Max Factor False Lash Effect Max Out! Niebieskie mikropigmenty nadadzą kolorowi głębi oraz sprawią, że Twoje rzęsy wydadzą się ciemniejsze, a spojrzenie jaśniejsze. Bogata formuła pozwala zwiększyć objętość rzęs, a także wydłużyć je i podkreślić.

Baza pod tusz do rzęs

Pierwszy raz miałam okazję przetestować bazę pod tusz do rzęs i jestem przekonana że faktycznie dzięki niej rzęsy wydluzyly się dodatkowo dodała ona objętości rzęs przez co aplikacja tuszem była przyjemniejsza. Produkt godny zakupu.

Używa produktu od: próbka

Max factor false kasy effect

Primera jest świetna baza pod tusz dzięki czemu podbija intensywność jego koloru.Ma silikonową szczoteczke A jego aplikacja na rzęsy jest bardzo łatwa.Mozna to śmiało używać bo nie widać spod tuszy niebieskiego koloru.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajna baza pod maskarę

Bardzo fajna baza pod maskarę. Pierwszy raz mam okazję testować Primer ,dzięki sylikonowej szczoteczce rzęsy są wydłużone i pogrubione, niebieski kolor nadał moim rzęsom głębię i wyraziste spojrzenie.

Miłość od pierwszego uzycia

Bazę pod tusz False Lash Effect Max Out Blue Primer marki Max Factor dostałam w ramach testowania od Wizaż. Jest to pierwszy tego typu produkt, który nakładam na swoje rzęsy i jestem pozytywnie zaskoczona. Zastanawiam się dlaczego wcześniej nie używałam bazy pod tusz, bo daje spektakularny efekt. Primer od Max factor ma bardzo ładne opakowanie w kolorze biało niebieskim. Posiada silikonowa szczoteczkę, która bardzo lubię. Baza ma niebieskie pigmenty, które maja za zadanie podbić kolor tuszu i sprawić że nasze oczy będą bardziej wyraziste. Miałam małe obawy nakładając niebieską bazę. Bałam się że będzie ona przebijać przez nałożony na nią tusz, ale ku mojemu zdziwieniu nic takiego się nie stało. Primer ładnie rozdziela rzesy i nie skleja ich. Dodaje objętości rzęsom i je wydłuża. Przedłuża trwałość tuszu. Z czystym sumieniem polecam ten produkt.

Regeneracja

Dla mnie ten primer jest zbawieniem. Wzmocnił mi rzęsy. Łapie nawet te malutkie które często lądowały w moim oku drażniąc je. Bardzo przyjemnie i łatwo się aplikuje, nie skleja rzęs. Wzmacnia efekt tuszu do rzęs. Zauważyłam również że posiada właściwości wodoodporne co mnie cieszy. Fakt, może nie takie jak typowe tusze tego typu ale zawsze coś . Z czystym sumieniem polecam! Produkt testuje dzięki wizaż.pl. Serducho dla Was .

Super uzupełnienie tuszu False Lash Effect

Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, będąc idealnym uzupełnieniem świetnego tuszu False Lash Effect. Razem te produkty robią naprawdę super robotę :) Pierwszy raz w życiu miałam okazję użyć bazy pod tusz do rzęs i primer okazał się bardzo trafionym produktem. Niebieski pigment nadaje głębi czarnemu odcieniowi tuszu False Lash Effect. Pomaga przedłużyć trwałość tuszu oraz widocznie wydłuża i unosi rzęsy. Szczoteczka jest silikonowa i po wyciągnięciu jej z opakowania nie jest zalana zbyt dużą ilością produktu. Samo opakowanie jest bardzo estetyczne, i tak jak w przypadku tuszu, dobrze układa się w dłoni podczas użytkowania.

Niby nie jest niezbędny, ale....

Niby nie jest niezbędny, ale... No właśnie. Baza pod tusz, która bardzo mnie mnie zaskoczyła, bo wiele potrafi. Nakłada się ją jak zwykły tusz. Szczoteczka na plus, bo silikonową. Wypróbowałam primer pod kilka mascar i okazało się, że podnosi jakość tuszu, powoduje, że rzęsy zyskają na objętości, są grubsze. Tusz łatwiej się nakłada i nie znika tak szybko z rzęs. Uważam, że kosmetyk przydatny, zwłaszcza jak przytrafi się nam kupno tuszu, który okazał się nie taki wow, jaki miał być.

Świetna baza

Szczerze powiedziawszy, jak tylko zobaczyłam bazę pod maskarę, bardzo się zdziwiłam, bo nigdy o takim produkcie nie słyszałam. Udało mi się wygrać, w ramach testowania wizaz. Nie mogłam się powstrzymać i od razu użyłam. No muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Baza spełnia swoje zadanie. Pięknie podkreśla czarny kolor maskary i wybija tą czerń, sprawiając, że jest jeszcze bardziej czarna. Można również używać sam primer i mieć niebieskie rzęsy, na imprezę idealnie, dla mnie takie 2 w 1. Bazę bardzo łatwo zmyć płynem do demakijażu. Produkt ma fajną szczoteczkę, która dobrze rozdziela i nie skleja rzęs. Lubię nawet użyć na brwi, a następnie nałożyć jakiś cień do brwi. Baza jest wielofunkcyjna, za co bardzo ją polubiłam i kupię na pewno, gdy produkt się zużyje.

Dla mnie bomba

Jestem posiadaczką mało widocznych rzęs. I muszę napisać, że ten Primer naprawdę jest super! Po pierwsze pięknie rozdziela rzęsy, po drugie cudownie je wydłuża i pogrubia, a po trzecie razem z tuszem powiększa oko i podkreśla moje spojrzenie. Warstw Primera mogę nakładać bardzo dużo w zależności od efektu jaki chce osiągnąć. Nic się nie skleja, nic nie sypie, nie uczulił mnie. Szczoteczka jest bardzo wygodna, nie robię sobie żadnych plam wokół oczu. Nigdy nie używałam takiego rodzaju produktu i po prostu jestem nim zachwycona. Łatwy w obsłudze tworzy super duet z tuszem.

Z całą pewnością jeszcze go zakupię, bo czuję, że to będzie niezbędna rzecz w mojej kosmetyczce.

Użyłam pierwszy raz- sięgam cały czas!

Pierwszy raz w moim życiu miałam w swoich rekach Primer pod tusz. Byłam bardzo ciekawa, ale jednocześnie bałam się efektu posklejanych rzęs. Jednak zostałam zaskoczona i to mile! Początkowo zdziwił mi po odkręceniu kolor primera. Okazało się, że po wyschnięciu jednak całkowicie i bezproblemowo został pokryty przez tusz. Tusz dzięki niemu nie kruszył się jak to zawsze u mnie bywało. Dodatkowo zauważyłam znacznie uniesione rzęsy jeszcze przed nałożeniem tuszu stały się podkręcone i wydłużone. Po aplikacji tuszu efekt ogromnie przypadł mi do gustu. Miałam wrażenie zagęszczenia ich co mnie wprawiło w dobry nastrój. Jest też łatwy w aplikacji. Szczoteczka sylikonowa spełniła moje oczekiwania. Mały minus za dość chemiczny zapach.

Dobra ale nie idealna

Primer dostałam do testowania w ramach akcji wizażu. Opakowanie bardzo podobne do tuszy, różnią się tylko kolorem, przez co nie trudno go pomylić z tuszem :) Primer posiada dosyć sporą szczoteczkę, która bardzo dobrze rozdziela rzęsy i dokładnie pokrywa je warstwą bazy. Jednakże (nie wiem czy trafił mi się taki produkt czy występuje to u każdego) szczoteczka wyciąga GRUDY bazy, trzeba ją dobrze "oczyścić" o brzegi opakowania zanim cokolwiek zacznie się działać przy oczach. Baza rzeczywiście powoduje, że po aplikacji tuszu rzęsy wydają się grubsze niż bez bazy natomiast nie zauważyłam żadnej różnicy jeśli chodzi o wydłużenie. Podsumowując - fajny gadżet ale nie jest niezbędny w kosmetyczce :)

Super

Produkt jest dla mnie nowością gdyż nie miałam możliwości nigdy testować Primera pod tusz do rzęs. Używam go codziennie, nakładam na rzęsy, czekam aż wyschnie i nakładam dwie warstwy tuszu. Moim zdaniem produkt jest świetny ponieważ poprawia wygląd moich rzęs, przedłuża trwałość, wydłuża i pogrubia moje rzęsy. Na pewno kupię kolejne opakowanie bo jeszcze nie spotkałam się z takim świetnym produktem dzięki któremu nawet najtańszy tusz robi efekt wow.

Baza pod tusz

Jest to dla mnie totalna nowość.Nigdy wcześniej nie używałam PRIMERU i szczerze powiem że jak to dostałam do testowania to nie wiedziałam jak się wziąć do tego i jak to używać.Na szczęście na internecie teraz jest wszystko.Po zapoznaniu się z obsługą instrukcji,zaczęłam działać ;)

Więc najpierw nakładałam " magiczny " primer,następnie dałam mu wyschnąć. I na to nakładałam tusz.Zauważyłam że dzięki primeru moje rzęsy są jakby bardziej zadbane.Tusz trzyma się dłużej.Rzęsy są bardziej wow.Fajny produkt.Podoba mi się.Myślę że zawita do mojej łazienki na stałe.Jest to fajna baza,którą warto aplikować przez nałożeniem tuszu.