biehl. parfumkunstwerke, pc02 EDP

biehl. parfumkunstwerke, pc02 EDP

Kompozycja Patricii Choux zawierająca w sobie jednoczesnie zwodniczy chłód i gorącą pikatność, erotyczną słodycz i pyszną jadalność. Ryzykowna, pikantna ale pyszna nuta głowy zawiera bergamotkę, kardamon i przyprawy. Pudrowa i kwiatowa, a jednocześnie słodka nuta serca to piwonia, rachatłukum i frezja. Nuta bazy jest bardzo zmysłowa, ciepła i erotyczna - białe drewno, paczula, bób tonka, miód, piżmo.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, kardamon, przyprawy
nuta serca: piwonia, rachatłukum (turkish delight), frezja
nuta bazy: białe drewno, paczula, bób tonka, miód, piżmo

Ogniste lody !

Bardzo udana kompozycja aromatów.
Zapach się zmienia, raz jest chłodny a raz gorąco- pikantny.
Dzięki temu, uważam że nadaje się on na każdą porę roku.
To co ja w nich czuję to lody waniliowe z pieprzem i miodem. Czuję też herbatę, choć w spisie składników jej nie ma ! Zapach ten jest trochę podobny to Tea For Two L\\\'Artisana.
Pół gwiazdki odejmuję za trwałość- średnio 3-4 godziny. Za taką cenę zapach powinien utrzymywać się 8 godzin.
Ogólnie oryginalne połączenie nut. Udane dzieło.
Polecam koneserom niepowtarzalnych zapachów.

podobny do L LL

Pco2 to typowy słodziak. Na początku czuję spore podobieństwo do Pink Sugar Aquoliny, duze podobienstwo.
Jednak tutaj jest mimo wszystko więcej esencjonalnych, naturalnych esencji, milszych dla zmysłu powonienia.
Ale to co się dzieje w trakcie rozwoju zapachu to dla mnie bliźniacze podobieństwo do L Lolity Lempickiej. Oba te zapachy rozwijają się wręcz tym samym torem. Czuję ten charakterystyczny anyżkowo-waniliowy zapach w obu kompozycjach. W pco2 jest mniej kwaskowy niż w L, ale nadal zapachy możnaby pomylić <yes>
Ja bym nie przepłacała, mimo że zapach troszkę bardziej szlachetny.

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zabawny slodziak z posypka

Niezwykle oryginalny slodziak. Niesamowite polaczenie chemicznej sztucznosci (po recenzji na blogu Angel ta sztucznosc nieodparcie i nieodwolalnie kojarzy mi sie z kolorowa posypka do ciast ;-))) ) i spokojnej naturalnosci (aksamitny miod, piekne nuty drewniane, slodycz obloczku cukru pudru, egzotyczne przyprawy).
Calosc swietna, slodka, upojna i zabawna - wprawdzie nie wiem jeszcze, czy moj MUST HAVE (znaczy, czy chce sie na niego zrujnowac ;-))) ), ale na pewno bede polowala na flakonik i moze, moze... ;P.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki