Eveline, I Love Vegan Food, Głęboko nawilżający balsam do ciała `Kokos i olejek migdałowy`

Naturalny głęboko nawilżający balsam do ciała z kokosem i olejkiem migdałowym w swojej aksamitnej formule zamyka maksymalną dawkę roślinnego odżywienia, błyskawicznie redukując przesuszenia i perfekcyjnie wygładzając skórę.

z pompką
Struktura
lekkie
>250ml
balsamy

Strzał w dziesiątkę ♥️

Balsam znajduje się w poręcznej butelce z dozownikiem typu "pompką". Lubię tego typu opakowania ze względu na to, że są wygodne w użyciu oraz zapewniają większą higienę podczas stosowania danego produktu.

Dostępny jest w trzech wariantach: intensywnie regenerujący z figą i grantem, silnie odżywczy z mango i awokado oraz ten, który wybrałam ja: głęboko nawilżający z kokosem i olejkiem migdałowym.

Olejek kokosowy ma za zadanie głęboko nawilżyć oraz stworzyć na powierzchni skóry warstwę chroniącą przed przesuszeniem. Olejek migdałowy wzmacnia barierę lipidową oraz poprawia elastyczność naskórka. Dodatkiem jest aloes, który posiada działanie kojące, regenerujące i odżywcze.

Na początku zacznę od zapachu, w którym zakochałam się od pierwszego użycia. Jest to bardzo przyjemny, stonowany zapach kokosa, który naprawdę bardzo długo utrzymuje się na skórze.

Konsystencja balsamu jak dla mnie idealna. Świetnie rozprowadza się go po skórze oraz jest bardzo wydajny - mała ilość pozwala na pokrycie dużej partii ciała. Dużym plusem jest również to, że szybko się wchłania, nie pozostawiając ani lepkiej ani tłustej warstwy. Zapewnia skórze nawilżenie na najwyższym poziomie - stosując go wieczorem, skóra jest nawilżona przez cały następny dzień. Dodatkowo sprawia, że jest niesamowicie miękka i gładka w dotyku.
Stosuję balsam od około miesiąca. W ciągu tego czasu zauważyłam, że stała się bardziej odżywiona, zregenerowana oraz mniej skłonna do przesuszeń.

Warto zaznaczyć, że 98% składników w produkcie to składniki pochodzenia naturalnego.