Bione Cosmetics, Regenerująca mgiełka bez spłukiwania do włosów z olejem z kiełków zbóż

Jej naturalna formuła została oparta na dobroczynnym oleju z kiełków zbóż. Ten naturalny komponent dostarcza pasmom zbawienny kompleks witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy. Ponadto wzmacnia on włosy od nasady aż po końce, chroni przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych, zapobiega ich wypadaniu i przyspiesza porost. Jest również doskonałym nawilżaczem, a dzięki witaminie E skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników. Pantenol przyspiesza proces regeneracji i fantastycznie kondycjonuje pasma, a keratyna z owczej wełny wypełnia uszkodzone struktury, doskonale wiążąc komórki i scalając łuski – fryzura zyskuje na objętości, sprężystości i sile.

Bione Cosmetics Odżywka w sprayu

W mojej pielęgnacji włosów używam odżywek bez spłukiwania, wygoda w stosowaniu gdyż na czyste, osuszone ręcznikiem włosy psik psik i gotowe.
Gdy zaczęłam stosować te odżywki (w swoich zasobach posiadam trzy) zauważyłam, że moje farbowane włosy nie są matowe, nie puszą się i dają się łatwo rozczesać.
Ta odżywka polecana jest do każdego rodzaju włosów, ale moje farbowane włosy bardzo się z nią polubiły. Włosy po wysuszeniu są lekkie i błyszczące, nie obciążone, przyjemne w dotyku.
Zapach jest prawie niewyczuwalny, mogę śmiało stwierdzić że bezzapachowy.
Opakowanie jest bardzo praktyczne w użytkowaniu, plastikowa butelka lekko spłaszczona po bokach wyposażona w dobrze działający atomizer, rozpylający delikatna mgiełkę produktu. Opakowanie dodatkowo posiada blokadę atomizera i można je śmiało zabrać do w podróż, bezpieczeństwo, że nic się nie wyleje gwarantowane.
Odżywka nie wzmaga przetłuszczania się włosów, włosy przez dobre 3-4 dni po umyciu są pełne objętości i sprężystości.
W składzie znajdziemy dobroczynny olej z kiełków zbóż, olej ten polecany jest także do włosów wypadających, witaminie E, pantenol, keratynę z owczej wełny.
Wydajność i cena - przy systematycznym stosowaniu odżywka wystarczy na dobre parę miesięcy, cena niska, nie zrujnuje portfela, dostępność - stacjonarnie w Czechach lub drogerie internetowe ale z dodatkową opłatą za koszty przesyłki.
Bez spłukiwania, kilka psiknięć i zadowalający efekt bez konieczności inwestowania dużej ilości czasu. Warto.