Cien, Food Fof Skin, Kremowy żel do mycia ciała `Nawilżenie z sokiem z aloesu`

Cien, Food Fof Skin, Kremowy żel do mycia ciała `Nawilżenie z sokiem z aloesu`

Długotrwale nawilża i łagodzi podrażnienia. Chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych. Zapewnia komfort stosowania. Min. 90% składników pochodzenia naturalnego. Vegan friendly.

100 – 250ml
bez parabenów
w tubie
w żelu

Niskopieniący

Żel ma rzeczywiście bardzo przyjemną, kremową konsystencję, ale słabo się pieni. Bardziej się nadaje do mycia niewielkiego obszaru ciała bezpośrednio dłonią, niż pod prysznic do użycia na myjkę czy gąbkę. Korzyść z tej niskiej spienialności jest za to taka, że łatwiej myjkę wypłukać i na brodziku również prawie nic piany nie zostaje.

Żadnego nawilżenia nie odnotowałam, moja skóra jest przeciętnie wysuszona, jak to zwykle po prysznicu. Balsam niezwłocznie konieczny.

Zapach roślinny, świeży, nie wiem czy pachnie dokładnie jak aloes, ale ogólnie tak się kojarzy.

Nie jest zły, jest przeciętniakiem, ale wolę inne, więc więcej nie kupię.

Przyjemny, delikatny żel

Przyjemny, delikatny żel, który mało się pieni. Nie każdemu może to odpowiadać, jednak jako posiadaczka suchej skóry wolę niepieniące się żele do twarzy czy ciała, bo nie wysuszają skóry. Im mocniejsza piana tym często mocniejszy detergent. Po prostu trzeba się przyzwyczaić do takiej formy. Żel jest średnio gęsty i jasnozielony, ładnie pachnie, przypomina aloes. U mnie widocznie nawilża skórę, jestem zadowolona.
Jeśli komuś zalega - polecam zużyć do delikatniejszych części ciała, choćby jako żel do miejsc intymnych.

W miarę dobry

Żel znajduje się w miękkiej różowej tubie, ma dość rzadką konsystencję, aby z łatwością wypływać z opakowania. Zapach moim zdaniem przypomina trochę męskie kosmetyki, jednak nie przeszkadza mi to. Żel dobrze myje, jednak nie zauważyłam aby nawilżał skórę. Jest mało wydajny, ponieważ słabo się pieni, więc przez to trzeba dawać go więcej. Kupiłam ten produkt za ok. 2zł na promocji w Lidlu, uważam, że za taką cenę warto wypróbować.

Aloesu to ja nie wyczuwam

Produkt ma dosyć gęsta jak na żel konsystencje o zielonym kolorku i raczej należy do tych żeli co się słabo pienią. Niestety trzeba go dużo użyć na jedną kąpiel przez co z wydajnością tak pół na pół. W zapachu nie powiedziałabym, że jest to produkt z aloesem, jakoś nie specjalnie go wyczuwam, tzn. zapach jest ładny i tak i tak, ale na ciele się nie utrzymuje. Za zadanie ma nawilżać i łagodzić podrażnienia i nie zauważyłam żadnej z tych cech. W kwestii nawilżenia nie przesusza, ale też nie poprawia kondycji skóry, poziom nawilżenia na tym samym poziomie co przed kąpielą. Żel i tak przede wszystkim na oczyszczać ciało i ten żel to robi, nie mogę mu zarzucić, że tak nie jest i to najważniejsze.
Na plus na pewno jest to, że tyle składników pochodzenia naturalnego i cena. Za żel zapłaciłam 1,50 zł, bo była przecena na całą serię aloesowa i to była miazga cenowa, za taką cenę jak najbardziej polecam. W sumie w cenie jaką sprzedaje Lidl jest to i tak super oferta. Opakowanie jest praktyczne, produkt wykorzystamy do samego końca bo ono spływa na sam dół.

Ładny zapach ale średnie nawilżenie

Mam już miesiąc użytkowania żelu za sobą ,kończę drugie opakownie , więc pora na recenzję. I tak opakowanie na plus , ładna grafika, miękkie więc produkt idzie łatwo wycisnąć z opakownia. Sam żel ma gęstą konsystencję ( inne żele są bardziej płynne ) , zielonkawy kolor i bardzo ładny zapach aloesowy. Sam zapach żelu przez chwilę utrzymuje się na skórze, ale po chwili znika. Żel pieni się średnio w rękach, więcej piany wytwarza na gąbce. Nie zauważałam u siebie dobrego nawilżenia ( a zwracam na to uwagę jak żel nawilża skórę bo mam suchą skórę a nie zawsze mam czas użyć balsamu np.jak muszę szybko wyjść a przede mną jeszcze prysznic ) , więc po użyciu żelu muszę użyć balsamu. Więc na codzień ja raczej już go używać nie będę, ale za to żel nadaje się na wyjazd, zajmuje mało miejsca, nie będzie żalu go potem gdzieś zostawić :) bo jest nie drogi ( ja dawałam coś ok.4zł ,ale nie wiem jaka jest cena regularna). Chętnie spróbuje innych wersji żelów tej firmy, może inne się lepiej sprawdzą na mojej skórze:).

Taki przeciętniaczek

Robiąc zakupy w Lidlu skusiłam się na kilka kosmetyków z aloesem, między innymi na kremowy żel do mycia ciała 'Nawilżanie z sokiem z aloesu'. Niestety nie trafił on w moje upodobania.
Przede wszystkim zupełnie się nie pieni. Ok, jest kremowy i przyjemnie się go nakłada na skórę, ale jednak wolę kiedy żele do mycia chociaż trochę się pienią, tutaj nic.
Po drugie zapach. Dla mnie zupełnie nie trafiony, chemiczny i nieprzyjemny.
Kolejna sprawa to obiecywane przez Producenta nawilżenie - ja nie zauważyłam nic szczególnego. Ale nie zaobserwowałam, aby skóra po myciu była wysuszona, co działa na korzyść tego żelu.
Z plusów to na pewno ładne i wygodne opakowanie - tuba z miękkiego plastiku, z której łatwo wycisnąć pożądaną ilość kosmetyku, ozdobiona zachęcającą grafiką. Dodatkowo stawiana na korku, dzięki czemu nie trzeba czekać aż produkt spłynie ze ścianek.
Na koniec cena- niewygórowana, wręcz w mojej opinii dość niska.
Niestety minusy są zdecydowanie większe niż plus, w związku z czym nie spodziewam się, aby kolejne opakowanie żelu zagościło w mojej łazience.

Przyjemny Żel pod prysznic

Żel zamknięty jest w wygodnej tubie z dozownikiem. Nasz wzrok przyciąga bardzo ładna szata graficzna. Jego zapach jest przyjemny ale nie jest to zapach aloesu . Produkt ma kolor zielony.

Żel jest bardzo gesty przez co jest mniej wydajny dobrze rozprowadza się na skórze tworząc przyjemną satynowa powłokę. Dobrze oczyszcza skórę i łatwo się spłukuje. Nie nawilża ale też przesadnie nie przesusza.

Jak dla mnie całkiem ok produkt w rozsądnej cenie

Nigdy więcej

Jeden z najgorszych żeli jakie miałam "przyjemność" stosować w swoim życiu. Może zacznę najpierw od plusów.
Po pierwsze ładnie oczyszcza skórę.
Po drugie ma atrakcyjną szatę graficzną.
To by było na tyle..
Jest stanowczo za gęsty, przez co nie jest w ogóle wydajny.
Producent twierdzi, iż pachnie aloesem - on nawet nie stał obok aloesu.
Nie nawilża w ogóle. Koniecznie po kąpieli czy prysznicu trzeba nabalsamować ciało.

Po prostu dobry

Bardzo przypadła mi do gustu seria z aloesem. Żel schowany w ładnie wyglądającej tubie ma lekko zielonkawy kolor i przyjemny świeży zapach, choć trudno mi powiedzieć, że to aloes :). Niespecjalnie się pieni, ale mi to nie przeszkadza. Ładnie odświeża skórę, a zapach pozostaje jeszcze przez chwilę po myciu. Powiedziałabym, że średnio wydajny, a poza tym wad brak. Dobrze, choć na krótko, nawilża skórę. Świetny jako poranny żel pod prysznic.

Aloesowe nawilżenie

Aloesowy żel do mycia ciała z serii Food Fof Skin przez swoją konsystencję bardzo mocno przypomina mi wersję z limitowanej edycji świątecznej z karmelem i goździkami. Żel jest gęsty, co prawda nie pieni się zbyt mocno, ale oblepia skórę niczym miód. Nie jest to nic złego ponieważ nie jest to w żadnym wypadku niekomfortowe. Żel nie pozostawia tłustej warstwy - powiedziałabym, że jest to uczucie ochrony niczym balsam.
Płyn ma zielonkawy kolor i ewidentnie pachnie aloesem. Koi skórę i nie podrażnia, jednak po jego użyciu nie czuję się w pełni czysta. Jak dla mnie płyn jest za gęsty wolę jednak bardziej wodniste konsystencje. Duży plus za brak obecności SLS czy SLES, które zastąpiono nieco łagodniejszym środkiem myjącym.