Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Przeznaczona do kolorowania włosów siwych i rozjaśnionych. Nadaje im delikatny srebrzysty lub platynowy odcień. Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

beznadzieja!

Kupilam zachecona opiniami Poprzedniczek, tez mam problem z zolkniejącymi wlosami. Niestety moje wlosy byly po tym niebiesko-siwe. W pracy kazdy pytal co mi sie stalo ze tak osiwiałam przez jedną noc.
Kazde farboanie po tej plukance bylo do niczego, szegolnie koncowki, zawsze pozostawaly niebiesko-szare. Az w koncu podcielam wlosy i mam spokoj. Nigdy wiecej.

fajna :)

Jestem tego samego zdania. Ja mam blond pasemka, ktore dzieki tej plukance maja ciagle platynowy kolorek (a nie jakis zolty, bleee...) Uzywalam wczesniej szamponu "silver" z L`oreal. Rowniez dzialal swietnie, ale cena jest nie do porownania z cena plukanki. No i nowe opakowanko- jest o wiele sympatyczniejsze i nie takie "babcine" :)

działa :)

Od prawie 2 lat farbuję włoski na blond. Mimo,z ę po farbowaniu kolor wychodzi taki jak chcę, to po kilku myciach zaczyna żółknąć. Płukanka ta świetnie radzi sobie z tym problemem. Szkoda tylko, że bardziej "łapie" końcówki włosow i jeśli trochę przesadzę z ilością, robia się lekko fioletowe ;).Stosuję 1-2 zakrętki na litr wody, co drugie - trzecie mycie i to w zupełności wystarczy.Nie zauważyłam żadnego pozytywnego czy negatywnego oddziaływania tej płukanki na kondycję włosów.

przydatny,a niepozorny

Odkrycie mojej Mamy, która uparcie(to dobrze , bo nie znoszę 50 latek z topornie zafarbowanymi na intensywny kolor włosami) trzyma sie przy swoich siwawych już gdzieniegdzie włosach i niektóre pasma zaczęły jej żółknąć.Ta płukanka rozprawia sie z problemem i włosy Mamy wyglądają pięknie:)I ja stosuję go od jakiegoś czasu, gdy po szampone koloryzującym odcień wyjdzie zbyt żółty. Odrobinę rozcieńczam w szklance wody i spłukuję włosy na koniec.Idealnie tonuje , bo niestety niebieskie szampony miały fatalną jakość i żaden mi nie podszedł.

koniec z żółtymi włosami

Jest naprawdę idealna do rozjaśnionych włosów, np. pasemek, które wyszły nieco żółte (a to wcale nie tak rzadki przypadek). Mnie wystarczyło czterokrotne użycie i kolor kurczaczka wielkanocnego zniknął :ehem: Bardzo się cieszę, że znalazłam te płukankę, bo przed laty męczyłam się z żółtawymi włosami przez długi czas, widać niepotrzebnie.Wystarczy dolać do miski wody połowę tego, co jest podane w instrukcji, naprawde wystarczy.Słyszałam, ze niektóre kobiety używają parę razy tej płukanki po wakacjach, bo włosy po kąpielach słonecznych również stają się niekiedy żółte. I ta płukanka pomaga też w takim przypadku.