Nature Box, Szampon do włosów z olejem z oliwek

Nature Box, Szampon do włosów z olejem z oliwek

Olej z oliwek w 100% tłoczony na zimno.
Szampon wzmacnia włosy, zmniejszając ich łamliwość nawet o 80% i pielęgnuje końcówki. 83% składników zawartych w kosmetyku jest pochodzenia naturalnego. Korpus butelki wykonany w 25% z plastiku z recyclingu.
Dla zniszczonych długich, łamliwych włosów.
Olej z oliwek:
-Wnika we wnętrze włosa i przywraca im zdolność do zatrzymywania wilgoci
-Zwalcza wolne rodniki i chroni od światła słonecznego oraz zanieczyszczeń

Zadowolona

Szampon dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Jednocześnie pielęgnuje skórę głowy i włosy. Włosy po umyciu są gładkie, miękkie i łatwo się rozczesują. Szampon ładnie pachnie. Jest wydajny. Opakowanie jest estetyczne i ekologiczne.

Nie polecam

Na prawdę nie wiem skąd te zachwyty nad tym szamponem! Jako zwolenniczka naturalnych składów i eko podejścia zawiodłam się na całej linii. Szampon zdecydowanie wysusza włosy, plącze, ten zapach oliwki również okrutny, a po dłuższym stosowaniu włosy po prostu stają się ciężkie i jakby niedomyte. Nie zużyłam do końca, tylko wyrzuciłam!

Zadowolona

U mnie ten szampon dobrze się sprawdza. Używam go 2 lub 3 razy w tygodniu. Jest lekkiej i żelowej konsystencji. Łatwo się rozprowadza. Dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Po umyciu włosy są miękkie i gładkie. Łatwo się je rozczesuje i stylizuje. Ma przyjemny zapach. Szata graficzna jest estetyczna i samo opakowanie jest wygodne w użyciu. Szampon można znaleźć w wielu drogeriach i sklepach. Cena bez promocji trochę wysoka. Polecam ten szampon do przetestowania na swoich włosach

Taki sobie

Szampon ten zupełnie mnie nie poderwał.
Zuzylam cała butelkę.
Kupiłam go z myślą o moich wypadajacych włosach, chciałam temu zapobiec trochę je wzmocnic. Mu je głowę codziennie więc można śmiało powiedzieć że używałam go systematycznie. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli.chodzi o wypadanie wlosow.
Sam szampon jako kosmetyk do tego by umyć wlosy sprawił się ok włosy po umyciu były świeże I czyste Ale to tylko tyle... Taki sam efekt mam za 4 zł po umyciu glowy szamponem zwykłej marki z biedry czy drogerii z osiedla

Jeden z najulubieńszych!

Szampon ten dla moich długich cieńkich i suchych włosów jest jak balsam.
Używam go tylko trzy razy w tygodniu a jego działanie widzę cały czas na włosach.
Są miękkie nawilżone pasma są wygładzone i pięknie się układają.
Dodatkowi ma super wpływ na skórę głowy nie wysusza jej i nie podrażnia.
Bardzo dobrze myje włosy szybko i mocno się pieni do tego szybko i bez problemu się spłukuje.
Piękny oliwkowy zapach jest tylko dopełnieniem przyjemmego używania szamponu który utrzymuje się na włosach bardzo długo.

Najlepszy!

Trochę droższy niż zwykłe drogeryjne szampony, ale cena jest niska w porównaniu do jakości. Super, że butelki tej marki są z plastiku z recyklingu, uwielbiam kiedy marki są eko. Szampon pomaga utzrymać nawilżone włosy, doskonale sprawdza się do włosów długich, szczególnie czyni cuda w połączeniu z maską do włosów z tej linii - włosy wytrzymują zauważalnie dłużej bez podcinania końcówek.

Uwielbiam go!

Uwielbiam ten szampon pod każdym względem! Zapachu, konsystencji, wydajności. Bardzo dobrze wplywa na moje włosy. Super sie układają. Polecam baaaardzo!

Pięknie pachnący szampon

Opakowanie - w 25% zrobiona z plastiku z recyklingu. ma fajną konsystencję, nie jest rzadki, wystarczy mała ilość, aby dobrze umyć włosy. Skład jest wegański. Szampon bardzo dobrze myje, nie podraznia skory glowy, jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilosc zeby umyc wlosy. Nie plącze włosów przy myciu oraz nawilża skórę głowy i włosy co daje efekt gładkich i lśniących włosów.

Polecany ale nie mój typ

Szampon zauroczyły mnie swoim składem i szatą graficzną. Butelka jest prosta w wykonaniu, jednak wyróżnia się w tlumie, opakowanie o zielonej pro naturalne-eko szacie graficznej przyciąga do zakupu i te oliwki, można marzyć przed półka. Wracając do szamponu, to skład olej z oliwek jest niesamowity, szampon jest zielony o odpowiedniej gęstości (nie jest tłusty-to nie oliwka) . Używałam go kilka razy z tym zachwytem jednak nie wiem czy zostaniemy na dłużej, pomimo, ze ładnie się pieni, pachnie pięknie - tak delikatnie - nie intensywnie, mam uczucie ciężkich włosów. Może po prostu nie nadaje się do długich włosów.

Szampon ok, ale bez większych rewelacji, nie wiem w sumie, czy drugi raz kupię.

Szampon ok, ale bez większych rewelacji, nie wiem w sumie, czy drugi raz kupię.

Na plus: ładny zapach, konsystencja dzięki której nie wylewamy szamponu i nie marnujemy. Skóra głowy po nim nie swędzi, nie przetłuszcza się szybciej niż zwykle.

Na minus: kiepski skład, a cena dość wygórowana. Po myciu trochę obciążał mi włosy.

Szampon do włosów z olejem z oliwek

Szampon przede wszystkim zachwycił mnie swoim przepięknym zapachem, jest bardzo delikatny i fajnie się pieni, wystarczy niewielka ilość aby dobrze rozprowadzić produkt na całych włosach. Jestem zadowolona z efektu używania szamponu, włosy są fajnie nawilżone, oczyszczone i bardzo miękkie w dotyku. Dodatkowo wielki plus za naturalne składniki produktu.

Dobry produkt :)

Nature box, to przede wszystkim produkt o naturalnym składzie, bez parabenów i silikonów - co jest dla mnie priorytetem jeżeli chodzi o pielęgnacje włosów. Szampon dobrze odżywia, nawilża i wygładza włosy. Mam wrażenie, że moje włosy po umyciu tym szamponem są bardziej odżywione i mocne, niełamliwe. Jestem bardzo zadowolona z użytkowania!

Bardzo przyjemny

Używałam tego szamponu przez dłuższy czas. Ma bardzo przyjemny zapach i to co mnie urzekło, nie plącze włosów. Na pewno kiedyś jeszcze do niego wrócę.