Aussie, Nourish 3 Minute Miracle Deep Treatment (Intensywna odżywka do włosów)

Aussie, Nourish 3 Minute Miracle Deep Treatment (Intensywna odżywka do włosów)

Porządna porcja naszej odżywki, stworzonej w oparciu o cudowną formułę z ekstraktem z nasion australijskich konopi, w zaledwie trzy minuty pokaże włosom, kto tu rządzi i sprawi, że każdy kosmyk stanie się nieziemsko gładki. Intensywna odżywka 3 Minute Miracle w zaledwie trzy minuty cudownie odżywi Twoje włosy, a Ty poczujesz, że wreszcie są wyluzowane, błyszczące i gładkie.

wygładzające, nawilżające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Moja Australia

Do testu na Wizażu nie załapałam się, ale odżywkę postanowiłam kupić sobie sama. Zaintrygował mnie kangur na opakowaniu. I o ile niekoniecznie chciałabym odwiedzić australijski kontynent (kocham zwierzęta i serce mi krwawi, kiedy czytam, w jaki sposób traktuje się tam bezpańskie psy i koty), to wypróbować kosmetyk z kangurem w tle miałam ogromną ochotę. Czy odżywka spełniła moje oczekiwania? Jest dobra, ale tylko dobra, bez efektu wow. Dlaczego tak sądzę? Zachęcam do lektury.

Opakowanie jest praktyczne- nie wyślizguje się z łapek w czasie prysznica. Za to daję plusa.
Zapach jest intensywny, ziołowy. Kto wie, może tak pachnie skąpana słońcem australijska pustynia. nie jest to zapach trwały, chociaż w moim odczuciu całkiem przyjemny.

Przyczepić się muszę konsystencji produktu. Jest rzadka, wręcz wodnista. Z tego powodu kosmetyk jest z gatunku tych mniej wydajnych, aczkolwiek przyznać muszę, iż odżywka nie spływa z włosów.

Efekty? Owszem, jakieś są. Włosy na pewno zyskują na miękkości, zdecydowanie mniej też się puszą. Doceniam to, bo mam z natury wysokoporowate, kręcone, skłonne do puszenia się włosy. Odzywka lekko wygładza włosy, poprawia nieco ich wygląd. Nie jest to jednak efekt wow. Produkt na pewno nie sprawi, że nasze włosy będą wyglądały jak po wyjściu z salonu. Jakieś spektakularnej regeneracji też nie stwierdziłam.Jest to po prostu dobry- i tylko dobry kosmetyk, jakich jest wiele na rynku. Przy stosunkowo niskiej wydajności i dość wysokiej- jak na odżywkę z drogerii- cenie regularnej- zastanowię się, zanim kupię go ponownie.
Odżywka nie plącze włosów, aczkolwiek przy włosach długich i gęstych może być niewystarczająca, żeby je bezproblemowo rozczesać.

Posiadam jeszcze wersję nawilżającą, która czeka na przetestowanie. I póki co, na tym na razie zakończy się moja australijska przygoda.

Zawiodłam się

O ile szampon z tej serii jest świetny tak odżywka to totalna klapa. Producent zapewnia że jest to odżywka mocno nawilżająca tym czasem w skladzie znajdujemy same emolienty i jeśli się nie mylę to gliceryne ale na końcu składu. Dodatkowo skład bardzo ubogi jak na tą cenę.

Intensywna odżywka do włosów marki Aussie.

Moje włosy są suche i zniszczone, a dzięki odżywce stały się nawilżone i miękkie. Odkąd używam tej odżywki włosy zaczęły łatwiej się układać i już nie wypadają. Można też zauważyć że łatwiej się je rozczesuje. Od dawna nie mogłam znaleźć takiej dobrej odżywki. Odżywka zachwyciła mnie, ponieważ działa i naprawiła moje zniszczone włosy. Zdecydowanie można to zauważyć po ich wyglądzie. Opakowanie jest dość wygodne.

Super odżywka!

Genialna odżywka! Ogromny plus za opakowanie. Jest super. Pozwala na wydobycie takiej ilości jakiej potrzebujemy i mamy gwarancje, że nic nam się nie wyleje. Bardzo dobrze współgra z szamponem z tej samej serii. Powoduje, że włosy są gładkie, miękkie i miłe w dotyku. To bardzo fajna produkt!

Świetny produkt, który spełnia swoje obietnice

Produkt znajduje się w charakterystycznym dla marki opakowaniu, które nie posiada zamknięcia. Otwór zaklejony jest tylko plastrem, a w środku znajduje się gumowy element, który ma trzymać odżywkę w opakowaniu.
Ma bardzo fajne opakowanie - idealne pod prysznic - bez walki z klikami, ślizgajacymi sie zakretkami itp. nawet myślałam, czy by jej ponownie nie napełnić jak już Aussie zużyję. Największą zaleta tej odżywki jest to, że ona działa. Włosy stały się błyszczące, nawilżone, przestały się plątać i puszyć. Łatwiej dają się ułożyć.

Dobrze wygładzająca odżywka

Odżywka nieźle sobie radzi z nawilżeniem i odżywieniem moich włosów. Jest mega wydajna, fajnie się rozprowadza i ładnie pachnie. Zastanowię się nad zakupem kolejnej kiedy skończę obecne opakowanie.

W sam raz

Produkty do włosów Aussie znam jeszcze z czasów kiedy nie były dostępne w Polsce, przywoziłam je koleżankom z zagranicy - i nieodmiennie wywoływały zachwyt. Śmiałyśmy się także z innowacyjnych, żartobliwych opisów na opakowaniach.

Teraz powracam do kosmetyków Aussie - bardzo ważne jest dla mnie wybieranie marek cruelty free, więc certyfikat PETA to ogromny plus!

Działanie odżywki - bardzo na tak! Rzeczywiście wygładza włosy, zgodnie z obietnicą producenta. Nie powoduje przy tym ich usztywnienia, są miękkie i sprężyste. Zauważalnie mniej się puszą podczas deszczowej pogody.

Konsystencja mi odpowiada (nie lubię zbyt gęstych), natomiast zapach - może nieco zbyt intensywny, jednak ...i tak go lubię.

Dużym atutem jest też fajny dozownik, jak miło nie szarpać się pod prysznicem z korkami i zakrętkami ;)

Jest ok :)

Sądząc po opakowaniu i opisie odżywki można by było sądzić, że jest idealna do włosów zniszczonych, potrzebującej natychmiastowej regeneracji. Niestety muszę powiedzieć, że tak nie jest. Produkt ten nie spełnia w 100% swojej fukcji. O ile nawilża włosy i pozostawia je lśniącymi, to niestety po umyciu jest duży problem z ich rozczesaniem. Produkt ma kremową konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się na włosach i sprawia, że ziołowy zapach długo utrzymuje się na włosach :)

Nielegalnie gładkie i błyszczące.

Odżywka ma konsystencję bardziej płynną i dużo aplikuje się jej naraz - mimo że rodzaj opakowania dla odżywki bardzo trafny! Zapach ziołowy, ale nienahalny. Intensywnie nawilża i nadaje blasku włosom. Idealna na spuszone, nieokiełznane włosy (jak moje końcówki). Dla moich włosów wystarczyło, gdy stosowałam na końcówki, a właściwie na połowę włosów. Obawiałam się przetłuszczania skóry głowy przy nałożeniu na włosy od nasady.

Używa produktu od: próbka

super uzupełnienie szamponu z tej serii! polecam.

Co mogę powiedzieć po 2-tygodniowej "kuracji"? Faktycznie stosowanie tych kosmetyków powinno być nielegalne :) Działanie miło mnie zaskoczyło. Włosy zdecydowanie zyskały zdrowszy wygląd - są gładsze w dotyku, widać blask i jakąś witalność. Włosy są dobrze nawilżone, ale nie ma efektu obciążenia.
Lubię również lekko ziołowy, naturalny zapach.

Idealna odżywka

Konsystencja bez zastrzeżeń, zapach delikatny i przyjemny, opakowanie sprawia, że odżywkę wykorzystałam do samego końca. Bardzo pomysłowe opakowanie. Po nałożeniu odżywki włosy w mgnieniu oka stały się bardzo gładkie, łatwo je rozczesałam i tym samym ułożyłam. Bez dwóch zdań pragnę polecić odżywkę Aussie. To naprawdę dobry produkt, wart tego aby zakupić ponownie.

Coś nowego z pozytywnym zaskoczeniem

Jedna z lepszych odżywek na rynku jakie stosowałam, bardzo przyjemny w aplikacji produkt, dzięki takiemu opakowaniu aplikacja staje się o wiele łatwiejsza. Konsystencja ok ,chociaż mogłaby być ciut gęstsza. Zaletą, którą pierwszą zauważyłam po zastosowaniu tej odżywki to fakt ,że moje włosy nie były tak napuszone jak zazwyczaj ,kosmki były posmromione, a włosy lśniące i zdrowe. Super zadziałała na moje włosy i ten cudny nie spotykany zapach. Naprawdę polecam ,coś nowego co zaskoczy pozytywnie każdego.