Coastal Scents, Powder Glitter (Brokatowe cienie do powiek)

Coastal Scents, Powder Glitter (Brokatowe cienie do powiek)

Pojemność 1 szt

Glittery do powiek, nie toksyczne, przyjazne środowisku, biodegradowalne. Mogą być stosowane jako cienie, dodatki do balsamów, paznokci itp. Bezpieczne dla oczu, dostępne w pełnej palecie barw i rozmiarów.

sypkie
pojedyncze
Efekt
brokatowe

Wiele możliwości

Fajny, drobno zmielony brokat daje nam cały wachlarz możliwości. Ja ukochałam sobie odcień crimson. Na powieki na wielkie wyjście- niezastąpiony. Polecam jako eyeliner (ja mieszam brokat z klejem duo bezbarwnym i rysuję krechę).
Polecam osobom, które lubią bawić się makijażem.
Odradzam osobom, które próbują traktować glitter jak zwykły cień, to się nie uda ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno ok 10 g

super!

Bardzo dobry brokat do oczu, trzeba tylko nauczyć się go nakładać - a to wcale nie jest trudne. Dowodem jest to, że ja sobie daję radę, a mam dwie lewe ręce ;)
Najpierw nakładam na powiekę "mixing medium" i po chwili przykładam pędzelek zanurzony w tym brokacie. Przykleja się świetnie, jest bardzo drobny, więc nieszkodliwy dla oczu. Trzyma się fantastycznie, używam na większe imprezy - jakieś bale czy wesela. Nigdy mi się nic nie osypało i nawet po całej nocy, kiedy cień z powiek zniknął, kreski z brokatu CS trzymały się dzielnie. Oczywiście, jak przy innych tego typu produktach, to również zasługa "podkładu".

Mam kolory purple punch, ocean blue i crimson. Pierwsze dwa są świetne do kresek do oczu na imprezy (albo na całą powiekę, ale jeszcze tego nie robiłam;) ), a czerwonego używam do paznokci.

Z innej firmy mam podobny produkt, który kosztował 30 złotych, a to ta sama pojemność co próbka z CS za 1.5$!
Także polecam, bardzo dobry brokat do oczu za naprawdę niską cenę.

Dodam jeszcze, że próbka z CS jest bardzo duża - to łyżka stołowa z górką. Zależnie od tej "górki" pojemność się zmienia, ale zawsze jest to około 10 ml.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech pierwszych próbek

Beznadzieja!

Beznadzieja nad beznadziejami!Koszmarny kosmetyk,który nie nadaje się do niczego!!!Bardzo ciężko nałożyć go an pędzel,a jak już jakimś cudem nałoży się to i tak na oku nie zostaje nic,część się osypuje,a reszta wlepia się na włosie...Na moro również nie da rady aplikować,bo już całkiem zostaje na pędzlu...Próbowałam na tysiące możliwości,niestety za żadnym razem nic z tego nie wychodziło...I takim oto sposobem prób zużyłam całego sampla...porażka..Jedyne o to kolorystyka na prawdę ładna,ale co z tego,jak nie można tego pokazać..próbowałam również zastosować na paznokcie,niestety z takim samym beznadziejnym skutkiem..Po prostu beznadziejny produkt,nie radzę się pokuszać nawet na tanie próbeczki..Nie warto!!!

Używam tego produktu od:Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 sampl