Cafe Mimi, Moisturizing Face Mask Pineapple (Nawilżająca maska w płachcie `Ananas`)

Maseczka Cafe Mimi to produkt, który doskonale nadaje się jako dodatek do codziennej pielęgnacji.
Produkt marki Cafe Mimi zawiera ekstrakt z ananasa, który witalizuje skórę, zapewnia jej dogłębne nawilżenie i odżywienie. Maseczka została wzbogacona o eliksir naturalnych składników aktywnych, dzięki którym cera staje się zdrowa i zadbana.

Cera
normalna
nawilżające
w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Świetna maseczka

Maseczka ma bardzo przyjemny zapach słodkiego ananasa. Płachta jest lekko sztywna ale bardzo dobrze przylega do twarzy. Nie ześlizguje się w trakcie ruchu. Płachta jest mocno nasączona esencją. W saszetce zostaje jeszcze sporo produktu który możemy rozprowadzić na szyję. Zaraz po nałożeniu maseczki na twarz czułam lekkie mrowienie i uczucie chłodu. Mrowienie ustąpiło po ok 5 min. Maseczka nie wyschła po 15 minutach trzymania jej na twarzy. Po ściągnięciu twarz miałam bardzo obficie pokryta esencją którą leciutko wklepalam. Po chwili maseczka całkowicie się wchłania i co mnie bardzo ucieszyło- nie zostawiała po sobie nic lepkiego. Cera wygląda super zdrowo, pięknie nawilżona i gotowa na następny krok pielęgnacji lub makijażu. Producent zapewnia że mamy w niej aż 95% składników pochodzenia naturalnego co bardzo mnie ucieszyło. Świetna maseczka którą bardzo polecam.