XD, Krem do rąk `Flower Power`

XD, Krem do rąk `Flower Power`

Krem do rąk powstał z myślą o zapewnianiu prawdziwego ukojenia skórze suchej.
Dzięki jego zastosowaniu, skóra Twoich rąk na nowo będzie zachwycać zdrowym, zadbanym wyglądem i promiennym blaskiem.
- intensywnie nawilża skórę dłoni, dając jej długotrwałe uczucie gładkości,
- zapewnia prawdziwe ukojenie,
- wygładza skórę, pozostawiając ją przyjemną w dotyku na długi czas.
Składniki aktywne: kwiatowe ekstrakty, mocznik, allantoina, masło shea, gliceryna.

nawilżające, wygładzające
Skóra
normalna, sucha
kremy do rąk

Idealny krem

Moja ocena tego kremu to jest 5 na 5, jest bardzo wydajny jedna tubka starcza na długo, używam go już tydzień a nie zużyłam nawet połowy tubki a kremuje ręce po każdym myciu naczyń czy robieniu czegoś w wodzie, dodatkowo pięknie pachnie dla mnie ten zapach jest idealny dokładnie mój gust. Dodatkowo ładnie nawilża dłonie dzięki temu są one gładkie i delikatne i ładnie pachną przez bardzo długi czas, bo zapach utrzymuje się bardzo długo na dłoniach co jest na wielki plus. Jestem ogromnie zaskoczona tym kremem no dla mnie jest po prostu idealny i idealnie działa na moje dłonie jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno jeszcze nie raz go kupie i zostanie ze mną na bardzo długo :)

Bardzo wydajny

Krem do rąk Flower Power to idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem suchych dłoni. Przynosi skórze prawdziwe ukojenie. Intensywnie ją nawilża i wygładza dając jej długotrwałe uczucie gładkości. Poza skutecznością, zachwyca również zmysłowym zapachem, który z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Jest też bardzo wydajny.
Kupiony w https://www.drogeriaolmed.pl/