Revolution Beauty (Makeup Revolution), Big Lash XL Volume Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs pogrubiający)

Big Lash to wodoodporna maskara, która maksymalnie pogrubi Twoje rzęsy i nada im niesamowitej objętości. Lekka formuła w kolorze głębokiej czerni szybko wysycha i nie kruszy się.
Tusz do rzęs od Revolution posiada dużą silikonową szczoteczkę. Została ona zaprojektowana tak, by dotrzeć do każdej z rzęs, a jej krótkie włoski docierają nawet do najkrótszych z nich. Dzięki temu rzęsy są pokryte tuszem i nabierają objętości od nasady aż po same końce.

wodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Wodoodporny tusz, który wodoodporny nie jest !

Produkt Big Lash od makeuprevolution to wodoodporny tusz nadający objętości.
I czy tak faktycznie jest?

Zacznijmy może od plusów tego produktu, a jest nim na pewno przepiękne niebieskie opakowania, cena również jest w miarę w porządku, z tego co pamiętam na jakiejś promocji wyłapałam ten tusz za niecałe 12 zł, a normalnie kosztuje 20zl.
No i to by było tyle jeżeli chodzi o plusy!

Przejdźmy teraz do mniej przyjemnej części, czyli powiem co mi się w nim tak naprawdę w ogóle nie podobało.
Jak zapewnia producent ma to być Wodoodporny tusz, no i niestety tak bym go nie nazwała. W ogóle nie ma cech wodoodpornego tuszu do rzęs, gdyż jedna mała kropla deszczu zniszczyłam cały mój makijaż oka, przez to że ten produkt okropnie się rozmazał. Po dosłownie 3 godzinach od nałożenia go robi ogromny efekt pandy, to jest tragedia jak się odbija ! No tuszem pogrubiający też bym go nie nazwała, gdyż moje rzęsy są jedynie leciutko pogrubione, ale nie robią żadnego efektu wow.