Being by Sanctuary Spa, Hibiscus & Coconut Water Body Scrub (Peeling do ciała `Hibiskus i woda kokosowa`)

Oszałamiający zapach peelingu do ciała sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i zmysłów.
Scrub delikatnie złuszcza naskórek, pozostawiając skórę wygładzoną, miękką i nawilżoną. Skóra odzyskuje jędrność i witalność. Scrub doskonale rozprowadza się na ciele oraz posiada przyjemny zapach, który rozpieszcza zmysły.

oczyszczający
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Świetny i mało znany produkt!

Produkt był w promocji w jednej z internetowych drogerii - skusiłam się na niego, gdyż interesująca wydała mi się kompozycja zapachowa. Kiedy przyszedł, trochę się zawiodłam bo opakowanie jest dość małe - a nauczona doświadczeniem, że peelingi do ciała bardzo szybko się zużywają, obawiałam się o wydajność tego produktu. I tu bardzo pozytywne zaskoczenie: peeling ma idealną konsystencję, niezbyt lejącą, która umożliwia precyzyjne nakładanie produktu i kontrolowanie jego ilości. Skóra po aplikacji jest gładka i aksamitna, a zapach utrzymuje się długo. Co do samego zapachu, nigdy się z taką kompozycją nie spotkałam, a jest naprawdę przepiekna! To był mój pierwszy zakup od Being by Sanctuary Spa i z pewnością nie ostatni. Muszę jeszcze dać ogromnego plusa za opakowanie!