SVOJE, Kąpiel `Lawenda z glinką kaolinową`

SVOJE, Kąpiel `Lawenda z glinką kaolinową`

Lawendowa kąpiel z glinką kaolinową to naturalny, musujący proszek kąpielowy z dodatkiem olejków. Zapach lawendy doskonale odpręża i relaksuje, a dodatek olejku ze słodkich migdałów zapewnia skórze optymalne nawilżenie. Ilość należy dostosować do własnych potrzeb oraz ilości wody.

Uwielbiam sole z tej firmy

Używałam zarówno soli lawendowej jak i tej zielonej, z magnezem. Sól lawendowa nadaje się do zwykłej kąpieli, ja nie mam wanny więc sól używałam do moczenia stóp. To jest świetny produkt, szczególnie jeżeli ktoś ma problemy z narastającą skórą na piętach.
Sól znajduje się w szklanym słoiczku i wystarczy na bardzo długo. Pachnie przepięknie, jak słona lawenda. Dodaję ją do ciepłej wody i nogi moczę około 20 min. W trakcie moczenia nóg, sól nawilża skórę i świetnie rozmiękcza zrogowaciałą skórę na stopach. Po moczeniu można delikatnie zeskrobać resztki zrogowaciałego naskórka lub przejechać pumeksem. Wszystko pięknie schodzi bez użycia siły. Stopy po wymoczeniu są nieco tłuste, bo powleczone olejkiem, dlatego trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć. Najlepiej założyć skarpetki.
Bardzo polecam tę sól, jak również każdy inny rodzaj tego kosmetyku z tej firmy. Warto spróbować, to naprawdę świetny kosmetyk.