Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Średnia ocena: 3.49/5

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała bruno banani Pure Woman! To zapach dla niepokornych, zmysłowych kobiet, które lubią uwodzić z błyskiem w oku. Piękna orientalno-kwiatowa kompozycja, która miesza lekką frezję z zieloną mandarynką i czarną porzeczką. Mango podkreśli ognistą namiętność i zmysłowość zapachu. Pikantna i upajająca wanilia z ambrą napełni Cię uczuciem radości i zachęci do upajania się zapachem. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Nuty zapachowe:
• Nuta głowy: mango, czarna porzeczka, mandarynka.
• Nuta serca: cyklamen, frezja, piwonia, nuty drzewne.
• Nuta bazy: wanilia, ambra.

Podoba Ci się ten orientalno-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody perfumowanej.

mgiełki do ciała
zapachowe, nawilżające, uzupełnienie perfum
zapachowa
w sprayu
normalna

Kusząca i lekka

Przedłużeniem zapachu wody toaletowej może być mgiełka, która swoim lekkim i nienachalnym zapachem doda w dowolnym momencie świeżości. Dzięki wygodnej i dużej butelce z atomizerem można cieszyć się dłużej pięknym zapachem perfum Pure Woman, które są kobiece i bardzo uzależniają - chce czuć je ciągle na sobie.
Jeśli chodzi o plastikową buteleczkę to bez obaw można ją zabrać do torebki, plecaka czy walizki podróżnej.
Produkt jest również bardzo wydajny i wcale nie jest słaby. Mgiełka jest mniej intensywna od wody toaletowej, ale jej trwałość także zaskakuje na plus.
Sama sięgam po mgiełkę kilkakrotnie w ciągu dnia, co przyjemnie odświeża jeśli chodzi o zapach, ciało, ubrania i... całe pomieszczenie, ale także przyjemnie chłodzi - szczególnie w ciepłe dni. Bardzo przyjemnie się jej używa, ten zapach jest moim ulubionym, idealny zapach na lato.

Idealne dopełnienie wody perfumowanej

Mgiełkę razem z perfumami z gamy Pure Woman dostałam w ramach testu w Klubie Recenzentki, za co serdecznie dziękuję! <3 Uwielbiam owocowe zapachy, jednak z pazurem. Nie lubię płaskich woni, które nie ewoluują w ciągu dnia, są jednowymiarowe i bez wyrazu. Kompozycja Pure Woman mnie mile zaskoczyła, gdyż łączy delikatność owocowych nut z zadziornym charakterem przypraw idealnie oddając te cechy charakteru każdej kobiety. To idealny wybór dla kobiet pewnych siebie, celebrujących swoją kobiecość.

OPAKOWANIE

Opakowanie mgiełki to plastikowa butelka z aplikatorem typu spray. Dominuje kolor różowy, który kojarzy się z kobiecością i delikatnością, idealnie współgra z metalicznymi elementami w kolorze srebrnym i czarnymi napisami. Nad całością góruje logo marki na wyrazistym tle oraz skrzydełka aniołka – nie do końca niewinnego, bo zapach jest raczej zadziorny. Aplikator idealnie dozuje produkt w formie przyjemnej, lekkiej chmurki. Nie pluje i nie zacina się podczas aplikacji, co daje wysoki komfort użytkowania. Opakowanie ma aż 200 ml pojemności a sama buteleczka nie należy do najmniejszych. Niemniej jednak będzie idealnym kompanem do walizki czy większej torebki, aby móc cieszyć cię ulubionym zapachem w ciągu dnia.

MGIEŁKA

Mgiełka jest idealnym dopełnieniem perfum z tej samej linii – pozwala na przedłużenie zapachu a także używanie jej w nieco mniej standardowy sposób, gdyż perfumy są zdecydowanie mniej wydajne pod tym względem i stosujemy je przeważnie na ciało. Zapach należy, jak już wspomniałam,do kategorii owocowej i wyczuwamy tutaj słodką mandarynkę z dojrzałym mango, którym wtóruje kwaśna, wyrazista nuta czarnej porzeczki. Charakter zapachu dopełniają orientalne przyprawy: intensywna nuta ambry, nieco korzenna oraz dopełniająca swoją słodyczą wanilia. Zapach ewoluuje w ciągu dnia i najpierw wyczuwalne są nuty owocowe przełamane ambrą, potem zapach staje się bardziej ciepły, otulający i wanilia zroszona słodkim mango i mandarynką wchodzi na pierwszy plan. Delikatność przechodzi w bardziej upajające nuty. Mgiełka ma dobrą trwałość – po spryskaniu nadgarstków czy dekoltu wyczuwam ją przez około 3-4 godziny, co jak na mgiełkę jest bardzo dobrym wynikiem. Stosuję ja nie tylko do ciała – idealnie sprawdza się jako dezodorant, perfumy do włosów (choć tutaj zalecam ostrożność i umiar ze względu na alkohol w składzie), świetnie odświeża ubrania czy wnętrze torebki. Kosmetyk wielozadaniowy, o nieoczywistym zapachu idealnie oddającym zmienność kobiety. Produkt jest bardzo wydajny – stosuję od początku testu i zużycie jest niewielkie.

PLUSY
wygodne i praktyczne opakowanie
świetny zapach
dobra trwałość
trwały i solidny aplikator
wysoka wydajność

ozezwiajaco pachnaca

jestem mega zaskoczona jak przyszła przesyłka, zapach przepiekny zakochałm sie, mgiełka super ozezwia skora długo pieknie pachnie, niezapomniane chwile, pieknie zapakowane w praktyczny kuferek

Mgiełka to HIT nad HITAMI

Lubię słodkie kobiece perfumy, Bruno banani okazał się być obłędny, w ???? trafiony w moje gusta. Jest kobiecy, intensywny, długo utrzymuje się na ciele. Ale mgiełka to coś co skradło moje serce! Lekka, świeża, piękny zapach.. tego nie da się opisać, naprawdę polecam spróbować! Już nie mogę się doczekać lata !

Idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet

Mgiełka jest super rozwiązaniem dla kobiet które są ciągle w ruchu. W ciągu dnia można nią spryskać ciało i natychmiastowo poczujemy odświeżenie naszego zapachu. W połączeniu z zapachem z tej serii tworzą idealny zestaw. Mgiełka jest również poręczna więc można wrzucić ją do torebki i skorzystać w razie chęci bądź potrzeby. Mgiełka ma piękny kwiatowo- owocowy zapach. Jest idealnym rozwiązaniem na okres wiosenno letni.

Jak najbardziej super

Produkt jak najbardziej przypadł mi do gustu. Ładnie pachnie, odświeża to fakt i przede wszystkim nie drażni mnie, co przeszkadza często w mocnych zapachach. Ogółem gdybym miała wybrać pomiędzy tym zapachem a tym, którego obecnie używałam to o dziwo wybrałabym Pure Woman. Bardzo wpadł w mój gust, ponieważ ma w sobie nutkę elegancji i seksapilu. Liczę, że chłopakowi też przypadnie ten zapach do gustu. :D Powiem tak, jeżeli lubisz lekki, świeży i elegancki zapach to wybór dla Ciebie, wiem, że istnieją gusta i guściki, dlatego w razie wątpliwości warto zaopatrzyć się właśnie w mgiełkę do ciała, jest tańsza, a plastikowe opakowanie nie stłucze się w torbie czy plecaku. Moim zdaniem najlepsza opcja na wyjazdy, czy jako szybkie odświeżenie na uczelni czy w szkole. Wiadomo, że jako mgiełka nie utrzymuje się aż tak długo jak perfumy, ale ładnie dopełnia zapach szamponu, żelu pod prysznic w owocowych tonach wraz z perfumami Pure Woman. <3

Różowe cudo

Miłe zaskoczenie, butelka jest naprawdę duża 250ml, z atomizerem. Zapach przepiękny. Orzeźwiający, nie za słodki, kobiecy. Idealny na dzień. Dawno nie miałam zapachu który poprawia humor. Skrapiam nim zarówno ciało, ubranie, włosy.Od razu kojarzy się z porą wiosna/lato. Na pewno kupię ponownie. Pewnie też spróbuję innych wersji zapachowych.

Mgiełka idealna na upalne dni

Forma mgiełki to super pomysł na upalne dni- pięknie się rozpyla na skórze i włosach, daje uczucie świeżości - super alternatywa na wakacje ;). Polecam młodym dziewczynom jak i dojrzałym kobietom, które lubią słodkie owocowe zapachy ;). Można pryskać się nimi kilka razy dziennie bez uczucia ciężkości/ tłustości skory

Fajna sprawa

Mgiełka zamknięta w klasycznej butelce z atomizerem, który idealnie rozpyla produkt. Moim zdaniem to idealne rozwiązanie na upalne dni, kiedy nie chcemy obciążać się mocnymi perfumami. Zapach mgiełki jest lekki, przyjemny, kwiatowy, bardzo dziewczęcy, nie dusi i nie jest męczący, więc na lato sprawdzi się idealnie. Mgiełka to fajna sprawa, można rozpylić ją na całe ciało a także włosy, uwielbiam używać jej w ten sposób bo lubię kiedy moje włosy pachną :) Niestety w ciągu dnia muszę psikać się kilkanaście razy bo zapach dość szybko się ulatnia, ale czego się spodziewać po mgiełce? Dla utrzymania trwalszego efektu najlepiej używać jej z perfumami z tej samej serii :)

Super w ciągu dnia

Delikatny, kwiatowo owocowy zapach. Bardzo kobiecy i uniwersalny.
To dobry sposób na odświeżenie się w ciągu dnia lub spryskanie swoich ubrań przed ich nałożeniem. Tutaj intensywność zapachu jest znacznie mniejsza dzięki czemu nie przesadzicie.
Spray daje ładna mgiełkę, nie cieknie, nie zacina się.
Butelka ma pojemność 250 ml przez co nie wejdzie do małych torebek.

Zakochałam się

Do tej pory omijałam mgiełki do ciała, wydawało mi się, że są nietrwałe i zapach może odbiegać, albo wybijać zapach alkoholu. Teraz wiem jak bardzo się myliłam - ręka sama sięga po mgiełkę rano i psikam nią zarówno włosy jak i ciało, po to by po chwili dodać odrobiny perfum i naładować się pozytywną energią ???? mgiełka pachnie przepięknie, różni się od perfum Bruno Banani Pure Woman, ale jest to na plus, bo mogę połączyć oba produkty tworząc nowy zapach!

Idealna mgiełka na lato

Opakowanie mgiełki jest za duże. Zapach idealnie letni, utrzymuje się kilka godzin. Świetny produkt do odświeżenia ubrań lub włosów przed nagłym wyjściem- final touch ;) mgiełka zrobiła na mnie dobre wrażenie, produkt śmiało do polecenia .