Peel Mission, Asiatic Peel Tonic (Tonik do twarzy)

Peel Mission, Asiatic Peel Tonic (Tonik do twarzy)

Asiatic Peel Tonic to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Zawiera kwas azjatykowy oraz olej z wiesiołka, dzięki którym łagodzi podrażnienia, wzmacnia barierę naskórkową oraz zapewnia efekt nawilżenia skóry.

STOSOWANIE: Tonik powinno się stosować dwa razy dziennie, przemywać skórę wacikiem nasączonym preparatem.

Kwas azjatykowy - naturalnie występuje w Wąkrocie azjatyckiej (Centella asiatica), działa nawilżająco poprzez stymulację syntezy kwasu hialuronowego, przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń, odbudowując tym samym funkcje barierowe naskórka. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu, działa antystarzeniowo i antyoksydacyjnie.

olej z wiesiołka - poprawia strukturę i wygląd skóry, zwiększa jej elastyczność i wyrównuje
koloryt. Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych.

niacynamid - trwała forma wit. B3, jest łatwo przyswajana przez skórę i dobrze tolerowana. Stymuluje produkcję składników lipidowych skóry (głównie ceramidów) oraz prekursorów składników odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego nawodnienia skóry (keratyny, inwolukryny, filagryny), dzięki czemu widocznie poprawia barierę lipidową naskórka, skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.

pntenol - zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność, stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa regenerująco, poprawia barierę lipidową naskórka.

odświeżające, nawilżające
w butelce
płyn
>100ml
Cera
sucha

Bardzo dobry tonik

Asiatic Peel Tonic marki Peel Mission dostałam w prezencie. Jest to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej, czyli idealny dla mnie. Świetnie nawilża i łagodzi podrażnienia dzięki obecności w składzie kwasu azjatykowego i oleju z wiesiołka.
Tonik zawiera także niacynamid, czyli wit. B3 który utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry oraz pantenol zmniejszający utratę wody.
Opakowanie jest funkcjonalne i pojemne.
Tonik stosowałam dwa razy dziennie wedle zaleceń i efekty zauważyłam bardzo szybko. Skóra stała się nawilżona, jędrniejsza, bardziej elastyczna i jaśniejsza.
Produkt jest świetny, nie podrażnia, nie wywołuje zaczerwienień. Jego jedyną wadą jest dość wysoka cena.