Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Maxi Rose, Podpaski higieniczne

Kategoria
Marka

Oddychające, ultracienkie podpaski o wydłużonym kształcie, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Unikalne dodatkowe zabezpieczenie SEP (system for extra protection) przebiegające wzdłuż brzegów podpaski, zapobiega przedostawaniu się krwi na bieliznę. Nowe podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są delikatnie aromatyzowane, dzięki czemu skuteczniej neutralizują intymne zapachy. Polecane przy obfitych krwawieniach.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna, wrażliwa, sucha

Wszystko super, tylko rozmiar nie dla mnie.

Podobnie jak w przypadku siostrzanych podpasek - Perfecta Ultra Blue, Perfecta Ultra Maxi Rose - mają bardzo delikatną, gładką powłokę, która w żaden sposób mnie nie uczuliła, ani nie weszła w reakcję ze skórą. Produkt gwarantuje świetną chłonność oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Jedynym minusem dla mnie jest rozmiar. Po prostu - dla mnie jest zbyt duży. Wiem, że to bardzo indywidualna sprawna, ponieważ niejednokrotnie dziewczyny potrzebują większych rozmiarów, zwłaszcza nocą. Osobiście podczas snu mało się ruszam, śpię bardzo spokojnie, dlatego dla mnie duży rozmiar podpasek jest mało komfortowy. W ciągu dnia - również zbyteczny. Dlatego wybieram mniejszą wersję. Dla osób, które poszukują dobrej ochrony, zwłaszcza nocą - polecam.

Zostaną ze mną na długo! :)

Jestem bardzo pozytywne zaskoczona tymi podpaskami! Są bardzo cienkie i delikatne, a jednocześnie w pełni spełniają swoje zadanie. Podpaski otrzymałam do przetestowania w ramach akcji Wizaz.pl. Jestem zachwycona ich działaniem i zdecydowanie nie wrócę do poprzednich przeze mnie używanych podpasek.

Zalety:
- bardzo delikatna powłoczka, która nie podrażnia skóry i nie powoduje odparzeń,
- idealnie dobrany klej (również seria niebieska miała bardzo dobry klej), który dobrze przylega do bielizny i jednocześnie łatwo się od niej odkleja,
- duża chłonność,
- nie przeciekają,
- są dość długie, a przez to odpowiednie na obfitsze dni,
- bardzo podoba mi się ich opakowanie,
- są bardzo cienkie (aż dziwne że przy tym aż tak chłonne).

Wady:
brak

Dla mnie trochę za długie

Z podpasek korzystam odkąd zaczęłam miesiączkować i raczej rzadko zastępuję je tamponami. Wybierając podpaski, zwracam uwagę przede wszystkim na ich długość i grubość - te zbyt duże nie dają mi poczucia komfortu, gdyż mogą odznaczać się na ubraniach.
Podpaski Bella Perfecta Ultra Maxi Rose są jednocześnie cienkie i długie, dzięki czemu dobrze sprawdzą się np. w nocy. Nie przeciekają i dobrze przylegają do bielizny, dobrze neutralizują nieprzyjemny zapach.
Mimo to pozostanę wierna wariantowi Blue, ponieważ nie lubię bardzo długich podpasek.

doskonałe na noc

To było moje pierwsze spotkanie z podpaskami maxi, do tej pory bałam sie takich, uważałam, że są za duże i niekomfortowe. Jakież było moje zdziwienie po teście tego produktu.

Podpaski są wykonane z komfortowego materiału, nie są sztuczne, nie ma uczucia pocenia się w nich. Są bardzo chłonne, od razu pochłaniają całą wilgoć, możemy czuć się w nich bezpiecznie i komfortowo.
Dobrze trzymają się bielizny, są idealne na noc, gdy chcemy czuć się bezpiecznie całą noc - tu nie ma obawy, że coś nam gdzieś.. same wiecie :) Idealne na noc!
Ich zaoach neutralizuje nieprzyjemne zapachy ale też nie jest drażniący :)
Na dzień trochę nie wygodne, bo jednak za duże.

ZALETY:
-idealne na noc, komfortowe, dają poczucie bezpieczeństwa
-bardzo chłonne
-dobrze trzymają sie bielizny, nie przesuwają się

Bella Perfecta Ultra Maxi Rose

Produkt otrzymany do testu w ramach KR

Nigdy nie przypuszczałam, że będę zachwycać się najzwyklejszym produktem higienicznym, jakim są podpaski. Cóż, test podpasek Bella odmienił w pewnym sensie moje życie.

Mam świadomość tego, że podpaski nie należą do ekologicznych środków higienicznych, jednak ze względu na mój komfort właśnie po nie sięgam. Opakowanie jest typowe jak dla podpasek, jednak wciąż czekam na ten dzień, kiedy chociaż opakowanie zewnętrzne zostanie zamienione na kartonik. Mogę tylko powiedzieć, że dobrze się rozrywa.

Różowa opcja ma przepiękny, ale jednocześnie delikatny zapach kwiatowy. Całe szczęście dla innych nie jest on wyczuwalny dla innych, więc nosząc je nie mówimy jednocześnie, że właśnie w tym momencie borykamy się z "tym czasem".

Otwierając paczkę z nimi i wyciągając pierwszą sztukę byłam kapkę przerażona, bo były bardzo cienkie. Obawiałam się, że sobie nie poradzą z moim okresem. Nic bardziej mylnego. Chłonęły wszystko od razu i nie zmieniła się moja częstotliwość ich wymieniania. Świetnie trzymały się bielizny, idealnie chroniły ubranie. Ze względu na ich cienkość były niemalże niewyczuwalne. Sprawdzą się także przy bardzo obcisłych ubraniach. Są bardzo delikatne, więc nie powinny w żaden sposób podrażniać. Patrząc na ich długość idealnie sprawdzą się na noc. Powinny po nie sięgnąć też te dziewczyny, które borykają się z bardzo obfitymi okresami.

Jeszcze jedna bardzo ważna kwestia- cena. Nie jest ciężko zauważyć, że Bella kojarzy się raczej z tańszymi produktami, co może przywodzić na myśl tandetę. Sama pewnie po nie nie sięgnę ponownie, ale tylko ze względu na to, że moje okresy nie są bardzo obfite, a w moim przypadku w nocy moje krwawienie ustaje. Myślę za to, że mogę do nich wrócić, jeśli nadejdzie chwila, gdzie zmiana podpasek będzie utrudniona, na pewno wtedy sprawdzą się lepiej niż te o klasycznej długości.

Doskonałe!

Czekałam specjalnie do miesiączki aby móc wypróbować te podpaski, które dostalam do testowania od Wizaż :) Prawde powiedziawszy używam je pierwszy raz (używam bella blue lub inną serie belli) i od razu skradły moje serce. Podpaski są naprawde dobre na mega obfite dni. Są dlugie mozna nawet rzec, że troszke za długie aczkolwiek to kwestia gustu, jednak dla mnie są idealne na początek okresu. Nie zawiodły mnie, dobrze absorbują wilgoć. Nie przeciekły ani razu. Skrzydełka idealnie dopasowują sie do stringów czy fig, a dodatkowo klej jest dobrze dobrany, gdyż łatwo usuwa się je z bielizny i nie ma problemu z odklejeniem ich nawet, gdy niechcacy skleją sie wzajemnie jak to bywa w niektórych innych podpaskach. Jestem naprawde bardzo zadowolona. Sa estetycznie wykonane oraz maja delikatny, subtelny zapach. Kazda podpaska jest oddzielnie zapakowana. Sa ultracienkie! Nie wiedziałam, że aż tak! Dobrze jest je miec w damskiej kosmetyczce na te "najcięższe " dni :)

Dla kobiet z obwitą miesiączka

Bardzo wygodne podpaski, idealne w pierwsze dni okresu i na noc. Nie przesuwają sie i zabezpieczają dobrze bieliznę przez niechcianymi "przeciekami". Są cienkie więc mimo tych dni czułam się świeżo i czysto. Bardzo przypadły mi do gustu, na pewno sięgnę po nie nie raz.

przyzwoity produkt

Klej mógłby być mocniejszy (zwłaszcza jak ktoś dużo się rusza) a same podpaski trochę cieńsze ale do noszenia z dżinsami nie zauważyłam by robiło mi to większą różnicę. Ogólnie na plus. Zarówno w dzień jak i w nocy przy słabszym krwawieniu (niestety 2 dni mam bardzo obfite i potrzebuję bardzo długie, dłuższe niż te tutaj - chodzi o noc).

polecam ;)

Na podpaskach nie ma co oszczędzać. Te są wyjątkowo komfortowe! Idealnie przylegają do podłoża, mają solidny klej, nic się nie przesuwa ani odkleja.Pokryte są warstwą przyjemnej w dotyku bawełnianej tkaniny, która ani nie przesiąka. Nie czuć wilgoci, brzydkich zapachów - nie ma opcji, gdyż podpaski dość intensywnie pachną. Jak dla mnie są na podium w podpaskowym rankingu.

Bardzo chłonne

Każda podpaska jest zapakowana w osobną folie co jest bardzo wielkim plusem. Podpaski są długie, cienkie ale chłonne ideale na noc czy na obfite miesiączki.
Podpaski bardzo dobrze przylegają do bielizny. Mają delikatny zapach i są komfortowe podczas stosowania

Polecam bardzo

Są to bardzo wygodne i bezpieczne podpaski. Nie zawiodłam się na nich! Zostaną ze mną na dobre ????
Polecam wypróbować je każdemu, nawet tym, które nie przepadają za podpaskami, te są naprawdę komfortowe.

Podpaski super rose

Otrzymałam podpaski marki blue w ramach klubu recenzentki. Znałam już tą markę wcześniej. Nie zawiodłam się na nich. Mają delikatny zapach. Nie podrażniają miejsc intymnych i są super chłonne. Powłoczki nie oddziela się od reszty. Jestem zadowolona