DevaCurl, Low-Poo Delight, Weightless Waves Mild Lather Cleanser (Idealny szampon do włosów falowanych)

Idealny szampon do włosów falowanych. Ten nawilżający szampon zawiera proteiny ryżu, kwiat lotosu i ekstrakt z nasion chia delikatnie oczyszcza i pomaga zwalczyć puszenie się dzięki czemu fale są miękkie, sprężyste i wyraźne.

Produkt jest:
-100% wegański
- Bez siarczanów i silikonu
- Crulety - free

Idealny do włosów falowanych

Od zawsze moje włosy traktowałam jako proste, mimo że szybko po wysuszeniu zaczynały żyć własnym życiem.
Nie mam włosów kręconych, jedynie falowane, wydobycie ładnych fal nie jest proste.
Postanowiłam zaopatrzyć się w cały zestaw do włosów falowanych DevaCurl i sprawdzić czy rezultat będzie lepszy niż dobieranie różnych produktów różnych firm.
Szampon jest bardzo delikatny, bardzo mało się pieni.
Trzeba pamiętać że to produkty do pielęgnacji CG, szampon ma jedynie delikatnie oczyszczać, nie domyje włosów z kosmetyków niezgodnych z pielęgnacją CG.
Jest idealny do codziennego mycia, przy zastosowaniu do czasu do czasu mocniejszego szamponu.
Lekka konsystencja i bardzo przyjemny zapach.