Lancome, Cuir EDP

Lancome, Cuir EDP

Lancome `Cuir de Lancome` stworzony dla kobiet o nieodpartym wdzięku i uroku, które demonstrują pewność siebie z każdym krokiem. Zmysłowy i harmonijnie skomponowany aromat odkrywa swoje oblicze wieczorowa porą uwalniając drzewną woń zapachu.
Zapach z roku 2007.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bergamotka
nuta serca: paczula, ylang - ylang, jaśmin, szafran
nuta bazy: kłącze kosaćca, brzoza, styrax

nie dla mnie

Zapach według mnie starodawny, typ wiekowych perfum w moim odbiorze. Może nie mocno odrzucających, natomiast na pewno nie pasują do mnie, 25letniej kobiety. Mam wrażenie, ze gdzieś już czułam coś podobnego. Nosiłam tylko po domu i raczej nie odważyłabym się wyjść w nim do ludzi ;)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Może być

Skórę czuję tylko i wyłącznie w momencie rozpylenia, w połączeniu z gorzką czekoladą. sam poczatek mnie zachwyca. Niestety, już chwilę późnij czuję "rosołowe" nuty, które odrzuciłe mnie od Amaranthine. Nie wiem co odpowiada za ten efekt? Szafran? Kolendra? W każdym razie nie lubie tak pachnieć. Najbardziej podoba mi sie sama baza - bogata, pudrowa, zmysłowa i słodka, najintensywniejsza faza zapachu. Ale zanim zacznie pięknie pachnieć trzeba parę godzin odczekac, nie jestem pewna, czy warto...
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:odlewka w trakcie

ciekawy

Bardzo chciałam poznać Cuir ze względu na moje uwielbienie klasyków.W 1936 roku Lancome wypuściło na rynek perfumy Revolte,które 3 lata później zostały przemianowane na Cuir.Zdaniem szczęśliwców,którym udało się go przetestować tamten Cuir i dzisiejszy nie różnią się zbytnio,więc można uznać,że tym razem reformulacja nie zniszczyła dawnego ducha tych perfum.

Na mojej skórze Cuir nie jest mocno skórzany-czuć skórę,ale bardzo delikatną,w otoczeniu sporej ilości kwiatów przykrytych woalką pudru.Przypomina to zapach skórzanej torebki,w której rozsypał się puder.W tle tkwi jednak cały czas nuta szafranu,za którą nie przepadam i psuje mi to odbiór całej kompozycji:(.

Ogólnie zapach ciekawy i wart poznania-przyjemnie się go nosi:)Więcej go jednak nie kupię,jest mało intensywny i nietrwały niestety.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:

Miły zapach

Zapach na mojej skórze jest ciepły, dosyć delikatny drzewno-kwiatowy, z wyczuwalną nutą mandarynki na otwarciu,potem do głosu dochodzi szafran, po niedługim czasie nuty staja sie bardziej spójne i mamy ....skórzaną kurteczkę :)
Cuir de Lancome zaliczany jest do zapachów skórzanych i jest to pierwszy zapach w tej kategorii , po którym mnie nie mdli i kóry mnie nie odrzuca. Zapach miły, podoba mi się nie mniej dla mnie , wielbicielki cięzkich woni , nieco za delikatny.

Na mojej synowej zapach układa sie bardziej intensywnie.
Używam tego produktu od: globalnie od dwóch dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze 50 ml