Gift of Nature, Delikatna pianka do mycia twarzy do cery naczynkowej

Gift of Nature, Delikatna pianka do mycia twarzy do cery naczynkowej

Delikatna pianka do mycia twarzy z czystkiem oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz makijażu. Nie podrażnia jej i łagodzi zaczerwienienia. Zawarty w piance hydrolat z czystka łagodzi zaczerwienienia i regeneruje skórę. Pobudza mikrokrążąnie, dzięki czemu skóra jest ujędrniona. Jest także bogaty w polifenole, czyli związki pochodzenia naturalnego, wykazujące działanie łagodzące. Skóra po zastosowaniu pianki jest dokładnie oczyszczona, złagodzona, nawilżona i przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne.

Ten kosmetyk:
składnik wiodący: czystek
zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego
oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz makijażu
nie podrażnia skóry, łagodzi zaczerwienienia

z pompką
pianka
>100ml

Co prawda nie mam cery wrażliwej, ale piankę wzięłam na próbę bo innej nie było akurat w Rossmannie. Naprawdę fajny produkt, o dziwo bardzo wydajny, używam 2x dziennie od sierpnia i końca nie widać

Świetna delikatna pianka

Mam cerę mieszaną, a nie naczynkową. Wybierając kosmetyki kieruję się przede wszystkim ich składem, stąd wypróbowałam tę piankę.

Pianka jest w dużym opakowaniu, a biorąc pod uwagę również jej właściwości jest mega wydajna. Ma wygodną w użyciu i dobrze działającą, nie zacinającą się pompkę. Ma przyjemny zapach, średnio intensywny. Konsystencja pianki jest IDEALNA - bardzo stabilna, utrzymująca poślizg. Chodzi mi to, że czasem pianka jest bardzo wodnista albo mimo mimo pewnej początkowej stabilności po chwili staje się taka, przez co daje wrażenie niedomycia. Ta pianka pod względem konsystencji jest idealna, dobrze się rozprowadza i przez cały czas mycia pozostaje pianką.

W składzie, po nawilżającej glicerynie, znajdziemy kompozycję czterech detergentów: Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (łagodne) oraz Sodium Lauroyl Sarcosinate (dość mocny). Dodatkowo hydrolat z czystka, Maltooligosyl Glucoside (ma działanie przeciwświądowe, ochronne przed odczynami zapalnymi), hydrolizat skrobi kukurydzianej i kwas mlekowy (humektanty). Poza tym, standardowo, różne dodatkowe substancje typu konserwanty, zapachy.

Pianka bardzo łagodnie, ale dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia jej, nie daje uczucia ściągnięcia czy suchości. Daje uczucie świeżości. Nie zauważyłam, by jej działanie było aż tak daleko idące żeby np. łagodziło zaczerwienienia albo miało ogólne działanie pielęgnacyjne - po prostu robi to, co powinna, czyli łagodnie, ale dobrze oczyszcza.

Polecam!

Łagodna pianka do twarzy

Potrzebowałam czegoś dobrego do oczyszczenia twarzy, a jako, że stosuję krem z tej samej serii, który bardzo lubię, zdecydowałam się na kupno tej pianki. Solidna pompka, ładne opakowanie, miły zapach, wydajna. Dobrze oczyszcza twarz, ale nie zauważyłam zmniejszenia widoczności zaczerwienień. Mimo wszystko jestem z niej zadowolona i pewnie jeszcze kiedyś ją kupię.

Cudowna pianka do cery naczynkowej

Nigdy nie lubiłam pianek, bo strasznie mnie ściągały i rzadko po nie sięgałam. Pianka znajdowała się w poprzedniej edycji Secret Boxa z Elfa Pharm. Ma bardzo ładny i przyjemny zapach. Cudownie się pieni, ma aksamitną formułę. Do porannej pielęgnacji wystarcza mi naciśnięcie jednej pompki, ale nie do samego końca. Przy demakijażu potrzebuję jej ciut więcej. Z makijażem radzi sobie o dziwo bardzo dobrze, oczyszcza jak należy, a co ważne przy demakijażu oczu nie szczypie. Nawet gdy otworzymy zapienione oczy w trakcie mycia, nic nie piecze, nie spływa, nie dostaje się do oczu. No i najważniejszy efekt PO: Nie powoduje uczucia ściągnięcia, co jest dla mnie najważniejsze w produktach do mycia twarzy. Lubię swoją buzię po tej piance. Ładny, wyrównany koloryt. Skóra jest świeża, wypoczęta i wygląda na zdrową. Robi z moją twarzą to, czego oczekuję po kosmetykach do cery naczynkowej. Sprawdza się zarówno latem i zimą. Dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji, bo wygładzona jest doskonale. Jestem w trakcie drugiego opakowania i nie ma mowy, żebym sama z siebie sięgnęła po jakąkolwiek inną piankę. No chyba, że producent wycofa ją ze sprzedaży :D
Ogromnym plusem jest to, że to produkt naszej rodzimej marki, lubię wspierać to co polskie :)

Świetna - bardzo wydajna, delikatna, ale dobrze oczyszczająca

Mam cerę z tendencją do powstawania zmian trądzikowych. Pianki używałam do porannego mycia twarzy i sprawdziła mi się do tego idealnie.
Opakowanie jest plastikowe, proste i mi osobiście przypadło do gustu. Pompka również działa sprawnie i dawkuje odpowiednią ilość produktu.
Zapach jest lekko dziwny i perfumowany, ale mi osobiście nie przeszkadza w użytkowaniu i nie utrzymuje się na twarzy po myciu.
Konsystencja jest przyjemna, niezbyt wodnista i dobrze utrzymuje się na ręce i twarzy.
Skład bardzo dobry tak samo działanie. Skóra jest przyjemnie oczyszczona, ale nie ściągnięta ani wysuszona, wręcz ukojona, a zaczerwienienia są zmniejszone.
Dodatkowo jest to najbardziej wydajana pianka, jakiej używałam do tej pory i na pewno zakupię ją ponownie.

Delikatne oczyszczenie

Mam cerę mieszaną z wrażliwymi policzkami na których lubią pojawiać się czerwone pajączki.
Piankę kupiłam w bardzo atrakcyjnej cenie w Rossmanie.
Konsystencja jest bardzo fajna, dobrze spieniona. Testowałam już droższe pianki które nazywały się piankami a konsystencja piany pozostawiała sporo to życzenia. Stosowałam ją tylko rano, ponieważ wtedy stawiam na delikatniejsze oczyszczanie. Bardzo fajnie odświeża i oczyszcza twarz z pozostałości nocnej pielęgnacji. Zapach perfumowany, przyjemny. Warta przetestowania.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

Nie polecam tej pianki możliwe ze jestem uczulona na jakiś składnik. po umyciu buzi miałam całą zaczerwienioną i miałam uczucie wyżerania skóry.... produkt został zakupiony w hebe.

Najlepsza

W poszukiwaniu czegoś do mycia twarzy, skusiłam się na tę piankę, i to był strzał w 10. Pianka jest wydajna - mi wystarcza niecała pompka, żeby umyć całą twarz i czuć, że jest oczyszczona. Ma ładny, acz dość perfumowany zapach, co osobiście mi nie przeszkadza. Nie podrażnia, nie zapycha, a mam cerę suchą i wrażliwą, ale skłonną do zapychania. Po umyciu nie czuję mocnego ściągnięcia.

przyjemna

Z tego co mi wiadomo marka Gift of Nature jest stosunkowa nowa na rynku, zwróciła moją uwagę swoją szatą graficzną, zaczęłam od testowania szamponu a teraz widzę, że weszła pielęgnacja. Na pewno kupię ich kolejne produkty, bo zapowiada się obiecująco.

Zalety:
-przyjemna formuła pianki
-delikatnie, ale bardzo dobrze oczyszcza
-nie podrażnia
-nie uczula
-ładny, delikatny zapach - lekko słodki
-wydajna
-wygodne opakowanie z pompką, które dozuje idealną ilość produktu
-cena
-skład
-dostępność

2/10

Piankę zakupiłam dzięki promocji w rossmanie, bo kosztowała tylko 10 zł. Moim zdaniem pianka jest całkiem okej do rannego przemycia twarzy. Pianka nie spowodowała u mnie żadnego wysypu, lecz po dłuższym czasie użytkowania jest ona trochę monotonna w użyciu i chce się ją zwyczajnie skończyć i zacząć używać czegoś nowego.

Przyjemny produkt do oczyszczania twarzy

Mam mieszaną cerę z tendencją do powstawania zmian trądzikowych. Z uwagi na to, że stosuję różnego rodzaju środki antytrądzikowe to staram się bardzo dokładnie, ale jednocześnie delikatnie oczyszczać swoją skórę.

Moje oczyszczanie twarzy zaczynam od użycia płynu micelarnego, który usuwa makijaż, a następnie używam produktu do oczyszczania twarzy. Z uwagi na to nie będę oceniać tego produktu w kategorii zmywania makijażu oraz jego resztek, dlatego ponieważ ten produkt (moim zdaniem) nie służy do tego.

To moja pierwsza pianka do oczyszczania twarzy. Może właśnie z tego powodu ciężko było mi się przekonać do tego produktu. Uważałam, że ma ubogą konsystencję i musiałam użyć około 2-3 pompki tego produktu, aby "poczuć ją na skórze". Jednak z czasem przekonałam się, że nawet użycie mniejszej ilości produktu pozwala mi na dokładne oczyszczanie oraz wykonanie delikatnego masażu twarzy. Dodatkowo przed użyciem warto wstrząsnąć produkt.

Skład produktu jest bardzo dobry! Nie ma w niej mocnych detergentów, dzięki czemu nie mam uczucia ściągnięcia twarzy oraz produkt nie powoduje wysuszenia. Sprawdza się w trakcie stosowania innych produktów wysuszających.

Opakowanie produktu jest ładne, wraz z końcem produktu nie psuje się oraz nie zacina się. Pianka ma neutralny zapach. Wydajność jest okej, chociaż żele do mycia, których używałam wcześniej były wydajniejsze. Jednak mimo wszystko niska cena sprawia, że nie jest to problemem.

Czy kupię ją ponownie? Nie wiem. Na rynku jest wiele nowych produktów do oczyszczania twarzy z podobnej półki cenowej. Produkt jest fajny - delikatnie oczyszcza, często można dostać go w promocji, ma ciekawe opakowanie.

Całkiem niezła

Cera naczynkowa i mieszana = cera wymagająca, nazywając rzeczy po imieniu koszmar!
Szukałam długo produktu, który oczyści twarz z ciężkiego makijażu, nie podrażni, nie wysuszy i nie ściągnie skóry.
Całkiem ładna etykieta, chwytliwy opis i promocja zachęciły do spróbowania pianki.

Plastikowy pojemnik z pompka, higieniczny, pompka działa bez zarzutu. Wystarczy jedna „porcja” (niestety ja muszę nacisnąć dwa razy, początek natręctwa????) wystarczy na zmycie makijażu. Czyli wydajna.

Szoruje oczy i nie szczypią, może trochę ale to może być resztka makijażu. Podczas rannego rytuału nie nam z tym problemu.

Skóra jest oczyszczona, zauważyłam po około 3 tygodniach stosowania mniej zanieczyszczeń, wągrów i zaskórników w miejscach w których zawsze miewałam problemy.

Twarz a w zasadzie skóra jest zmartwiona, przygotowana na dalsze zabiegi.

Szybko i dokładnie się zmywa.

Trochę ściąga ale ja i tak zawsze przemywam tonikiem i nakładam serum lub krem.

Polecam, ja pewnie kupię ponownie, a ze jest bardzo wydajna to trochę minie ☺️.

Bardzo ją lubię!

Pianka delikatnie oczyszcza skórę twarzy. Nie podrażnia i nie wysusza. Ma przyjemny zapach. Przekonuje mnie także jej skład. Moja cera nie jest naczynkowa, ale wybrałam tę piankę, zakładając , że musi być bardzo łagodna i kojąca, skoro producent dedykuje ją właśnie takiej cerze. I nie pomyliłam się. Według mnie to bardzo dobry produkt w przystępnej cenie.