NeoNail, Revital Base Fiber (Wzmacniająca baza do paznokci)

NeoNail, Revital Base Fiber (Wzmacniająca baza do paznokci)

Pojemność 7,2 ml

Dostepna w odcieniu Rosy Blush i Milky Cloud. Poznaj nową odsłonę kulowej bazy hybrydowej Revital Base Fiber – zawiera w sobie wszystkie właściwości, za które ją pokochałyście, a do tego dodaliśmy do niej nieco koloru. Dzięki temu w kilka chwil zmalujesz perfekcyjny manicure, stworzysz świetną bazę pod zdobienia lub podkreślisz odcień pastelowych lakierów hybrydowych.

Wpiszesz się w najnowsze trendy kolor Rosy Blush to ponadczasowy, dziewczęcy róż, który sprawdzi się na każdą okazję. Nałóż go na paznokcie i wykończ manicure dowolnym topem stylizacja będzie gotowa w kilka chwil. Możesz też wykorzystać Revital Base Fiber jako klasyczną bazę i zaaplikować na nią lakier hybrydowy w ulubionym kolorze.

Trwałość nawet na delikatnej płytce - dzięki zawartości włókien syntetycznych baza ta sprawi, że manicure utrzyma się długo nawet na kruchych, łamliwych paznokciach. Z jej pomocą również idealnie wypełnisz mikropęknięcia płytki tworząc efekt mocnych i gładkich paznokci.
B ogaty skład - Revital Base Fiber to nie tylko trwałość czy piękny, dziewczęcy kolor, ale również wapń oraz witaminy E i B5.
Przedłużenie i nadbudowa – baza Revital Base Fiber pozwala również na dodanie swoim paznokciom do 7 mm długości.
Stylizacja w kilka chwil – Revital Base Fiber to produkt, który znacząco skróci czas wykonywania manicure. Wystarczy, że nałożysz odcień Rosy Blush, wykończysz całość dowolnym topem i gotowe! Dodatkowo produkt ten jest niezwykle łatwy w aplikacji, a to wszystko za sprawą krótkiego, świetnie wyprofilowanego pędzelka.
Odkryj bazę hybrydową do zadań specjalnych – to dobrze Wam znana, kultowa Revital Base Fiber. Tym razem jednak wzbogaciliśmy ją o kolor! Skuś się na odcień Milky Cloud, który nada Twojej płytce delikatnego, mlecznego zabarwienia. To idealny produkt do zmalowania szybkiego manicure – możesz nałożyć ją na swoje paznokcie, a następnie wykończyć stylizację topem. Revital Base Fiber w kolorze Milky Cloud to też świetna baza pod kolorowy lakier hybrydowy, którego odcień zostanie jeszcze bardziej podkreślony.

Za co jeszcze ją pokochasz?
-Wzmocnienie Revital Base Fiber ma w swoim składzie specjalne włókna, wapń oraz witaminy E i B5. Dzięki nim stylizacja hybrydowa utrzyma się nawet na słabych, łamliwych płytkach.
-Idealny wygląd - mleczny odcień produktu wyrówna kolor Twojej płytki podkreślając jej naturalne piękno.
-Przedłużenie i wypełnienie -z Revital Base Fiber dodasz swoim paznokciom nawet 7 mm długości oraz wyrównasz mikropęknięcia płytki paznokcia.
-Szybki manicure - nałóż bazę w odcieniu Milky Cloud i wykończ stylizację topem. Tylko tyle wystarczy, aby cieszyć się perfekcyjnymi paznokciami, które są gotowe w kilka chwil! To też świetna baza pod różne kolory lakierów hybrydowych – świetnie sprawdzi się szczególnie w połączeniu z pastelami.
-Łatwa aplikacja – doskonale wyprofilowany, krótki pędzelek ułatwi nakładanie Revital Base Fiber nawet na nierówną, kruchą płytkę.

Skład jest w trakcie moderacji.

• DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HEMA, ISOBORNYL METHACRYLATE, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, GLYCOL HEMA-METHACRYLATE, SILICA, NYLON-66, PEG-9 DIMETHACRYLATE, BIS(METHACRYLOYLOXYETHYL)PHOSPHATE, TOCOPHEROL, CALCIUM PANTOTHENATE, BHT, HYDROQUINONE, P-HYDROXYANISOLE, CI 77891.

Jedna z lepszych baz, z którą przyszło mi do tej pory pracować

Jedna z lepszych baz, z którą przyszło mi do tej pory pracować. Bardzo ją lubię głównie dlatego, że dobrze utwardza paznokcie, nawet te słabowite i nie ma problemu z rozdwajaniem, a po jej stosowaniu stają się nawet mocniejsze. Ma cieniutkie włókienka nylonowe i dobrze zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniem.

Gęstość odpowiednia, baza jest też prawie przezroczysta i dobrze się ją rozprowadza na paznokciach. Nie zostawia smug, nie spływa na skórki, a sam pędzelek jest bardzo wygodny. Dobrze się też utwardza
I jest trwała - utrzymuje się spokojnie 3 tygodnie i wygląda jak świeżo nałożona :)

Najlepsza baza do miękkich paznokci

Baza, która wprost idealnie nadaje się do miękkich i słabych paznokci. Utwardza je i zabezpiecza, co pozwala przez kilka tygodni cieszyć się trwałym manicure. Dzięki temu, że jest gęsta nie spływa na skórki i na pewno ułatwia to też jej formowanie przy przedłużeniach. Da się ładnie zbudować paznokieć. Zdejmowanie potem również nie sprawia mi żadnych trudności.

Jedna z ulubionych baz Neonail

Fajna, lubię jej używać, myślę, że sprawdzi się też u innych osób ze słabą, pękającą płytką. Jest bardzo gęsta, co mi ułatwia robienie przedłużenia, można ładnie stworzyć krzywą C i dobrze zabezpiecza słabe paznokcie. Wydajność i trwałość bez zarzutu, mogę przez kilka tygodni nie martwić się o wygląd paznokci.

To zdecydowanie najlepsza baza z jaką przyszło mi pracować :)

To zdecydowanie najlepsza baza z jaką przyszło mi pracować :) Do słabych paznokci jest idealna, bo je utwardza, minimalizuje też rozdwajanie. Dzięki zawartości witamin są mocniejsze i można je zapuszczać bez obaw. Bazę dobrze się rozlewa na płytce paznokcia, nie pozostawia żadnych smug i nie zalewa skórek. Konsystencja ok, dość gęsta, ale mimo tego aplikuje się ją całkiem dobrze.

+ trwałość
+ zawartość witamin dobrze wpływa na kondycję paznokci
+ nie zalewa skórek, nie pozostawia smug
+ wygodna aplikacja

Do słabej płytki

Jak macie słabą płytkę, to koniecznie powinniście jej spróbować. Przy długim stosowaniu wzmacnia paznokcie, moje stały się grubsze i mocniejsze. Aplikacja jest łatwa, chociaż baza jest gęsta, ale to ułatwia robienie przedłużenia i zazwyczaj wszystkie tego typu bazy są gęstsze. Plus też taki, że nie spływa na skórki. Lakiery świetnie się dzięki niej trzymają.

Z tej bazy korzystam od jakiegoś czasu, zachęcił mnie opis, że wzmacnia płytkę paznokcia. Moje paznokcie są łamliwe, kruche i muszę na nie uważać, ale baza radzi sobie z nimi rewelacyjnie - bardzo dobrze je utwardza. No i skończył się przykry problem z rozdwajającymi paznokciami. Sama baza ma dobrą konsystencję - jest gęsta, ale także elastyczna więc dobrze się ją nakłada i nie jest ciężka. Spokojnie utrzymuje się ok. 3 tygodni na paznokciach.

Najlepsza dla delikatnej płytki

Idealnie się sprawdziła ta baza przy mojej delikatnej płytce paznokciowej ze skłonnością do rozdwajania się. Widzę, że paznokcie mi się wzmocniły a stosowałam ją przez kilka miesięcy cały czas. Samo nakładanie nie sprawia mi problemów, lubię nią robić przedłużenia, jest gęsta co ułatwia pracę z bazą. Dobrze zabezpiecza paznokcie i mimo, że z natury są dość miękkie, to przedłużenie jest trwałe, nic się z nim nie dzieje z upływem czasu czy pod wpływem ciepła.

Ta baza to pozytywne zaskoczenie

Ta baza to pozytywne zaskoczenie. Gęsta, niemalże przezroczysta i dobrze się ją nakłada na płytkę, brak jakichkolwiek śladów od pędzelka i nie zalewa skórek.

Używam od kilku miesięcy i na pewno poprawiła mi się jakość paznokci - są mniej łamliwe, twardsze. Początkowo moja płytka paznokcia była cienka i słaba, ale baza sprawdziła się idealnie.

Dobrze radzi sobie z przedłużaniem paznokci i wyrównuje wszystkie niedoskonałości, które powstają w skutek zabaw z pilnikiem :)

Bazę poleciła mi przyjaciółka, bo korzysta i jest zadowolona.

Bazę poleciła mi przyjaciółka, bo korzysta i jest zadowolona. Za jej namową zamówiłam, korzystam od kilku tygodni i to był strzał w dziesiątkę.

+ bardzo trwała, dobrze się trzyma, jest odporna
+ miałam problemy ze słabymi paznokciami, często się łamały, a odkąd korzystam z tej bazy zauważyłam, że ich kondycja się poprawiła, oby tak dalej
+ pod lakier hybrydowy świetnie się sprawdza

Jak tylko będzie mi się kończyła to zamawiam kolejną, ale pewnie nie nastąpi to zbyt szybko, bo jest dość wydajna.

Baza perełka

Baza perełka, kupiłam sobie już jakiś czas temu i używam prawie cały czas. Mam odcień przezroczysty i Rosy Blush. Ten drugi dopiero pierwszy raz nałożyłam ale już mi się podoba. Odcień jest piękny, łatwo się aplikuje, nie robią się smugi i super się sprawdziła pod pastele. To też fajny sposób żeby zrobić sobie taki naturalny manicure, wystarczy na bazę nałożyć top, szybki i ładny manicure gotowy. Trwałość oceniam na piątkę, baza super się trzyma płytki i nie robią się żadne odpryski.

Tej bazy używam już dłuższy czas i jest rewelacyjna.

Tej bazy używam już dłuższy czas i jest rewelacyjna. Na pewno jeszcze ją kupię, mimo że często używam, to jeszcze trochę mi jej zostało. Pozwala zrobić przedłużenie na dość kruchych paznokciach i zabezpiecza je.

+ utwardza paznokcie na długo
+ wzmacnia paznokcie, nie są już łamliwe, jak kiedyś
+ nie zalewa skórek i dobrze się ją rozprowadza
+ brak grudek na paznokciach
+ trwała, dobrze się trzyma.