Eveline, Nail Therapy professional, Bio Power, Naturalny utwardzacz odżywka-ratunek dla paznokci `Głęboka regeneracja`

Naturalny Utwardzacz zawiera prawdziwe bogactwo biologicznie aktywnych składników naturalnych m.in. ekstrakty z SUPER-FOODs (np. JARMUZ, BROKUŁ), SKRZYP POLNY (źródło wzmacniającej krzemionki), czy pochodzące z upraw ekologicznych olejki (BIO-MONOI, BIO-KOKOS, BIO-KONOPIE). Aktywują one naturalne mechanizmy naprawcze najbardziej wymagających paznokci, stymulują ich odnowę i zdrowy wzrost. Specjalistyczny kompleks utwardzający POWER-NAILTM intensywnie remodeluje i uszczelnia cienką, kruchą płytkę. BIO POWER Naturalny utwardzacz to odżywka-ratunek, składająca się aż w 80% ze składników pochodzenia naturalnego. Połączenie najskuteczniejszych substancji utwardzających i organicznych bio-składników gwarantuje maksymalnie efektywną i bezpieczną terapię dla każdego rodzaju paznokci.

14-dniowy program naprawczy eliminuje wszystkie symptomy słabej płytki:
- Nierówna powierzchnia
- Rozdwajanie
- Pękanie
- Miękkość
- Mikroubytki
- Brak połysku

Odżywka BIO POWER nie zawiera formaldehydu.

Zaskakująco dobrze działa - spełnia oczekiwania

Wiemy, jak to jest z tymi odżywkami w formie lakieru. Dobrze, jeśli pomaga podczas nałożenia, ale później, po zaprzestaniu używania, paznokcie są nadal nieodżywione, kruche, rozdwajające się. Wiele razy sama się przejechałam na takich odżywkach. Jednak miałam przyjemność wygrać ten produkt w konkursie na Wizażu (za co serdecznie dziękuję!). I postanowiłam dać szansę temu kosmetykowi. Nie zawiodłam się! Naprawdę, efekty są godne uwagi :)

Moje paznokcie
Mam paznokcie nietknięte żadnymi zabiegami u kosmetyczki - sama piłuję, poleruję, odżywiam i nawilżam. Ale mam problem z rozdwajającymi się końcówkami paznokci i ogólną skłonnością do miękkości.

Odżywka (czy tam bio-utwardzacz) jest wlana w zgrabną, piękną i wygodną buteleczkę. Zakrętka jest szczelna, szkło grube i bez niedorobień, więc produkt nie wysycha będąc zamkniętym. Pędzelek ma cudny kształt, jest szeroki i elastyczny, jednak lekko sztywny, dzięki czemu nakładanie odżywki jest banalnie proste i unika się rozlewania produktu na skórki. Bardzo łatwo tym manipulować! Pędzelek dozuje przyjemną do aplikacji ilość produktu - same plusy.

Zapach
Zapach jest specyficzny. To na początku oczywiście woń rozpuszczalnika kosmetycznego (bo w końcu to lakierowy produkt), ale potem czuć coś ziołowego, jakby leśnego. Bardzo to przyjemne, zostałam pozytywnie zaskoczona :) Zapach utrzymuje się przez jakiś czas, ale po kilku godzinach słabnie - a i tak jest wyczuwalny tylko, kiedy się wwąchamy w płytkę paznokcia.

Efekt
Efekty takich produktów dzielę na dwa typy: tuż po aplikacji i efekt długotrwały.
Zaraz po wyschnięciu 1 warstwy utwardzacz jest niemal niewidoczny - błyszczy się. Po dwóch warstwach widać już mleczność (pewnie dzięki mikrocelulozie). Płytka jest widocznie twardsza, odporna na zarysowania.
Efekt długotrwały jest zaskakujący - po 14 dniach używania (ale kontynuowałam dalej) zauważyłam naprawdę wzmocnioną płytkę (oczywiście już bez nałożonego produktu). Może nierówności paznokcia się nie zmniejszyły, ale czuć, że sam w sobie jest mocniejszy. Dodatkowo zmniejszyły się moje problemy z rozdwojeniami - nie jest to co prawda całkowity ich zanik, ale jednak.

Zmywanie
Utwardzacz ma niestety wadę - nie jest tak trwały, jak bym chciała. U mnie utrzymuje się do 3 dni bez schodzenia samoistnego - ale jak mam intensywne mycie naczyń lub długo moczę dłonie podczas włosingu - niestety schodzi. Najpierw przy skórkach, potem płatkami przy brzegu paznokcia. Muszę go zmyć - ale tutaj też troszkę się trzeba napracować.

Skład
Skład bardzo mi się podoba - jest dużo substancji roślinnych, które rzeczywiście mogą wpływać na efekt długotrwały.

Warto po ten utwardzacz sięgnąć - nie jest drogi, a naprawdę może pomóc. Jeśli tylko jesteśmy gotowe co 3 dni go zmywać (i takie zmywanie nie wpływa jakoś specjalnie na wysuszenie paznokcia, o ile stosujemy krem do rąk), to ten produkt naprawdę może stanowić taki długi zabieg na paznokcie.

Jak dla mnie super!

????Odżywka ma aż 80% składników pochodzenia naturalnego, a jej formuła jest wegańska.
????W skład tej odżywki wchodzą składniki takie jak m.in skrzyp polny, olejek kokosowy, ekstrakty z brokuła i jarmużu, które dobrze wpływają na paznokcie i stymulują ich odbudowę i wzrost.
????Odżywka ma chronić paznokcie przed łamaniem i rozdwajaniem, a jednocześnie je utwardzać - po zastosowaniu rzeczywiście zauważyłam utwardzenie płytki paznokcia oraz mniejszą podatność na złamania czy uszkodzenia.
????Odżywka przy nałożeniu 1 warstwy jest  bezbarwna, ale przy nałożeniu 2 warstw daje ładny, delikatny mleczny kolor.
????Dzięki niej moje paznokcie są w zdecydowanie lepszym stanie, są zdrowe i zaczęły szybciej rosnąć.
????Łatwo się rozprowadza, szybko zasycha.
????Moim zdaniem odżywka jest warta uwagi i godna polecenia. Lubię odżywki do paznokci marki Eveline, miałam już kilka i każda sprawdziła mi się dobrze i spełniła moje oczekiwania.

Zapraszam na mój profil na Instagramie @prze.znaczenie :)

Polecam niezdecydowanym

Jestem świeżo po zdjęciu hybryd i moje paznokcie były w krytycznym stanie. Łamały się na początku bardzo. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę w ich kondycji także jestem zadowolona.

Paznokcie podratowane!

Z racji wykonywanej profesji, moje paznokcie są ciągle narażone na działanie wszelakich środków dezynfekcyjnych o dosyć drażniących i niszczących ich płytkę właściwościach. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam również, iż moje paznokcie zaczynają się rozdwajać oraz łamać, a zapuszczenie ich dłuższych jest wyzwaniem nie lada. Dlatego możliwość przetestowania produktów firmy Eveline z serii Nail Therapy Professional spadła mi niczym z nieba!
Utwardzacz zamknięty jest w wygodnej buteleczce, bardzo estetycznej zresztą. Pędzelek jest szeroki, a włosie odpowiedniej "twardości", dzięki czemu produkt łatwo nanosi się na płytkę paznokci. Właściwie wystarczy jedno pociągnięcie, by pokryć cały paznokieć kosmetykiem. Po naniesieniu utwardzacza paznokieć nabiera lekko białawego koloru i delikatnego połysku, dzięki czemu wygląda estetycznie (efekt się nasila po nałożeniu dwóch warstw - wtedy paznokieć wygląda niczym po french manicure). Najważniejsze jednak są efekty! A te są naprawdę zachęcające.
Przede wszystkim paznokcie stają się o wiele mocniejsze, nie rozdwajają się ani nie łamią. Ba, udało mi się je nawet ładnie zapuścić na długość sięgającą niemalże czubka opuszki palca, a to już osiągnięcie. Powierzchnia paznokcia została ładnie wyrównana, czegóż chcieć więcej? Plus również za fakt, iż kosmetyk nie posiada bardzo drażniącego nozdrza zapachu, jak to nieraz w przypadku tego rodzaju produktów bywa.

Używa produktu od: próbka

Super sprawa

Utwardzacz dostałam w idealnym momencie. W chwili kiedy miałam zdjętą hybrydę a moje paznokcie wołały "ratuj". Moje paznokcie wyglądały mniej więcej tak: kruche jak papier, rozwarstwiające się na końcówkach i każde zahaczenie o coś lub uderzenie w klawiaturę powodowało uszkodzenia. Zaryzykowałam. Zastosowałam się do wskazówek z opakowania. Położyłam dwie warstwy odżywki. Już mi się spodobała. Po pooranych hybrydą paznokciach nie było śladu. Odżywka z racji tego, że ma kolor mleczny/biały, zatuszowała mikrouszkodzenia płytki. Paznokcie nabrały schludnego i estetycznego wyglądu. Plus za to! Po zakończonym teście muszę przyznać, że utwardzacz spełnił swoje zadanie. Paznokcie powoli wracają do formy. Zauważyłam poprawę w ich twardości, mniej się łamią i poprawiły się wizualnie. Dodam tak na marginesie, że produkt ma przyjemny, niedrażniący naszego nosa zapach. Polecam.

Bardzo dobry produkt

Po długim czasie robienia manicure hybrydowego nadszedł u mnie czas na odpoczynek i regenerację paznokci. Cieszę się, że trafiłam na BIO Power od Eveline, bo jestem z tego produktu zadowolona. Bardzo wygodna aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi to nie jedyna zaleta tej odżywki, ale jedna z kilku, które mnie do niego przekonały. Kolejna to szybkie schnięcie -wystarczy chwilę odczekać, by móc wykonywać codzienne czynności. Po stosowaniu produktu zauważyłam, że paznokcie są mocniejsze (ostatnio bardzo łatwo się kruszyły i rozdwajały) i twardsze, nie łamią się. Podoba mi się, że po nałożeniu preparatu paznokcie nie są bezbarwne, a mleczne. Plus za to, że produkt jest wegański i bio. Dodatkowo na uwagę zasługuje zapach specyfiku - mi się podoba. Jest charakterystyczny, ziołowy i jeśli ktoś lubi takie "dziwne" zapachy, będzie zachwycony :) Jednocześnie, na drugiej dłoni stosowałam produkt tej samej marki o podobnym działaniu i stwierdzam, że produkt BIO power z nim wygrał batalię o miano lepszej odżywki do regeneracji paznokci.

Używa produktu od: próbka

Bio power!

Niestety dwa tygodnie testowania produktu to trochę za krótko. Ale po tych kilkunastu dniach stwierdzam, że jest to fajna odżywka. Podoba mi się jej skład: skrzyp polny, naturalne olejki. Naturalne składniki wyczuwa się po otwarciu oraz przez jakiś czas zostaje on na paznokciach.
Dużym plusem jest jego wydajność dzięki szerokiemu pędzelkowi. Przypadł mi do gustu. Odniosłam wrażenie, że pionowe paski na płytce stały się mniej widoczne. Paznokcie są twardsze i nie rozdwajają się. Wcześniej moje paznokcie wyginały się przez swoją miękkość... Myślę, że sięgnę jeszcze po niego ????
✔️ Naturalny skład
✔️ Wydajność
✔️ Mocniejsze paznokcie
✔️ "wypełnia" ubytki na płytce paznokcia
✔️ Paznokcie przestały się rozdwajać
✔️ Szeroki pędzelek

Niestety 2 tygodnie testowania to zdecydowanie za mało (mam nadzieję, że wizaż w końcu wydłuży testowanie do co najmniej miesiąca).
Jedynie co zaobserwowałam przy tej odżywce to nie rozdwajanie się paznokci, nie zadzierają się tak jak wcześniej, ale wcale po niej szybciej nie rosną. Płytka jest jakby matowa. A utwardzenie jest może minimalne - nie takiego utwardzenia oczekiwałam.
Tak średnio ta odżywka mi przypadła do gustu. Po nią raczej więcej nie sięgnę. Wersja SOS jest zdecydowanie lepsza.
W tej odżywce jedynie co mi się podoba to szeroki pędzelek, którym bardzo dobrze nakłada się produkt.

Polecam ????????

Wraz z rozpoczęciem kwarantanny w kraju rozpoczęła się kwarantanna moich paznokcii ;) po długiej stylizacji hybrydą moje paznokcie stały się miękkie i łamliwe. Dzięki tej odżywce w końcu wracają do dobrego stanu. Stały się twardsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Dzięki tej odżywce paznokcie również szybciej rosną. To co jesczcze bardzo mi się podoba to ten piękny mleczny odcień! Niby tylko odżywka, a wygląda super. Po nałożeniu daje użycie chłodzenia i wydaje się jakby wchodziło w głąb płytki. Plusem jest także to, że skład jest bio a kosmetyk jest wegański ????

Utwardzenie paznokci w buteleczce :)

Po kilkunastodniowej terapii odżywką SOS dla kruchych i łamliwych paznokci od Eveline, sięgnęłam po naturalny utwardzacz. To najlepszy tego typu produkt jaki kiedykolwiek stosowałam!! Skład nie jest w 100% naturalny, jednak znajdziemy tu wiele cennych ekstraktów roślinnych, które działają wzmacniająco i utwardzający.
Odżywka wysycha dość szybko, więc jej aplikacja nie jest problematyczna. Dwie warstwy lakieru wytrzymują na moich paznokciach 3-5 dni bez odprysków, po tym czasie zmywam stare warstwy i aplikuję nowe.
Po kilkunastu dniach stosowania moje paznokcie stały się gładsze, twardsze i wzmocnione.

Utwardzacz który działa

Miałam słabe, cienkie paznokcie. Do testowania podeszłam trochę sceptycznie, z myślą, że nic już nie pomoże moim paznokciom. A jednak pomyliłam się. Moje paznokcie naprawdę stały się twardsze, ładnie błyszczą. Ja napewno będę go używać. Szczerze polecam.

Polecam fajna odżywka

Odżywka Bio Power to dla mnie nowość, która jest doskonałym odżywieniem dla moich paznokci po hybrydach . Kolor w buteleczce biały, ale po nałożeniu na paznokcie prawie niewidoczny. Zdaje się być lekko mleczny co sprawia ,że paznokcie wyglądają na estetyczne i zadbane. Są widocznie twardsze, nie wyginają się. Nie ma też mowy o łamaniu czy rozdwajaniu. Produkt dobrze się u mnie sprawdza się w tym trudnym czasie, gdzie muszę pracować w rękawiczkach przez osiem godzin niemalże bez przerwy. Nic mi się nie rolkuje czy też nie odpryskuje. Paznokcie wyglądają na zdrowe, ładne i odżywione. Jedyny minus, który mnie zaskoczył przy 100% Vegan, jak napisano na opakowaniu, to bardzo chemiczny zapach. Jest to uciążliwe po otworzeniu produktu i podczas aplikacji, bo nieprzyjemny aromat utrzymuje się aż do wyschnięcia na paznokciu.