Mixa, Lip Balm Anti-Dryness (Balsam do ust przeciw przesuszaniu)

Mixa, Lip Balm Anti-Dryness (Balsam do ust przeciw przesuszaniu)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 4,7 g

Od pierwszego zastosowania skóra jest odżywiona, wygładzona i chroniona przed przesuszeniem.

w sztyfcie
<10ml
balsam do ust

Uwielbiam

Kupiłam głównie ze względu na bardzo pozytywne opinie na wizażu. Stosowałam Izotek, więc zmagałam się z naprawdę porządnymi przesuszeniami. Musiałam znaleźć coś skutecznego.

Produkt ogólnodostępny- zarówno w Rosmannie, jak i wielu sklepach online. Cena przystępna, zwłaszcza przy niezłej wydajności. Opakowanie graficznie przypomina trochę produkty apteczne, nie przyciąga uwagi, co jest raczej typowe w ogóle dla kosmetyków Mixy. Sztyft jest miękki, przyjemny dla ust, bardzo ułatwia aplikację.

Uważam, że to naprawdę świetny produkt. Naprawdę nie potrafię wymienić niczego innego, lepszego dla moich ust. Po Izoteku usta przypominały prawdziwy wiór, istna pustynia. Odstające suche skórki, uczucie napięcia, często bardzo widoczne, krwawe pęknięcia. Nie zaczął działać od razu. W krótkim czasie ograniczył bolesność i dalsze pękanie. Polepszył również zdolności regeneracyjne skóry i po miesiącu nie było widać już śladu po dawnej małej tragedii. Usta są nawilżone, wygładzone, przyjemne w dotyku, nie pękają, nie są też takie ściągnięte.

Jestem zakochana. Mam kilka produktów w zapasie, więc póki co nie kupię kolejnego opakowania, ale kiedy skończę, pewnie zaopatrzę się znowu.

Średniak

Zwykła pomadka, bez zachwytu. Na plus zapach, i zamknięcie. Cena jednak stanowczo odstrasza, nie kupię ponownie głownie ze względu na tą cenę. Myślałam, że będzie to coś super jednak tragedii nie ma. Polecam osobom z małymi wymaganiami i tym, którzy szukają czegoś tylko do zachowania nawilżenia - bo tutaj akurat sprawdza się znakomicie .

Małe cudo!

Pomadka w standardowym opakowaniu dość trwałym nic mu się nie dzieje podczas codziennego wyjmowania i wkładania spowrotem do torebki.
Bardzo ładnie pachnie szybko się rozprowadza pozostawiając po sobie lekko świetliste wykończenie na ustach.
Nie spływa do ust trzyma się po zewnatrznej stronie tam gdzie ma być!
Bardzo dobrze nawilża i wygładza działa bardzo długo nie ściera się szybko.
Bardzo wydajna starcza przy codziennym stosowaniu na ładnych kilka tygodni.
Cena atrakcyjna więc polecam każdemu szczególnie w okresie zimowym.

Nawilża i regeneruje

Jak to jesienią bądź zima bywa, często zdarza się, że nasze usta są popękane lub suche. Ja należę do takich osob, ktore nie mają dużego problemu z ustami. Ale jeśli nadchodzi określona wyżej pora, razem z nim moje usta cierpią. Często je oblizuje, a wiatr płata figle. Zaczynają bardzo szczypać i są mocno wysuszone. Stosować wiele pomadek, które mi podpasowaly, ale ostatnio natrafiłam na tą z Mixy i chciałam ja wyprobowac. Ma bardzo ładne, czytelne opakowanie. Nie ma tutaj przesadzenia. Uwielbiam taka formę pomadek, w sztyfcie. Cena również zachęca do zakupu. Kiedy ja otworzymy można poczuć bardzo przyjemny, delikatny zapach. Podoba mi się. Kolor pomadki jest beżowy. Dobrze smaruje się nią usta. Ma treściwą konsystencje. Widac, że nawilża usta i po posmarowaniu nie szczypią już. Regeneruje je i stają się one gładkie, nie suche. Stosujac ja codziennie, zauważyłam efekty już po kilku dniach. Jest to wydajny produkt i wystarczy spokojnie na długi okres. Polecam ja każdemu na jesienno - zimowy czas.

10/10

Super balsam, ma piękny zapach i bardzo porządne opakowanie. Działa świetnie, nawilża usta i pozostawia je bardzo mięciutkie na długo. To mój ratunek na zimowe dni i przesuszone, spękane usta, co zdarza mi się dość często.

Ten zapach!

Uwielbiam za zapach!!!
Ładne opakowanie oraz działanie również super.
Ale te zapachy powodują, że tak chętnie znowu sięgam po tę pomadkę ochronną.
Nie ma miejsca na przesuszenie :)

Rewelacyjnie radzi sobie na zewnatrz

Wygodna aplikacja, neutralny zapach bardzo dobrze nawilża usta, opakowanie w sam raz mieści się do torebki, mam skórę wrażliwą na zmiany temperatury, a balsam doskonale poradził sobie na wietrze

fajna ochrona

Bardzo podoba mi się forma pomadki (sztyft), bardzo wygodny w użytkowaniu.
Może nie odżywia ust, ale zdecydowanie tworzy warstwę ochronną, która zapobiega przesuszaniu.
Jeżeli tylko regularnie się stosuje pomadkę, to efekty są widoczne.

Zapach jest delikatny, kosmetyczny.

Bardzo fajny produkt

Pomadka zdecydowanie nawilża usta i to czuć! Przy regularnym stosowaniu moje usta w końcu nie są wysuszone i spierzchnięte, poza tym balsam cudownie pachnie i ładnie się rozprowadza na ustach.

Wspaniały balsam do ust.

Nie zawiodłam się na tym balsamie marki MIXA. Borykam się od dawna z przesuszeniem ust, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, a ten balsam świetnie sobie radzi. Cudnie wtapia sie w skórę.

balsam do ust mixa

Pomadka ochronna spełniła moje oczekiwania, dzięki niej moje usta i synka są odpowiednio nawilżone, nie pękają i nie wysuszają się! Wcześniej synek miał bardzo duży problem z pękającymi i suchymi ustami! Teraz się nie martwię, ponieważ pomadka jest rewelacyjna!

Przyjemny produkt

Balsam jest przyjemny w użytkowaniu. Może nie perfekcyjny, ale dobrze sprawdza się na co dzień.

Dobrze rozprowadza się po ustach jednak dla dobrego efektu trzeba nakładać go kilka razy w ciągu dnia.