Mixa, Lip Balm Anti-Dryness (Balsam do ust przeciw przesuszaniu)

Mixa, Lip Balm Anti-Dryness (Balsam do ust przeciw przesuszaniu)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Marka
Pojemność 4,7 g

Od pierwszego zastosowania skóra jest odżywiona, wygładzona i chroniona przed przesuszeniem.

bez parabenów, zapachowa
w sztyfcie
balsam do ust
wygładzające, nawilżające, ochronne

Nawilża i daje ulgę dla przesuszonych ust

Balsam w formie tradycyjnej pomadki ochronnej w sztyfcie, jest białego koloru ale po nałożeniu na usta jest bezbarwny. Ma delikatny, słodkawy zapach, jak dla mnie bardzo przyjemny.
Po nałożeniu na usta l, formuła tego balsamu jest taka jak u innych pomadek ochronnych. Balsam jest wyczuwalny na ustach ale nie klei się za mocno. Natomiast szybko daje ulgę przy przesuszonych, spierzchnietych j pękających ustach. Ja od zawsze mam z tym problem i ten balsam super się u mnie sprawdził. Szczególnie teraz w porze jesieni, gdy pogoda sprzyja przesuszaniu ust, a wiatr podrażnia. Zauważyłam że przy regularnym stosowaniu tego produktu można mocno zniwelować ten problem.
Jestem bardzo zadowolona z jego działania, polecam i sama ponownie po niego sięgnę.

Super nawilżająca pomadka

Produkt otrzymałam w ramach testowania,gdyż chciałam wypróbować pomadkę innej marki niż dotychczas stosowałam. Balsam spisuje się świetnie. Stosując go właśnie teraz - w porze jesienno-zimowej mogę stwierdzić, że pierwszy raz od dawna moje usta wyglądają porządnie. Nie dość że się nie przesuszają, to jeszcze są bardzo odżywione i teraz żadna szminka nie może uwidocznić popękanych ust, bo ten problem już zniknął!!

Opinia Balsamu

Balsam bardzo fajnie nawilża usta. Posiada bezbarwny kolor. Jest wydajny. Idealnie sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym kiedy to nasze usta potrzebują dobrej ochrony przed warunkami zewnętrznymi.

Jedna z lepszych pomadek.

Bardzo komfortowy produkt. Nie pozostawia na ustach tłustej warstwy. Przepięknie pachnie. Opakowania są bardzo ładne i minimalistyczne. Doskonale chroni usta przed zimnem. Bardzo ładne opakowanie.

Dla mnie na minus

Balsam Mixa, Lip Balm Anti-Dryness nie spełnił moich oczekiwań, podczas używania niestety usta były dalej przesuszone. Nie chronił w ogóle przed przesuszeniem. Dla mnie zdecydowanie na nie. Jednak warto pamiętać, że kazdemu pasuje coś innego, ja jestem na nie ale może którejś z was będzie pasować? Kto wie ;)

przyjemny w użyciu

Balsam do ust delikatnie koi i natłuszcza skór ust, chroni je przed słońcem i wiatrem. Przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza. Balsam sprawia, że lepiej się czuję, usta nie są spierzchnięte i popękane

Dobry balsam do ust

Mam usta przesuszone, spierzchnięte. Częste używanie tego balsamu sprawia, że są one nawilżone, wygładzone, idealnie przygotowane pod np. nałożenie szminki w kolorze. U mnie produkt sprawdził się dobrze, przy czym trzeba pamiętać o jego stosowaniu regularnie. Konsystencja standardowa jak większość balsamów do ust w sztyfcie. Zapach jest bardzo delikatny.

znam lepsze

Balsam był przyjemny w używaniu, głównie ze względu na sztyft. Najczęściej używam mazideł, które trzeba nakładać palcami lub pędzlem, więc w obecnej sytuacji idealne rozwiązanie. Fajny skład, więc zapowiadało się nieźle. Niestety mam mieszane uczucia - może muszę się przekonać, żeby go nie "zjadać" Stale miałam uczucie, ze moje usta są suche i muszę się znów posmarować.Ogólnie ok, ale znam bardziej odżywcze produkty.

Przyjemnie nawilża

Konsystencja przyjemna delikatny zapach oraz brak jakiegokolwiek posmaku (dla mnie to duży plus).
Pozostawia przyjemna warstwę ochronną.
Polecam dla osób z niewielkimi problemami ust, typu lekkie przesuszenie, czy też pierzchnięcie.
Produkt w sztyfcie ułatwia aplikacje.
Jest dość wydajny, przy regularnym stosowaniu wystarcza na około 3 tygodnie.

Dobrze nawilża

Dostałam pomadkę z mixa do testowania z wizaż.pl za co bardzo dziękuję.
Pomadka mixa przeciw przesuszeniu sprawdziła się u mnie idealnie mam suche usta. Pomadka mi pomogła teraz mam usta nawilżone wreszcie nie popękane i nie suche od teraz zawsze mam ją przy sobie. Używam jej codziennie. Jest wygodna w użyciu , jest bardzo wydajna. Ma ładny zapach.

Bardzo dobry balsam!

Balsam uratował moje przesuszone usta. Są nawilżone i miękkie. Wygodnie się nakłada, nie ma uczucia lepkości. Fajny na chłodną pogodę, będzie odpowiedni w okresie jesień-zima.
Ma przyjemny, delikatny zapach.Polecam !

Mixa, Lip Balm Anti-Dryness idealny na jesień!

Kocham markę Mixa! Kosmetyki te są przeboskie! Po raz kolejny marka ta mnie nie zawiodła. Z całego serca polecam Wam Balsamy do ust w sztyfcie. Z tymi pomadkami zapomnicie o suchych i szorstkich ustach. Patrząc na to, jak mój chłopak co chwilę mi ją podkrada i używa, to polecam je również dla mężczyzn. Konsystencja jest masełkowata, bardzo przyjemna, Świetne w aplikacji, nie zostawiają grudek. Zapach jest bardzo delikatny, mało wyczuwalny. . Moje usta cały czas są przesuszone, ciągle pękają i widoczne są suche skórki. Już po 3 dniach codziennego stosowania pomadki Mixa poczułam ogromną ulgę. Moje usta przestały mnie boleć i mi doskwierać. Suche skórki zniknęły, a usta wyglądają pięknie i zdrowo. Balsam posiada w swoim składzie składniki, które dają ogromne efekty podczas stosowania, są to m.in.:
- witamina E, zwana witaminą młodości, która nawilża, chroni, odżywia, regeneruje,
- masło shea, które nawilża, zmiękcza naskórek, chroni przed promieniowaniem UV i czynnikami zewnętrzymi.
Polecam każdemu, warto mieć zawsze przy sobie balsam ochronny. Trzeba chronić nasze usta w każdej porze roku.