Kozłowski, Pędzel do pudru EPB 91

Kozłowski, Pędzel do pudru EPB 91

Zobacz oferty

Pojemność 1 szt

Duży pędzel do nakładania pudru na większe powierzchnie. Wykonanie Extra , najwyższej jakości naturalne włosie (mieszanka włosia wiewiórki), aksamitne w dotyku, ułożone owalnie. Szerokość włosia u nasady pędzla: 28 mm

pędzle
do pudru
Wykonanie
naturalne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Średni

Kiedyś uważałam go za ideał, ale też nie było takiego wyboru pędzli jak teraz. Dzisiaj plasuje go wśród średniaków. Włosie nie jest super miękkie, ale też nie drapie. Pędzel ma bardzo dobrą wielkość włosia, idealnie się nic omiata twarz. Natomiast jest niesamowicie długi. Trzonek powinien być znacznie krótszy. Dla mnie nie ułatwia to pracy, a jest uciążliwy w transporcie, nigdzie się nie mieści albo włosie się zagina. Zdarzało się, że wypadały pojedyncze włoski.

Mój I D E A Ł ! ! ! ! !

Pędzel zakupiłam ok. 2 m-ce temu z myślą o nakładaniu pudru sypkiego. Początkowo miałam obawy czy rozmiar pędzla nie będzie zbyt mały, wachałam się czy nie zakupić większego pędzla od Kozłowskiego, jednak po pewnym czasie użytkowania stwierdzam, iż:

- pędzel ma idealny rozmiar do nakładania pudru na całą twarz; włosie idealnie wpasowuje się w miejsca takie jak okolice nosa, broda, a także równomiernie rozprowadza puder na większe partie twarzy (czoło, policzki),
- nie pochłania nadmiaru pudru, nie pyli, nakładanie pudru jest precyzyjne i ekonomiczne,
- włosie jest bardzo, baaardzo miękkie, aksamitne w dotyku; nie ma mowy o drapaniu,
- pędzel lekki, elegancki, pięknie prezentuje się na toaletce, wygodnie trzyma się w dłoni,
- odkąd go kupiłam zgubił może ze 3 włosy.

Minusów się nie dopatrzyłam. Podsumowując - jak dla mnie jest to absolutny hicior wśród pędzli do pudru. Z pewnością wart swojej ceny, nakładanie nim pudru to czysta przyjemność:) Polecam ! ! ! ! !

kochanie moje :D

+ świetnie wyprofilowany
+ miękki, ale akuratnie. Taki kiziak-miziak :D
+ idealny rozmiar
+ nie zbiera za dużo kosmetyku
+rewelacyjny jakością - nie zmienia kształtu, włosie nie traci nic w dotyku

- na początku sypało się z niego, ale niedługo - wyszedł jedynie nadmiar włosia. Nie panikować, brać :D

Ilość zużytych opakowań: 1 na wieki :)

doskonały

Używam tego pędzla do nakładania pudru sypkiego na twarz. Uwielbiam go - jest miękki, delikatny, nie wchłania pudru, nie podrażnia skóry. Rączka jest dobrze wyprofilowana, wygodna. Włosie początkowo trochę się sypało, na szczęście krótko. Tuż zakupie ten pędzelek wydawał mi się zbyt miękki i byłam z tego powodu z niego niezadowolona - dziś mogłabym go polecić każdemu.
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel wciąż niezużyty;)