L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Shampoo (Szampon do długich włosów)

Szampon wygładzający do długich włosów. PROFESJONALNA FORMUŁA z molekułami Filler-A100 i aminokwasami wspomagającymi wzmacnianie włókien włosów. Włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.
Efekt: Oczyszczający, Elastyczny, Wzmacniający
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów

zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna
Włosy
długie

Wooow!

Tym razem w moje ręce wpadł szampon od Loreal.
Na stronie producenta czytamy że szampon marki Loreal z nowej profesjonalnej serii serieexpert ma za zadanie podrobić końcówki włosów aż do 50%, wzmocnić i odbudować włosy , nadać im blask aż do pięciu razy. Szampon ma regenerować włókno włosów przez to będą zdecydowanie grubsze. Wszystko pod warunkiem że stosujemy przynajmniej dwa z kosmetyków czyli szampon i odżywkę lub koncentrat. Jakie ja mam odczucia ?

Szampon ma przepiękne, różowe opakowanie, na pewno wpadnie w oko każdej włosomaniaczce, a dodatkowo jest mały i poręczny w podróży. Zapach to coś co kocham w tym produkcie i towarzyszy nam podczas całego mycia (ale nie tylko w tym produkcie, również w reszcie kosmetyków z tej serii).
Co mnie zaskoczyło to to że szampon bardzo się pieni. Wzięłam go zdecydowanie za mało według mnie ( w porównaniu do innych szamponów ) żeby mogły pokryć moje włosy , a tu WOW mega zaskoczenie, a piany było coraz więcej. To dobrze świadczy o tym produkcie, bo cena jest znacznie wyższa, gdyż jest to produkt profesjonalny, jak zapewnia producent, ale jest też wydajniejszy, w porównaniu do innych szamponów.
Włosy od razu są bardziej wygładzone i miękkie. Używając go razem z kremem termoochronnym lub maską, nie potrzebujemy nic więcej, aby nasze włosy się bardzo ładnie rozczesywały. Cały czas towarzyszy nam zapach , nawet po wysuszeniu włosów !
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że włosy , jak obiecuje producent, stają się grubsze, mniej się przede wszystkim osypują podczas mycia i rozczesywania. Dostrzegłam również że włosy wydają się znacznie zdrowsze, mają fajny, zdrowy blask. Jednak nie byłam nastawiona do tego aby używać go zawsze i tylko jego, czasami zdarzyło mi się go używać dwa czy trzy pod rząd. Używałam go naprzemiennie z innymi szamponami, bałam się nadmiernego wysuszenia skóry, lub przetłuszczania. Takim sposobem nic nie zauważyłam, oprócz samych plusów, nie jestem w stanie powiedzieć co się dzieje jak się używa go codziennie.
Podsumowując bardzo polubiłam kosmetyki z tej serii. Są zdecydowanie warte naszej uwagi i zachwytu nimi. Cena nie jest zbyt zachwycająca, ale jako produkt który przede wszystkim działa i będę go używać naprzemiennie z innymi kosmetykami, a dodatkowo jest wydajny i mocno się pieni, to stwierdzam że jestem zdecydowanie na tak żeby ponownie go kupić i dalej cieszyć się pięknymi włosami.

Włosy jak po wizycie w salonie

Jeszcze chyba nigdy nie doświadczyłam uczucia tak przyjemnych w dotyku, pachnących i miękkich włosów po domowej pielęgnacji. Już po pierwszym użyciu włosy były łatwe do rozczesania i gładkie- tak jak po profesjonalnej stylizacji w salonie fryzjerskim. Dodatkowo zapach, który szampon pozostawia na włosach jest ponadprzeciętny- czuć go nawet kilkanaście godzin od umycia włosów, co czyni kosmetyk jeszcze bardziej przyjemnym w użytkowaniu. Jest również wydajny, nawet do włosów długich i gęstych. Jak dla mnie to naprawdę dobry i wyjątkowy produkt pośród innych szamponów.

Jeden z najlepszych szamponów, jakich używałam :)

Miałam okazję testować szampon, dzięki wizaż.pl, za co bardzo dziękuję, bo to był jeden z najprzyjemniejszych testów :) Szampon ma porządne, eleganckie opakowanie i pięknie pachnie. Jest bardzo przyjemny w użyciu, dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy, nie przesuszając ich ani nie obciążając. Włosy tuż po użyciu szamponu, są miękkie i wygładzone, co czuć jeszcze gdy są mokre, przed nałożeniem odżywki/maski.
Na pewno kupię ten produkt, pomimo dość wysokiej ceny.

Cudo !!

Szampon miałam okazję testować dzięki wizaż.pl w zestawie za co bardzo dziękuje. Szampon ma piękne eleganckie luksusowe opakowanie z wygodnym aplikatorem. Produkt bardzo wydajny , pięknie pachnie, wygładza, nawilża. Włosy są po nim mocniejsze i pełne blasku (na całej długości) Podczas jego stosowania przy spłukiwaniu słychać charakterystyczne „piszczenie” włosów co świadczy o ich mocnym oczyszczeniu. Produkt dla mnie jak na razie najlepszy , stosowałam go razem w zestawie z resztą produktów i nie wyobrażam sobie o pielęgnacje moich włosów innymi produktami. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa ale produkt nie uczula ani nie podrażnia wiec jeżeli ktoś obawia się ze może nie podołać przy takim rodzaju skory to bez obaw :) Stosując gamę produktów z tej serii wiemy po efektach ze mamy do czynienia z linią lukausową i profesjonalną.

W pięknej butelce piękna zawartość.

Wciąż na nowo zachwycam się tym szamponem. Praktyczne i wygodne opakowanie chowa w sobie naprawdę godny polecenia szampon. Cudny, choć nie potrafię ocenić co to do końca za zapach, taki trochę "fryzjerski". Dobrze domywa, nie obciąża. Włosy są świeże do nast. mycia. Ładnie się układają, nie plączą się. Konsystencja szamponu również na plus, uważam, że kosmetyk jest bardzo wydajny.
Jeśli chodzi o zapewnienia producenta chyba potrzeba czasu. Na ten moment zauważyłam, że włosy są jakby cięższe, nieco grubsze, co szczególnie widać przy kitce.
Polecam spróbować!

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon, ktory fajnie oczyszcza skórę głowy jednocześnie jej nie podrażniając. Włosy sa puszyste, fajnie się układają. Co dla mnie istotne włosy nie są obciążone.
Dodatkowo ta seria kosmetyków posiada cieszące oczy wygodne opakowania.

Będziecie zachwycone! Ostrzegam :))

Niestety nie jestem szczęśliwą posiadaczką bujnej i gęstej czupryny :( Moje włosy są suche, wysokoporowate - generalnie wymagające. Bez użycia odpowiedniej pielęgnacji puszą się, nie błyszczą, a każdy kosmyk żyje własnym życiem. Bardzo ciężko mi je zapuścić bo końcówki po prostu się kruszą.

Do nowości włosowych zawsze podchodzę sceptycznie. Przed użyciem tego szamponu obietnica producenta, że w końcu moje włosy będą miały jednakową grubość od nasady po same końce tez wydawała mi się raczej mało prawdopodobna. Ale się myliłam :)

Szampon jest zachwycający - jak z resztą cała linia Pro Longer! Cudownie pachnie. Nie wiem jak opisać ten zapach , ale przypomina mi od razu wizytę u drogiego fryzjera, którego kosmetyki są zawsze z wysokiej pułki i pięknie pachną ;)

Nie bójcie się niewielkiej pojemności. Produkt jest bardzo wydajny. Porcja wielkości orzecha włoskiego spokojnie wystarczy na umycie średniej długości włosów. Fajnie się pieni i dobrze spłukuje i skutecznie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i produktów do stylizacji.

To, co najbardziej mnie w nim zachwyciło to efekt po wysuszeniu włosów (stosowałam go z maska z tej samej linii). Super dociążył i wygładził mi włosy. Nie wiedziałam, że są w stanie tak pięknie błyszczeć. Teraz po blisko 3 tygodniach używania mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że włosy są w o niebo lepszej kondycji niż przed rozpoczęciem używania produktów z tej linii. Końcówki przestały się rozdwajać, ale przede wszystkim nie muszę już stosować bardzo wysokiej temperatury w prostownicy, żeby je ujarzmić i wygładzić.

Będziecie zachwycone! Ostrzegam :))

Cudny ten szampon!

Szampon miałam okazję testować w ramach klubu recenzentki wizaż. Na początku zaznaczam, że mam cienkie, suche i łamliwe włosy.

Szampon urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Już samo opakowanie robi wrażenie, jest śliczne, w delikatnie złamanym różu, dodatkowo półprzezroczyste co pozwala na monitorowanie ilości kosmetyku. W pierwszej chwili niewielki rozmiar buteleczki (300 ml) sugerował, że nie wystarczy na długo. Codziennie myję włosy i taka pojemność normalnie wystarczyłaby mi pewnie na miesiąc. Jednak już tu pojawiło się pierwsze pozytywne zaskoczenie. Szampon jest mega wydajny, tj. używam go o połowę mniej niż innych. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby dokładnie umyć całe włosy. Przy pierwszym użyciu nabrałam go zdecydowanie za dużo i musiałam nauczyć się go porcjować. Mam go od miesiąca i nie zużyłam nawet połowy opakowania (ale zamiennie używałam też innych szamponów).

Kosmetyk ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, leciutko się błyszczy i zawiera mieniące się drobinki, które pięknie odbijają światło co dodatkowo daje wrażenie luksusowości produktu xD ja jestem podatna na takie sztuczki więc.... przejdźmy dalej.

Zapach jest absolutnie obłędny. Pierwsze wrażenie i skojarzenie to salon fryzjerski, zgadzam się w tej kwestii ze wszystkimi pozostałymi recenzjami, można się poczuć jak u fryzjera, oni zawsze mają tak przepięknie pachnące kosmetyki.

W użyciu jak już zaznaczyłam, niewielka ilość wystarczy aby dokładnie umyć włosy, świetnie się pieni, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, włosy są gładkie i lśniące. Raz użyłam go bez odżywki, żeby sprawdzić jego efekt i spisał się zaskakująco dobrze. Nawet bez odżywki włosy dawały się ładnie rozczesać, nie plątały się, były dosyć gładkie i wypielęgnowane. Było to dużym zaskoczeniem, bo normalnie nie jestem w stanie ogarnąć włosów bez dodatkowych nawilżaczy i odżywek (i raczej z nich nie zrezygnuję bo ładnie podbijają efekt szamponu).

Generalnie, spełnił wszystkie wymagania jakie można mieć do szamponu, bardzo dobrze się spłukuje, a po wysuszeniu włosy są ślicznie lśniące i odbite od skalpu. Cała seria ładnie wypielęgnowała moje końcówki, które mniej się rozdwajają, a włosy po szamponie nabierały nieco objętości, co zawsze jest u mnie na plus.

Z czystym sercem mogę dać mu mój HIT. Z całą pewnością wrócę do niego i może skuszę się na inne serie produktów Professionnel.

Świetny!

Linię Pro Longer od L'Oreal Professionnel testuję poprzez Klub Recenzentki, za co bardzo dziękuję :)
Recenzje zaczynam od produktu oczyszczającego, czyli wygładzającego szamponu do włosów długich. Moje włosy są normalne, średnioporowate, niefarbowane, skłonne do przesuszonych końcówek, dlatego linia wydała się wręcz stworzona dla nich.

Butelka ma pojemność 300ml i jest w różowym kolorze jak cała seria. Fajnie, że jest półtransparentna i widać zużycie kosmetyku. Po 2 tygodniach stosowania mam jeszcze 2/3 butelki, także przynajmniej przez kolejny miesiąc będę go na spokojni używać. Zapach szamponu to jest coś cudownego <3 baaaaardzo odświeżający i energetyzujący. Kojarzy mi się z tymi 'na bogato' z salonu fryzjerskiego. Konsystencja jest dość gęsta o mlecznej, delikatnie opalizujące barwie. Szampon jest tak skoncentrowany, że nie potrzeba dużej ilości, aby go spienić. Sama nawet wolę go nieco rozcieńczyć z wodą zanim zacznę rozprowadzać go przy nasadzie włosów.

Jakie są włosy po umyciu? Przede wszystkim świeże, czyste i pachnące. Zapach szamponu utrzymuje się w delikatnej formie właściwie do kolejnego mycia. Włosy są gładkie, miękkie w dotyku i przyjemnie lekkie. Właściwie tyle wymagam od szamponu, dla mnie nie musi nawilżać, ponieważ od tego są odżywki i maski. Szampon nie podrażnia i nie obciążą skóry głowy, nie powoduje uczucia swędzenia, nie spowodował łupieżu. Ponadto włosy zaskakująco łatwo się po nim rozczesują. No nawet jakbym chciała to nawet nie mam się do czego przyczepić. No może do ceny, ale i to trochę naciągam, bo ta jednak nie jest niska, ale i nie jest tragiczna - 50zł. Miewałam już droższe szampony, ale i w porównaniu do drogeryjnych to jest nieco wyższa niż nas przyzwyczajono.

Czy kupiłabym szampon ponownie? Tak! U mnie się sprawdza, moje włosy dobrze na niego reagują, ale nie można przesadzać z jego ilością. Jak dla mnie bardzo udany kosmetyk i bardzo udana seria <3 Polecam!

Mój faworyt!

Pięknie pachnie - delikatnie, nieco kwiatowo, nieco owocowo. Bardzo dobrze oczyszcza włos i jest idealnym podkładem do nałożenia maski lub odżywki z tej samej serii. Nie obciąża włosów, lekko unosi je u nasady.

Pozytywne zaskoczenie - szampon, który świetnie obchodzi się z włosami

Jestem posiadaczką gęstych, długich i bardzo wymagających włosów - regularnie poddaję je zabiegowi rozjaśniania, przez co trudno jest mi utrzymać ich optymalny poziom nawilżenia. Moje włosy są więc suche, szorstkie i mają tendencję do puszenia się. Gdybym odpuściła sobie ich pielęgnację, stałyby się jak przysłowiowe siano - nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Z tego powodu ogromnie cieszę się, że dzięki Klubowi Recenzentki miałam okazję poznać różową linię Pro Longer od L'Oreal. Na pierwszy ogień bierzemy szampon :)

Kosmetyk posiada bardzo ładne i wygodne w użyciu opakowanie z zakrętką na zatrzask. Jego pojemność to 300 ml, choć opakowanie wygląda na mniejsze. Dzięki temu, że jest w połowie transparentne, możemy kontrolować stopień zużycia produktu. Konsystencja szamponu jest raczej lejąca, dość rzadka, ale błyskawicznie rozprowadza się na włosach. Miliony delikatnych, błyszczących drobinek oraz przyjemny, nieco "fryzjerski" zapach znacznie umilają aplikację i sprawiają, że możemy poczuć się jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim :) Produkt świetnie się pieni oraz równie dobrze spłukuje, nie oblepiając pasm.

Jeżeli mowa o działaniu, to szampon bardzo skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, przywracając tak pożądaną świeżość - i to na 2 dni (podczas jego stosowania nie musiałam myć włosów codziennie, jak to zazwyczaj ma miejsce, bo długo prezentowały się świeżo). Przy tym bardzo delikatnie się obchodzi, nie powodując podrażnień. Włosy po umyciu są lśniące, rewelacyjnie dociążone, przyjemnie miękkie w dotyku. Nie puszą i nie plączą się, a ich rozczesanie jest bezproblemowe. Są ponadto sypkie, fantastycznie się układają i prezentują jakoś tak ładniej :) Nie przesusza ich, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że dba o ich optymalny poziom nawilżenia. Po prostu wow! Jak na szampon, spisuje się naprawdę rewelacyjnie.

Na sam koniec chciałabym dodać, że szampon jest bardzo wydajny i nie potrzeba go zbyt wiele na umycie nawet dość gęstej czupryny :) Dzięki temu wystarcza na długi czas. Czy sprostał moim oczekiwaniom? Zdecydowanie tak! Gorąco polecam, bo jest naprawdę warty wypróbowania - jestem pewna, że zakupię go nie raz. Dla mnie 5/5 gwiazdek.

Prawdziwa perełka

Jest to minę najlepsze testowanie na wizaż. Zacznę od tego, że pielęgnacja włosów to dla mnie kluczowy element. Bardzo dbam o swoje włosy i cieszę się że mogłam przetestować właśnie tą serię.

Szampon ma być bardzo ładna buteleczkę, miękki plastik dzięki czemu łatwo wydobyć produkt. Piękny zapach, włosy po nim pachną jak po wyjściu od fryzjera.

Włosy są świetnie oczyszczone, co czuć po umyciu i nawet wysuszeniu włosów. Dużo łatwiej mi się je stylizuje, są odbite od razu nasady i bardziej błyszczące.

Prawdziwy hit z samymi plusami.

Ostrożnie! Ten kosmetyk uzależnia :-)

Testowanie produktów do włosów PRO LONGER od Loreal to bez wątpienia najlepsze moje testowanie na Wizażu!

Oczywiście moim ulubieńcem został szampon, którego to używam najczęściej Kosmetyk bardzo dobrze się pieni. Włosy są idealnie oczyszczone (aż skrzypią). Szampon nie obciąża włosów. Jego zapach jest bardzo miły i ma się od razu odczucie, że to profesjonalny kosmetyk.

Mam włosy bardzo długie i odkąd zaczęłam używać tego szamponu stały się one mocniejsze i poprawiła się ich kondycja (ale oczywiście jednocześnie używałam maski z tej samej serii).

Powiem krótko - jest to jeden z dwóch szamponów, które uwielbiam i bez wątpienia sięgnę po kolejny egzemplarz.

Polecam!