KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

L'Oreal Professionnel Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Shampoo (Szampon do długich włosów)

4,6 na 5122 opinie

cocolita.pl
Loreal Professionnel Pro Longer Szampon do Włosów 300ml
59,90  zł
60,44  zł
Wzmacniający Szampon Do Włosów Długich - Loréal Professionnel Pro Longer Lengths Renewing Shampoo New
64,30  zł

Kupi ponownie: 75% osób
    MissYou00
    5 sierpnia 2020 o 9:55
    5 / 5
    Naprawdę dobry, zwłaszcza dla suchych i puszących się włosów!
    Linię Pro Loger testuję dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    katharos00
    7 sierpnia 2020 o 17:16
    Cudny ten szampon!
    Szampon miałam okazję testować w ramach klubu recenzentki wizaż. Na początku zaznaczam, że mam cienkie, suche i łamliwe włosy. Szampon urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Już samo opakowanie robi wrażenie, jest śliczne, w delikatnie złamanym różu, dodatkowo półprzezroczyste co pozwala na monitorowanie ilości kosmetyku. W pierwszej chwili niewielki rozmiar buteleczki (300 ml) sugerował, że nie wystarczy na długo. Codziennie myję włosy i taka pojemność normalnie wystarczyłaby mi pewnie na miesiąc. Jednak już tu pojawiło się pierwsze pozytywne zaskoczenie. Szampon jest mega wydajny, tj. używam go o połowę mniej niż innych. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby dokładnie umyć całe włosy. Przy pierwszym użyciu nabrałam go zdecydowanie za dużo i musiałam nauczyć się go porcjować. Mam go od miesiąca i nie zużyłam nawet połowy opakowania (ale zamiennie używałam też innych szamponów). Kosmetyk ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, leciutko się błyszczy i zawiera mieniące się drobinki, które pięknie odbijają światło co dodatkowo daje wrażenie luksusowości produktu xD ja jestem podatna na takie sztuczki więc.... przejdźmy dalej. Zapach jest absolutnie obłędny. Pierwsze wrażenie i skojarzenie to salon fryzjerski, zgadzam się w tej kwestii ze wszystkimi pozostałymi recenzjami, można się poczuć jak u fryzjera, oni zawsze mają tak przepięknie pachnące kosmetyki. W użyciu jak już zaznaczyłam, niewielka ilość wystarczy aby dokładnie umyć włosy, świetnie się pieni, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, włosy są gładkie i lśniące. Raz użyłam go bez odżywki, żeby sprawdzić jego efekt i spisał się zaskakująco dobrze. Nawet bez odżywki włosy dawały się ładnie rozczesać, nie plątały się, były dosyć gładkie i wypielęgnowane. Było to dużym zaskoczeniem, bo normalnie nie jestem w stanie ogarnąć włosów bez dodatkowych nawilżaczy i odżywek (i raczej z nich nie zrezygnuję bo ładnie podbijają efekt szamponu). Generalnie, spełnił wszystkie wymagania jakie można mieć do szamponu, bardzo dobrze się spłukuje, a po wysuszeniu włosy są ślicznie lśniące i odbite od skalpu. Cała seria ładnie wypielęgnowała moje końcówki, które mniej się rozdwajają, a włosy po szamponie nabierały nieco objętości, co zawsze jest u mnie na plus. Z czystym sercem mogę dać mu mój HIT. Z całą pewnością wrócę do niego i może skuszę się na inne serie produktów Professionnel.
    Zalety:
    • + mega wydajność
    • + przepiękna szata graficzna opakowania
    • + obłędnie piękny zapach, typowy dla profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich
    • + bardzo dobra, kremowa konsystencja z mieniącymi się drobinkami
    • + świetnie się pieni, rozprowadza i spłukuje, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy
    • + włosy po użyciu są gładkie, lśniące, zwiększają objętość i są odbite od skalpu
    • + łącznie z pozostałymi kosmetykami z serii wypielęgnował mi końcówki, które widocznie mniej się rozdwajają
    • + spisuje się nawet bez odżywki (włosy są gładkie i dają się rozczesać)

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    maladaga
    31 lipca 2020 o 10:44
    Bardzo dobry szampon
    Szampon z serii Pro Longer był pierwszym elementem zestawu który miałam możliwość testować z ramienia Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuje. Uwielbiam testować włosowe nowości , chociaż od szamponu nie mam wygórowanych oczekiwań. Ważne by oczyszczał bez podrażnień i nie wpływał na szybsze przetłuszczanie włosów. Ten szampon zrobił jednak na moich włosach odrobinę więcej ( przy wsparciu całej serii oczywiście ) Jestem więc z niego naprawdę zadowolona. Opakowanie wizualnie prezentuje się pięknie. To wykonana z miękkiego plastiku dość zgrabna buteleczka z estetycznymi napisami. Jest barwiona róż ale pół transparentna dzięki czemu zużycie produktu jesteśmy w stanie kontrolować na bieżąco.Wygodna zatyczka która nie zacina się i nie pęka świetnie dopełnia całość. Stylistyka opakowania jak najbardziej profesjonalna. Szampon ma moim zdaniem jasno różową barwę i da się dostrzec zatopione w nim maleńkie połyskujące drobinki. Konsystencja jest dość lekka ale nie aż tak rzadka by czynić szampon słabo wydajnym. Zapach produktu dość ciekawy - taki typowy aromat profesjonalnego szamponu fryzjerskiego przełamany świeżymi kwiatami i lekką nutą morską. Na moich włosach zapach szamponu nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo , ale też moje włosy nigdy nie były specjalnie silnym nośnikiem zapachów. Po włosach rozprowadza się bardzo dobrze bez pozostawiania oblepiającej powłoczki. Bardzo łatwo go spłukać i jest dość wysoko pienny co jak wiadomo czyni go wydajnym. Nie ma również problemów by po użyciu tego szamponu szybko rozczesać włosy. Wyschnięte prezentują się naprawde pięknie : Są świetnie oczyszczone ,wyraźnie zmiękczone i wygładzone. Delikatne odbite od nasady , dobrze dociążone takie aż '' mięsiste '' no i faktycznie muszę przyznać , że włosy są błyszczące. Nie jest to oczywiście zasługa tylko i wyłącznie samego szamponu ale wkład w taki efekt ma duży . Co więcej tą miękkość włosów dało się zaobserwować już po pierwszym użyciu a z każdym kolejnym razem było już tylko lepiej. Szampon nie podrażnił skóry głowy , nie wywołał łupieżu , nie przyczynił się do szybszego przetłuszczenia się włosów. W ogóle nie widzę w nim minusów . Spełnił wszelkie obietnice producenta , więc naprawdę warto zainteresować się zarówno szamponem jak i całą serią Pro Longer - włosy wyglądają po tych produktach jak po wizycie u fryzjera . I to dobrego fryzjera :)
    Zalety:
    • opakowanie
    • wydajność
    • przyjemny zapach
    • bardzo dobrze oczyszcza włosy
    • zmiękcza i delikatnie wygładza włosy
    • delikatnie nabłyszcza
    • nie podrażnia
    • nie wywołuje łupieżu
    Wady:
    • -
    Używa produktu od:2 tygodnie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    Swistu
    17 września 2023 o 22:59
    Uwielbiam
    Szampon jest mega wydajny, pięknie pachnie, mocno się pieni, a do tego daje niesamowity efekt - gładkich i lśniących włosów. Włosy po jego użyciu ładnie się układają, zmniejsza się puszenie
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Efekt działania
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    JoannaKB
    15 kwietnia 2023 o 11:00
    Fajnie działa
    Wypróbowałam już większość produktów Loreal Serie Expert i w większości przypadków byłam zadowolona od kilku lat używam tylko ich. Dopiero ostatnio pokusiłam się na inną firmę, ale o tym kiedyś napiszę. Tak czy inaczej to fajny szampon, generalnie moje włosy odkąd używam produktów tej serii, bardzo odżyły, przestały mi wypadać, nie mam już łupieżu i są w o wiele lepszej kondycji niż przed. Maseczki i olejki są jeszcze fajniejsze. Owszem, potrzeba trochę czasu, żeby poprawić stan włosów, ale efekt nie jest tak, jak w przypadku innych, tylko pozorny.
    Zalety:
    • Miękkie, zdrowsze włosy,
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    KlaudiaWiz
    7 stycznia 2023 o 15:16
    5 / 5
    Bardzo dobry do cienkich włosów
    Szampon bardzo dobrze sprawdził się u mnie przy cienkich włosach. Bardzo dobrze się pieni i starcza na długi czas. Po umyciu włosy łatwiej się rozczesują, są trochę bardziej wygładzone, ale nie obciążone. W szamponie są mini drobinki, które zapewne mają dodać blasku. Ładny i delikatny zapach (chemiczny).
    Zalety:
    • - nie obciąża
    • - wygładza
    • - łatwe rozczesywanie
    • - zapach
    • - starcza na długo, bardzo dobrze się pieni

Bleidd
    1 marca 2022 o 14:29
    4 / 5
    Przyzwoity
    Opakowanie z pompką mocno na plus, sama wygoda. Ładny zapach, dobrze się pieni i ładnie domywa włosy. Nie zauważyłam jednak jakichś spektakularnych efektów odżywczych, włosy nie są jednak wysuszone ani napuszone. Ale przecież to tylko szampon, jest na włosach chwilkę, więc czego oczekiwać. Czyli wywiązuje się z tego co każdy lepszy jakościowo szampon.

kirikouou
    31 stycznia 2022 o 14:11
    Strzał w 10!
    Ekstra, najlepszy szampon jaki miałam, włosy po nim są lśniące gładkie w dotyku, bardzo łatwo się rozczesują. Mam wrażenie, ze szampon wydobywa blask włosów farbowanych.
    Zalety:
    • - włosy bardzo łatwo się układają po szamponie
    • - są gładkie
    • - lśniące
    • - bardzo dobry do włosów farbowanych
    • - wydajny

Speedwayfanka
    30 listopada 2021 o 21:34
    5 / 5
    Profesjonalna pielęgnacja w domowym zaciszu
    Poręczna, butelka w ładnym kolorze. Zapach szamponu jest bardzo przyjemny i słodki. Konsystencja szamponu jest odpowiednia nie za gęsta nie za rzadka. Kolor jest biały perłowy. Szampon pierwszy raz poczułam na moich włosach u fryzjera. Mam średniej długości blond włosy. Jestem naturalną blondynką. Od jakiegoś czasu rozjaśniam końce włosów. Efekt po użyciu mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Włosy były gładkie, lśniące i nie puszyły się. Po użyciu szamponu włosy nie są obciążone. Łatwo się rozczesują, są delikatne i przyjemne w dotyku. Plusy + opakowanie + zapach + konststencja + wydajność + efekt wygładzenia włosów + skład Minusy: - wysoka cena
    Zalety:
    • + opakowanie
    • + zapach
    • + konststencja
    • + wydajność
    • + efekt wygładzenia włosów
    • + skład
    Wady:
    • - wysoka cena
    Kupił/a w:U konsultantki

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    lady_minnie
    21 listopada 2021 o 12:24
    5 / 5
    Jak po wyjściu od fryzjera
    Tytuł mojej recenzji w 100% oddaje opis tego szamponu. Włosy są po nim zdyscyplinowane, lśniące i ładnie odbite od skóry głowy. Mam cienkie włosy i nie zauważyłam, by powodował szybsze przetłuszczanie itp. Co do samej przyjemności stosowania, szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni. Cena szamponu jest wysoka, jednak to bardzo wydajny produkt.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nataliii801
    9 kwietnia 2021 o 12:10
    Świetne
    Świetne produkty. Używam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Można znaleźć tańsze szampony ale te są wydajne i moim zdaniem znacznie lepsze od drogeryjnych.
    Używa produktu od:2 tygodnie

natural_love
    5 kwietnia 2021 o 20:04
    Pięknie pachnie
    Szampon kupiłam dzięki dobrym opiniom właśnie na wizażu. Nie należy do najtańszych, ale sprawdza się naprawdę dobrze. Jest bardzo wydajny i mocno się pieni, używam go od 2 miesięcy i ciagle jest go dużo. Plusem jest opakowanie z pompką - jest bardzo wygodne. Kolejnym plusem jest przepiękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Co najważniejsze dobrze domywa włosy, delikatnie wygładza, ale nie obciąża.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Zapach
    • Delikatne wygładzenie
    Wady:
    • Cena

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nihayse
    8 marca 2021 o 14:11
    Bardzo dobry szampon
    Szampon spełnił moje oczekiwania. Na całą serię skusiłam się po wizycie u fryzjera Salon Expert. Szampon pięknie pachnie, jest wydajny, dba o kondycję włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Jak dla mnie mógłby tylko trochę bardziej się pienić ale gdy dolewam dodatkową wodę na włosy to jest już lepiej.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Działanie
    Wady:
    • Mógłby się bardziej pienić

moniaa_12
    2 marca 2021 o 22:36
    1 / 5
    W porządku
    Przyjemny szampon o super zapachu.Spektakularnych efektów co prawda brak,ale warto go przetestować.Być może na innego typu włosach sprawdzi się idealnie.Jak na zwykły szampon cena jest dość wysoka szczególnie bez promocji
    Zalety:
    • Zapach
    • Opakowanie
    Wady:
    • Słaby efekt
    • Cena bez promocji

Carneliandra
    21 lutego 2021 o 19:08
    4 / 5
    Dobry
    Szampon wygładza, ale nie przyklapuje ani nie przetłuszcza. Włosy są lśniące i wyglądają na dużo zdrowsze. Mam z natury lekko kręcone, ale często prostuję i szczerze mogę powiedzieć, że nadaje się on zarówno do prostch jak i kręconych. Proste są fajnie lśniące i gładkie, a kręcone wyglądają na zdrowe loki a nie typowe siano.
    Zalety:
    • +połysk
    • +włosy nie są oklapnięte
    • +nie elektryzuje
    • +nie obciąża
    • +wygodne opakowanie
    • +zapach jak od fryzjera
    Wady:
    • -drogi
    • -nie widzę poprawy końcówek

_Sandy_22
    21 lutego 2021 o 1:01
    1 / 5
    Ten szampon to jest jakaś tragedia
    Możliwe że jest to po części wina struktury moich włosów - mam cienkie ale długie, kręcone włosy. Zakupiłam szampon wraz z odżywką z tej samej serii. W sumie straciłam stówkę. To już lepiej się spisuje jakikolwiek szampon za ok. 15 czy 20 zł z rossmanna i odżywka od kallos za 5 zł za OPAKOWANIE. Powiem tak. Jeżeli szampon tak dużo kosztuje (nie oszukujmy się, 50 zł za szampon to jest sporo ;)) to powinien działać na każdym typie włosów. Po umyciu miałam straszny przyklap, zero objętości, włosy też mi się szybciej przetłuszczały. Dodatkowo zauważyłam spore wypadanie włosów po dłuższym używaniu. Zastanawiam się czy te wszystkie pozytywne opinie to prawda czy po prostu placebo droższe = lepsze...
    Zalety:
    • -jedynie zapach
    Wady:
    • Wszystko...

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    strawberry_princess_
    20 stycznia 2021 o 0:48
    Najlepszy!
    Mam zniszczone włosy. Zniszczone rozjaśnianiem, zniszczone prostowaniem. Jestem w tej chwili na etapie silnej regeneracji włosów u fryzjerki. Musiała niestety sporo ich ściąć, więc także jestem w trakcie ich zapuszczania. Sięgają już za ramiona. Ten szampon to totalne odkrycie! Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Wystarczą 2 pompki do jednego mycia. Po umyciu włosy są mięciutkie, nie plączą się. Pierwsze opakowanie 500 ml kupiłam w lipcu. Właśnie mi się skończyło (myję włosy co drugi dzień), więc cena w stosunku do wydajności jest świetna. A teraz najważniejsze - przy ostatniej wizycie moja fryzjerka stwierdziła, że mam bardzo bardzo dużo nowych włosów. Czy rzeczywiście pogrubia? Przy stosowaniu maski i kremu termoochronnego z tej samej serii, faktycznie włosy wydają się grubsze. Jednak od samego szamponu nie oczekuję takich cudów.
    Zalety:
    • Bardzo wydajny
    • Stosunek ceny do jakości i wydajności
    • Pięknie pachnie
    • Dobrze się pieni
    • Włosy są świeże i pachnące
    Wady:
    • Brak

Aguti89
    1 grudnia 2020 o 20:54
    Godny polecenia:)
    Szampon idealny do mycia długich i cienkich włosów. Profesjonalna formuła z molekułami Filler-A100 i aminokwasami pozwala na używanie w domu produktów najwyższej jakości-jak w salonie fryzjerskim. Po trzech miesiącach stosowania widać efekty-włosy są wzmocnione i lśniące. To mój ulubiony szampon, na pewno będę regularnie używać.
    Zalety:
    • #wydajny
    • #wzmacnia włosy
    • #szybko widać efekty stosowania
    Wady:
    • brak

4 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne